Міжнародна наукова конференція багатопрофільних інновацій INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE
Увага наукової громадськості всього світу вже кілька років прикута до проблеми поширеності атипового вірусу COVID-19 (coronavirus) на нашій планеті, а також вивченню патогенезу (механізму зародження, розвитку та перебігу хвороби) так званого постковідного синдрому, який формується в нашому організмі після перенесеної атаки коронавірусу і може протікати дуже специфічно та непрогнозовано.
Звичайно ж, розбору проблематики коронавірусу та профілактики постковідного синдрому нині присвячено багато наукових з’їздів, форумів та симпозіумів, на яких все частіше представники наукового істеблішменту заявляють про актуальність та доцільність застосування фітотерапії в лікуванні та профілактиці. синдром, оскільки цей стан визнано у всьому світі найпоширенішим діагнозом 21 року 21 століття.
Так, 13-15 квітня 2022 р. в Manchester, Great Britain (м. Манчестер, Великобританія) відбулася Міжнародна наукова конференція багатопрофільних інновацій INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE, де в секції МЕДИЧНІ НАУКИ , Магістра Третього Ступеня Любов Вікторівни Нелюбової та вченого, міжнародного експерта у сфері медицини Володимира Володимировича Малецького «Діагноз 21/21 та актуальність застосування фітопрепаратів у лікуванні маркерів постковідного синдрому», в якому в аспекті проблематики лікування та профілактики доведено клінічну важливість обов’язково рекомендованого застосування фітотеради (чотири моноекстракти) нашої компанії: екстракти каштана, шипшини, астрагалу, чорниці у боротьбі з проявами симптомів діагнозу 21/21. У своїй науковій публікації автори інноваційної доповіді обґрунтували важливість комбінованого застосування екстрактів каштана, шипшини, астрагалу та чорниці у боротьбі з постковидним синдромом, ґрунтуючись на універсальній природній симбіотичній поєднанні даних екстрактів, а також наполегливо рекомендували розширювати 1 до досліджуваних екстрактів та інші профільні препарати компанії Примафлора: які включають амінокислотну групу (амінофіти), бджолине обніжжя, бурштинову кислоту, поліненасичені жирні кислоти.
Усі інноваційно значущі результати наукової роботи були експериментально доведені за допомогою зчитування та аналізу показників стану органів та систем у добровольців, які проходили валеологічне дослідження із застосуванням діагностичного амплітудно-частотного комплексу MedBioTech.
Доповідь представників компанії Примафлора Л. В. Нелюбової та В. В. Малецького опублікована на 134-138 стор. збірки наукових праць. Перейти до статті.
Для нас, численних партнерів Компанії Примафлора, є великим захопленням та гордістю, що наша Компанія та наша Продукція були високо представлені та оцінені на міжнародній науковій арені у Великій Британії, що вигідно відрізняє нашу Компанію та її унікальну натуральну Продукцію серед інших українських та навіть зарубіжних виробників!
Чекаємо на нові наукові успіхи наших Партнерів!