Натуральна продукція для здоров'я та краси
Артрофітам

Артрофітам

  • Рекомендується в якості протизапального, болезаспокійливого засобу для профілактики та оптимізації лікування запальних і обмінних захворювань опорно-рухового апарату.
  • Знімає набряки, сприяє виведенню солей з суглобів і нирок.
  • Живить кісткову тканину і хрящі вітамінами і мінералами.

Склад: топінамбур, морква, корінь селери, екстракт хвоща, екстракт шабельника, екстракт череди, лізин, треонін, гліцин.

Дія по системам:
Сечовидільна система: має протизапальну, сечогінну дію, виводить солі з нирок, використовується для оздоровлення всіх форм захворювань сечовивідних шляхів, покращує водно-сольовий обмін, перешкоджає утворенню сечових каменів.

Опорно-руховий апарат: універсальний засіб при всіх видах захворювань опорно-рухового апарату (остеохондроз, грижової хвороби хребта, артриті, поліартриті, артрозі, ревматизмі, подагрі, радикуліті). Сприяє нормалізації обміну речовин; має здатність виводити солі (в тому числі і солі важких металів) з суглобів і кісткової тканини; має протизапальну, протипухлинну, протиалергічну, болезаспокійливу дію та має антибактеріальну активність, покращує обмін речовин в навколосуглобових тканинах. Містить велику кількість солей кремнієвої кислоти, необхідних для нормального функціонування сполучної тканини, покращує відновлення хрящів при артрозі, остеохондрозі, зменшує хронічні набряки нижніх кінцівок, знімає м’язові спазми.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.