Натуральна продукція для здоров'я та краси

МІЖНАРОДНА НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ

МІЖНАРОДНА НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ

МІЖНАРОДНИЙ СОКРАТІВСЬКИЙ КОМІТЕТ, ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС-АСАМБЛЕЯ ЄВА (м. Оксфорд, Великобританія), в рамках міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХI століття» високо оцінює діяльність ТОВ «КЛУБНА СИСТЕМА».

Успіхи, яких досягло наше підприємство за час свого розвитку, свідчать про стабільну та впевнену роботу. Роки завзятої та плідної праці принесли «ПРИМАФЛОРІ» заслужене визнання та становище провідного підприємства у своїй галузі. Нам дуже приємно повідомити, що за результатами досліджень та на підставі оцінки експертної ради за освоєння та ефективне використання у професійній сфері передових сучасних технологій, розробку та впровадження ексклюзивних та неординарних прогресивних рішень, особливо це стосується розробки унікальних технологій з виготовлення ТВЕРДИХ ТА КОНЦЕНТРОВАНИХ ПАРФУМІВ «ПРИМАФЛОРА» стала переможцем у номінації «МІЖНАРОДНА НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ» із врученням диплома та статуетки.

А засновник та технолог ТМ «ПРИМАФЛОРА» НЕЛЮБОВА ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА нагороджена ОРДЕНОМ «НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ» і підтверджуючим сертифікатом під № 219, про входження до АССАМБЛЕЮ БІЗНЕС КОРОЛЕЙ.

"МІЖНАРОДНА НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ"