Натуральна продукція для здоров'я та краси

Останні статті

Покращує кровообіг при варикозному розширенні вен, знижує ризик утворення тромбів.

Детальніше

Еліксир Відновлення має позитивний вплив на вегетативну і центральну нервову систему. Він регулює і балансує процеси збудження і гальмування, захищає нервові клітини від пошкоджень. Фітозасіб покращує адаптацію до стану хронічного стресу, знижує внутрішню емоційну напругу, нервове перезбудження.

Детальніше

Щоб забезпечити організм вітамінами, мінералами, амінокислотами, флавоноїдами, фітонцидами та іншими біологічно активними сполуками, був створений еліксир Джерело вітамінів ТМ Примафлора. Він виготовлений за допомогою технології ультразвукового екстрагування без додавання спирту, що дозволяє зберегти всі корисні нутрієнти в первісному природному стані.

Детальніше

Фітотерапія – один з ефективних, перевірених і безпечних методів, який допоможе здійснити раціональну профілактику та стати частиною комплексної програми оздоровлення при ряді захворювань кістково-м’язової системи, суттєво підвищити якість життя людини. Так, для покращення функцій опорно-рухового апарату призначений еліксир Легка хода – сучасна розробка технологів ТМ Примафлора.

Детальніше