Натуральна продукція для здоров'я та краси

Міжнародний фестиваль-конкурс «ВИБІР КРАЇНИ»

Міжнародний фестиваль-конкурс «ВИБІР КРАЇНИ»

Премія «Вибір Країні» вивчає та аналізує 49 відкритих джерел інформації про українські компанії та має підтримку у відомій маркетинговій компанії Creativ Corner Agency.
Що це означає? Організації, які співпрацюють з Creativ Corner Agency зобов’язані дотримуватися стандартів проведення досліджень. Крім того, вони отримують персоналізований посібник із застосування цих стандартів у своїй країні. У сукупності це гарантує високу якість та прозорість дослідницьких проектів.
Нагорода вручається лише однієї компанії у кожному виді діяльності та підтверджує її високі досягнення за минулий рік.
Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансової стійкості та місце компанії на ринку.
Премія аналізує дані щодо методики Creative Corner Agency, яку використовують у всьому світі. Методика гарантує прозорість та якість.

Завдання премії «Вибір Країни» – відзначити найкращі компанії України та сприяти їхньому розвитку.

Атестаційна комісія Національної премії «ВИБІР КРАЇНИ» вручила нагороду нашій ТМ “Примафлора”! Ми вкотре підтвердили свій професіоналізм!

Також нагороджувалися і співробітники компанії:

Людина, яка стояла біля витоків і до сьогоднішнього дня у строю – це головний механік Юсупов Євген. У рамках статусу-нагороди «Вибір країни» йому вручили диплом «ЗОЛОТІ РУКИ».

Від злагодженості роботи виробничого відділу та дистриб’юторів залежить успіх, розвиток та процвітання всіх.

У нашому колективі співробітників є людина, яка найбільше є сполучною ланкою і якій доводиться бути і наставником і помічником, знати відповіді на всі питання та згладжувати всі гострі кути – це менеджер розрахункового відділу Мілєєва Тетяна. У рамках статусу-нагороди «Вибір країни» її нагородили дипломом «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ».

Дипломи: