Натуральна продукція для здоров'я та краси

ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС "ВИБІР УКРАЇНИ"

ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС “ВИБІР УКРАЇНИ”

Усі переможці були виявлені у рамках Незалежної Національної бізнес-премії “Вибір України”, яка була ініційована у 2013 році завдяки Міжнародній асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congressand Convention Association). Штаб квартира асоціації знаходиться у Нідерландах.

Конкурс-фестиваль покликаний стимулювати підприємства, які роблять значний внесок у розвиток економіки та будують майбутнє нашої держави.

За підсумками 2016 року ТМ “ПРИМАФЛОРА” увійшла до номінантів рейтингу і гідна отримати статус «ВІБІР УКРАЇНИ 2016».

Ранжування переможців проводилося згідно з офіційними методами, розробленими міжнародною асоціацією конгресів та конференцій ICCA (Netherland) та включає комплексну оцінку товарів та послуг на ринку України.

У комплекті нагород була вручена настінна медаль «ВИБІР УКРАЇНИ 2016».

Сертифікат, який вручається компаніям-переможцям від уповноваженої експертної комісії, є вагомим доказом надійності компанії та є офіційним підтвердженням завойованого статусу “Вибір України”.

Вручення Національного сертифікату «ЗОЛОТІ РУКИ», який підкреслює досягнуті успіхи, вагомий особистий внесок у розвиток та процвітання компанії було удостоєно засновника компанії Нелюбову Любов Вікторівну.

Національним сертифікатом «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ» нагороджено кращих партнерів, завдяки досвіду яких компанія досягла високих номінацій та вагомих результатів у розвитку своєї галузі.

Це сімейна пара Потрійних Діамантових Директорів з м. Миколаїв, Грузин Галина Олександрівна та Грузин Володимир Дмитрович.

А також Діамантовий Директор з м.Черкаси, Кульганська Ганна Юріївна.

СЕРТИФІКАТИ: