Натуральна продукція для здоров'я та краси
Про нас

Трохи про нас

13 січня 2005 року у м. Дніпро була заснована нова українська компанія ТОВ “Клубна Система” Нове Життя”, яку створили дві родини.

У 2011 році компанія розділилася на 2 галузі, за умовами договору: виробництво (власники всього продукту) та реалізація (замовники).

Власники всього продукту з 1 серпня 2013 року просувають продукцію, яку ми знаємо і любимо вже багато років, під торговою маркою “ПРИМАФЛОРА”, що має свідчення інтелектуальної власності та компанія є її єдиним правовласником.

Широкий асортимент та широкий спектр дії фітопрепаратів нашої ТМ «Примафлора» дозволяє використовувати їх у будь-яких напрямках первинної та вторинної профілактики (попередження) захворювань, а також є серйозною підмогою у комплексному оздоровленні різних патологій. До того ж, ми випускаємо засоби особистої гігієни та постійно радуємо новинками та новими лінійками продукції.

Небагато цифр
17
років на ринку України
100000
споживачів продукції
500000
продано Гелей життя 36+
1000000
позитивних відгуків
Засновники
Сімейна пара Нелюбови
Сімейна пара Нелюбови
Сергій Леонідович та Любов Вікторівна

Засновниками компанії ТМ "Примафлора" є сімейна пара Сергій Леонідович та Любов Вікторівна Нелюбови, Магістри Третього ступеня.

Мотивування, постановка та досягнення цілей, прийняття рішень та відповідальність за них, вміння вести за собою - принципи, за якими працюють засновники компанії, та за якими готові вести всю команду партнерів до успіху, зростання та процвітання.

Досягнення нашої компанії
Чому нам довіряють
100% якості
У нас найкраща сировина. У нас найкрутіші професіонали. В нас сотні нагород! Ми гарантуємо якість нашого продукту!
100% натуральності
Головна мета у нас в компанії – це натуральність. І ми досягаємо її з моменту створення компанії!
100% ексклюзивності
Ми прагнемо створювати таку продукцію, якої немає у жодній компанії. Все тільки найкраще та ексклюзивне!
Примафлора це
Примафлора – це компанія моєї мрії!

Лідери компанії розповідають, що для них означає Примафлора: успіх, розвиток, фінансова стабільність, здоров'я, сім'я!

Наші партнери
LEV аромат

Постачальник харчових ароматизаторів. З 1999 року є надійним партнером понад 300 провідних підприємств. Працюють за європейськими стандартами, проводять контроль якості на всіх етапах. "Безпечно, екологічно, практично" - девіз компанії.

КФФ Трейд

Компанія працює на українському ринку з 2004 року. Сьогодні вони пропонують широкий асортимент косметичної, парфумерної, хімічної та харчової сировини. Клієнти компанії отримують технологічну та консультаційну підтримку на всіх етапах співпраці.
Підприємство бере участь у міжнародних виставках та семінарах.

«Макрохім»

Є провідною в Україні компанією, що займається постачанням хімічної сировини та комплексним оснащенням лабораторій для різних галузей промисловості.
Компанія постачає високоякісну хімічну продукцію підприємствам усіх галузей промисловості.
Мають свій імпорт на територію України.

Феліцата Україна

Надійний постачальник харчових та фармацевтичних інгредієнтів.
Компанія доставляє свою продукцію із Європи, США, Китаю. Товари зберігаються на складі, ліцензованому для зберігання фармацевтичних матеріалів.

Milliform

Молода компанія, що стрімко розвивається, на українському ринку парфумерно-косметичної тари.
У їхньому асортименті завжди актуальні та затребувані товари, тому що вони постійно відстежують світові тренди в упаковці beauty-сфери.

Віларус

ТОВ "Науково-виробнича компанія "Віларус" успішно працює на українському ринку косметичної натуральної сировини з 2004 року.
ТОВ "НВК "ВІЛАРУС" має свою технологічну лінію з переробки рослинної та лікарської сировини для отримання рідких, густих та сухих екстрактів, що є натуральними інгредієнтами при виробництві косметики, харчових продуктів та БАД.
Їх спеціалістами розроблено технологію виготовлення рослинних екстрактів, в яких вдалося зберегти всі унікальні властивості живих рослин. Увесь технологічний процес контролюється.
У розпорядженні партнера дві лабораторії: фізико-хімічний та мікробіологічний контроль.

ТОВ «БіоХімАкт»

Мають великий вибір сировинної продукції для косметики. Асортимент Clariant включає широкий ряд продуктів, включаючи активні інгредієнти, що доглядають і поживні речовини, емоленти, емульгатори, кондиціонуючи добавки з догляду за волоссям, консерванти і м'які ПАР для виробництва косметичних засобів.

Aromatrading

Є ексклюзивним дистриб'ютором
Компанії IFF – другого за величиною світового виробника парфумерних композицій, ароматів, харчової ароматики та косметичних інгредієнтів.

ТОВ «Флоресанс-Парфум»

ТОВ «Флоресанс-Парфум» – ексклюзивний представник французької фірми «Floressence» в Україні.

Фірма працює з 1999 року. Основними напрямками діяльності в Україні є реалізація композицій, ароматизаторів, ефірних олій та запашних речовин для виробництва парфумерно-косметичних виробів та товарів побутової хімії.

Леко Стайл

Компанія «Леко Стайл» розпочала свою діяльність у 2011 році. На сьогоднішній день в Україні не залишилося практично жодної компанії, з якою вони не співпрацювали.
Даний партнер є найбільшим постачальником ефірних та жирних масел, ароматизаторів, хімічної сировини та скрабуючих речовин.
Нагороджені золотою медаллю від InterCharm – визнані найкращим постачальником в Україні.

MH & Gustav Hees Ukraine

Компанія-імпортер біо-косметики ТМ Saloos та сировини для виготовлення косметичних засобів.
Представляють на ринку України Німеччину, Бельгію та ін. країни.

Медбіотех

Медичний діагностичний комплекс «Медбіотех» - це синтез найновіших досягнень у галузі біо-резонансної терапії та електро-пунктурної діагностики з додатковими розробками НМБЦ «Діамед» фірми «Техінпроект».

ЛЕКО-ПРИНТ

Стабільний постачальник якісного пластикового пакування.
Маючи десятирічний досвід, знання, контакти та естетичний смак, вони вміємо виконувати комплексні завдання "під ключ" (від підбору пластикової упаковки українських, європейських та білоруських виробників до нанесення зображення на флакони та баночки).
Компанія «ЛЕКО-ПРИНТ» має власне обладнання для оперативної та якісної реалізації трафаретного друку (шовкографії) та тамподруку на флаконах та баночках.

1
МАГІСТР ТРЕТЬОГО СТУПЕННЯ
9
ПОТРІЙНИХ ДІАМАНТОВИХ ДИРЕКТОРІВ
21
ПОДВІЙНИХ ДІАМАНТОВИХ ДИРЕКТОРІВ
41
ДІАМАНТОВИХ ДИРЕКТОРІВ
Чому варто співпрацювати саме з нами
Унікальність продукції
Унікальність продукції
Прозорий маркетинг-план
Прозорий маркетинг-план
Зміна якості життя
Зміна якості життя
Гарантія якості
Гарантія якості
Можливість стабільного та високого доходу
Можливість стабільного та високого доходу
Самореалізація, затребуваність та визнання
Самореалізація, затребуваність та визнання
Гімн компанії