Натуральна продукція для здоров'я та краси

Наші досягнення

Доповідь "Система SILVER в профілактиці судинних порушень" зайняла гідне місце серед інших наукових робіт Міжнародної конференції і ми пишаємось, що практичні напрацювання представників нашої компанії стали в один ряд з клінічними дослідженнями медицини сьогодення в питаннях важливості застосування фітопрепаратів, а судинорегулюючий амінофіт Венумфітам компанії Примафлора, як один з профільних натуральних препаратів широкого спектру дії, - відповідає нагальним запитам суспільства, високим вимогам науки і сучасним тенденціям фіто-інженерії!
Детальніше
Увага наукової громадськості всього світу вже кілька років прикута до проблеми поширеності атипового вірусу COVID-19 (coronavirus) на нашій планеті, а також вивченню патогенезу (механізму зародження, розвитку та перебігу хвороби) так званого постковідного синдрому, який формується в нашому організмі після перенесеної атаки коронавірусу і може протікати дуже специфічно та непрогнозовано.
Детальніше
Засновник та технолог ТМ «ПРИМАФЛОРА» Любов Нелюбова стала учасницею проекту «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ 2020» у номінації «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ», за версією MILLENIUM CLUB.
Детальніше
Наша Торгова Марка, єдина за підсумками минулого року, була відібрана експертною порадою для вручення Знака якості EBA Quality Standart, видано експертний висновок про внесення продукту ТМ "ПРИМАФЛОРА" до ліцензованого списку бізнес асамблеї EBA, що підтверджує високу якість нашої продукції.
Детальніше
Нагорода вручається лише однієї компанії у кожному виді діяльності та підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансової стійкості та місце компанії на ринку. Премія аналізує дані щодо методики Creative Corner Agency, яку використовують у всьому світі. Методика гарантує прозорість та якість.
Детальніше
За підсумками загальнодержавного комплексного ранжування 311430 юридичних осіб на основі аналізу фінансово-економічних показників визначено успішних представників національної економіки. Цей лист - офіційне свідчення того, що Ваше підприємство завдяки ефективності обраної стратегії розвитку зайняло високі позиції у рейтингу та номіновано на нагороду "Лідер року 2018".
Детальніше
Нам дуже приємно повідомити, що за результатами досліджень та на підставі оцінки експертної ради за освоєння та ефективне використання у професійній сфері передових сучасних технологій, розробку та впровадження ексклюзивних та неординарних прогресивних рішень, особливо це стосується розробки унікальних технологій з виготовлення ТВЕРДИХ ТА КОНЦЕНТРОВАНИХ ПАРФУМІВ «ПРИМАФЛОРА» стала переможцем у номінації «МІЖНАРОДНА НАГОРОДА ТИСЯЧОЛІТТЯ».
Детальніше
Усі переможці були виявлені у рамках Незалежної Національної бізнес-премії "Вибір України", яка була ініційована у 2013 році завдяки Міжнародній асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congressand Convention Association). Штаб квартира асоціації знаходиться у Нідерландах.
Детальніше
Спілка Національних бізнес-рейтингів висловила свою глибоку повагу до успішної діяльності ТОВ «КЛУБНА СИСТЕМА «НОВА ЖИТТЯ» під торговою маркою «ПРИМАФЛОРА». Наголосив, що наша компанія стабільно займає високі позиції у рейтингах, які проводять експерти НБР. Таких високих досягнень можна досягти лише за умови ефективної стратегії управління та узгодженої роботи всієї команди партнерів.
Детальніше
В рамках офіційних програм нагородження «Найкраще підприємство країни 2016 року» за актуальними даними статистики України ТОВ «КЛУБНА СИСТЕМА «НОВЕ ЖИТТЯ», що працює під ТМ «ПРИМАФЛОРА», увійшла до номінантів рейтингу та отримала право на безстрокове використання почесного статусу «Найкраще підприємство України 2016 року».
Детальніше