Натуральна продукція для здоров'я та краси
Вентерфітам

Вентерфітам

  • Рекомендується в якості протизапального, загоювального та загальнозміцнюючого засібу для профілактики та оптимізації лікування запальних захворювань всього шлунково-кишкового тракту.
  • Для поліпшення травлення, регуляції моторної функції шлунка і кишечника.
  • Для профілактики дисбактеріозу.
  • Як джерело вітамінів і поживних речовин.

Склад: топінамбур, обліпихи плоди, цукровий буряк (бетаїн), мальтодекстрин, екстракт ромашки, екстракт подорожника, лізин, гліцин, треонін.

Дія по системам:
Дихальна система: як допоміжний засіб використовують при запальних захворюваннях бронхіального дерева та верхніх дихальних шляхів з метою санації (ангіни, ларингіти, фарингіти, риніти, бронхіти хронічні та гострі, трахеїти, пневмонії, бронхіальна астма, емфізема легенів, туберкульоз).

Сечовидільна система: як допоміжний засіб для профілактики запальних захворювань сечовидільної системи.

Опорно-руховий апарат: як допоміжний засіб для профілактики та нормалізації обмінних процесів при поліартритах, артритах, остеохондрозі, подагрі.

Органи кровотворення та імунної системи: покращує обмін речовин, уповільнює ріст пухлинних клітин.

Травна система: володіє протизапальними, антисептичними, кровоспинними, болезаспокійливими, кармінативним (вітрогінними), жовчогінні, в’яжучі властивості. Знімає спазми кишечника, стимулює процеси регенерації і загоєння тканин кишечника.
Застосовується при запальних захворюваннях слизової оболонки шлунка, кишечника (гастрити, гастродуоденіти, ентерити, ентероколіти, коліти, дизентерія), виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, для профілактики розвитку ерозивно-виразкових ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді диспепсії і на тлі паразитарних, інфекційних захворювань (опісторхоз, лямбліоз, аскаридоз).
Ефективний при хронічному гепатиті, жировій дистрофії та порушеннях жирового обміну в печінці, при токсичних гепатозах (зокрема, алкогольний і лікарський); нормалізує білковий та жировий обмін в печінці, покращує регенерацію печінкових клітин, сприяє кращому відділенню жовчі.

Покривна система: як допоміжний засіб для профілактики та оздоровлення шкірних захворювань.

Серцево-судинна система: регулює рівень холестерину крові.

Ендокринна система: ефективний при цукровому діабеті, тому що в складі знаходиться мальтодекстрин – це вуглевод, що складається з глюкози, а основне його дія полягає в тому, що він сприяє виробленню інсуліну в організмі.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.