Натуральна продукція для здоров'я та краси
Вентерфітам

Вентерфітам

  • має протизапальну, загоювальну дію при захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
  • поліпшує травлення, регулює моторну функцію шлунку та кишечника;
  • застосовується при дисбактеріозі та рекомендований для його профілактики;
  • показаний при гастро-рефлюксі, посилює ерадикацію Helicobacter pylori;
  • загальнозміцнюючий засіб для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту.

Склад: топінамбур, обліпихи плоди, цукровий буряк (бетаїн), мальтодекстрин, екстракт ромашки, екстракт подорожника, лізин, гліцин, треонін.

 

   Дія на системи:

Травна система – володіє протизапальними, антисептичними, кровоспинними властивостями та має болезаспокійливий, кармінативний (вітрогінний), жовчогінний, в’яжучий ефект. Знімає спазми шлунково-кишкового тракту, стимулює процеси загоєння та регенерації тканин кишечника. Застосовується при запальних захворюваннях слизової оболонки шлунку та кишечника: гастрит, гастродуоденіт, ентерит, ентероколіт, коліт, дизентерія. Показаний для посилення відновлювального ефекту при виразковій хворобі шлунку, дванадцятипалої кишки, кишечника. Рекомендований для включення в програми оздоровлення при неспецифічному виразковому коліті, хворобі Крона, поліпозу, онкологічних захворюваннях ШКТ. Використовується для профілактики розвитку ерозивно-виразкових ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді диспепсії, в т.ч. на тлі паразитарних, інфекційних захворювань: опісторхоз, лямбліоз, аскарідоз, токсоплазмоз та інші. Ефективний при хронічному гастродуоденіті, жировій дистрофії та порушеннях жирового обміну в печінці, при спленомегалії, при токсичних гепатозах (зокрема, алкогольний та медикаментозний): нормалізує білковий та жировий обмін, сприяє кращому виділенню жовчі. Показаний для періодичного застосування (місячним курсом 2 рази на рік) при дискінезії жовчних шляхів та після холецистектомії: видаленні жовчного міхура.

Ендокринна система – ефективний при діабетичному гастропарезі (зниження моторики в ШКТ), особливо за рахунок входження до складу мальтодекстрину, який є рослинним вуглеводом, складається з глюкози та сприяє фізіологічному виробленню інсуліну в організмі. Нормалізує апетит, покращує травлення, регулює моторну функцію ШКТ та процеси засвоюваності білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів.

Серцево-судинна система – коригує рівень холестерину в крові.

Органи кровотворення та імунна система – покращує обмін речовин в ШКТ, регулює роботу селезінки.

Покривна система – як допоміжний засіб для профілактики та оздоровлення шкірних захворювань.

Дихальна, сенсорна та сечостатева системи – має протизапальний ефект, особливо за рахунок плодів обліпихи, що входять до складу препарату.

Нервова система – регулює нейрогенні механізми апетиту (в т.ч. при булімії) та покращує процеси засвоюваності, особливо за рахунок входження до складу гліцину.

Опорно-руховий апарат – як допоміжний засіб для покращення обмінних процесів при подагрі, посилює засвоюваність кальцію та вітаміну D.

 

   Активні компоненти:

Топінамбур містить вітаміни С, В, залізо, інулін, який потрібен для профілактики виразкової хвороби та при порушенні обміну речовин. Топінамбур застосовують для поліпшення діяльності шлунку, підшлункової залози, селезінки, кишечника і профілактики дисбактеріозу, для стимуляції імунітету, якнайшвидшого відновлення після інтоксикації, для виведення солей важких металів, радіонуклідів, надлишку холестерину, для підвищення працездатності та життєвого тонусу.

Обліпихи плоди містять велику кількість вітаміну А, В, С, D, фолієву кислоту, залізо. Обліпиха прискорює загоєння ран, зменшує запалення в шлунково-кишковому тракті, сечостатевій системі, дихальних шляхах.

Цукровий буряк (бетаїн) нейтралізує гомоцистеїн (токсичну амінокислоту), перетворюючи її на метіонін, що необхідно для регуляції метаболізму в ШКТ. Бетаїн нормалізує білковий та жировий обмін в печінці, позитивно впливає на вуглеводний та мінеральний обмін.

Мальтодекстрин – це суміш, що складається з глюкози, олігосахаридів та солодового цукру. Мальтодекстрин приємний на смак, добре перетравлюється, його часто використовують в продуктах дитячого і дієтичного харчування. Головна дія мальтодекстрину полягає в тому, що він сприяє виробленню інсуліну в підшлунковій залозі.

Екстракт ромашки має протизапальні, антисептичні, кровоспинні, болезаспокійливі, вітрогінні, потогінні, жовчогінні властивості. Ромашка підвищує секрецію травних залоз, чинить жовчогінну дію, зменшує процеси бродіння, знімає спазми кишечника, стимулює процеси регенерації та загоєння слизової кишечника.

Екстракт подорожника має ранозагоювальні, протизапальні, протиалергічні властивості.

Лізин – це незамінна амінокислота, що входить до складу практично усіх білків. Необхідний для нормального функціонування і фізіологічної активності слизових оболонок ШКТ

Гліцин має м’яку заспокійливу дію, знімає напругу та спазми, почуття тривоги та страху, що позитивно впливає на процеси засвоєння їжі та регулює апетит, підвищує витривалість та стійкість до стресів, нормалізує сон.

Треонін – це незамінна амінокислота, яка сприяє підтримці нормального білкового обміну в організмі. Треонін важливий для синтезу колагену та еластину, допомагає роботі печінки та безпосередньо бере участь в обміні жирів. Треонін дуже в незначній кількості міститься в злакових, тому потрібен вегетаріанцям, у яких частіше виникає дефіцит цієї амінокислоти.

 

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці, 2 – 3 рази на день до їжі, розжувати.
Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів складу.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г.
Курс прийому: 1-6 місяців.
Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці від -5 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не більше 75%.
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.