Натуральна продукція для здоров'я та краси
У-Сін, січень. Профілактика захворювань нирок та сечовидільної системи.

У-Сін, січень. Профілактика захворювань нирок та сечовидільної системи.

Січень – другий місяць календарної зими, який знаменує закінчення сезону Зими за китайським календарем згідно з концепцією У-Сін.

У цей період головна стихія – Вода, отже, необхідно уникати холоду та зберігати тепло. Тому зараз особливо актуально проводити профілактику нирок та сечовидільної системи загалом.
Згідно з традиційною китайською медициною в нирках зберігається “цзин”, життєва сила людини, яка відповідає за її тривалість та якість життя, а також за репродуктивну функцію. Нирки є головним органом, що підтримує та регулює обмін рідин тіла та води у всьому організмі, а також є зберігачем спадкової енергії.

Через канал нирок можливе управління та реалізація спадкової енергії, з якою за східними уявленнями тісно пов’язані дітородна функція, нормальний перебіг вагітності та пологів, формування вторинних статевих ознак, наявність аномалій розвитку та нормальне перебіг клімактеричного періоду.

При порушенні фізіологічної функціональності нирок розвивається патологія водного обміну, виникають лімфостази (забрудненість лімфи понад 30%), набряки, розлади сечовипускання. Особливо важливим є застосування оздоровчих схем профілактики роботи сечовидільної та сечостатевої систем, якщо в анамнезі є хронічні захворювання, а також такі процеси, як формування конкрементів (солей, накатишів, каменів), запальні процеси та опущення позиції органів малого тазу, порушення мікроциркуляції.

Простудні захворювання, що характерні для зимового періоду, також негативно впливають на сечовидільну систему. Щоб знизити коефіцієнт забруднення лімфи та посилити правильну дезінтоксикацію організму в застійний зимовий період, валеологи та лікарі ортодоксальної медицини рекомендують проводити профілактичні заходи сечостатевої та сечовидільної систем із застосуванням саме натуральних фітопрепаратів. Їх м’який і цілеспрямований комплексний вплив на організм дозволяє скоригувати і направити в потрібне русло перебіг фізіологічних процесів в організмі і домогтися підтримки гомеостазу (постійності) нирок, сечовидільної та репродуктивної систем.

Завдяки 100%-ній натуральності та безпеці фітопрепарати компанії Примафлора широко використовуються в оздоровчих та профілактичних програмах валеологами.

Рекомендований профілактичний курс на січень включає наступні фітопродукти:

  • Нефрофітам – комплекс аміноксилот, у т. ч. незамінних, та екстрактів лікарських рослин з вираженими антибактеріальними, протизапальними, спазмолітичними, сечогінними, протинабряковими властивостями. Ефективний при гінекологічних та урологічних захворюваннях, а також використовується як допоміжний засіб у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату (для виведення солей).
  • Маскулфітам та Вуменфітам – амінофіти для покращення чоловічого та жіночого здоров’я відповідно. Застосовуються в тому числі і при різних захворюваннях сечовивідних шляхів (уретриті, пієлонефриті, гломерулонефриті, циститі), подагрі, всіх видах набряків. Знімають спазм і неприємні болючі відчуття в нижній частині живота. При цьому важливо звернути увагу, що при певних порушеннях гормонального балансу (особливо в період вікових гормональних штормів), маскулфітам може бути актуальним жінкам, тоді як дія Вуменфітаму може сприятливо позначатися на гормональному дисбалансі чоловіків.
  • Вітасофти з лікопеном, ягодами годжі, імбиром та часником, чорним кмином – унікальні комплекси рослинних олій. Вітасофт зі сквален містить жир з печінки глибоководної акули. Є джерелами поліненасичених жирних кислот. Надають сприятливий вплив на функціонування нирок і застосовуються при різних захворюваннях сечовидільної системи, включаючи сечокам’яну хворобу, а також регулюють роботу статевих залоз.
  • Еліксир Довголіття містить потужний антиоксидантний комплекс, завдяки чому має онкопротекторну дію, знімає запальні процеси, регулює лімфодренаж та очищувальну функцію організму.
  • Еліксир Довіра покращує роботу всієї сечовидільної системи, зокрема знімає застій у ниркових баліях та покращує фільтраційні властивості нирок, допомагає у вирішенні проблем дитячого та старечого енурезу. Екстракти, що входять до складу, мають протизапальну, спазмолітичну, бактерицидну дію.
  • Примафлор-мінус – це просто криниця мінералів і вітамінів! Містить унікальний компонент з широким спектром терапевтичної активності – бджолине обніжжя (пилок), а також екстракти солодкового кореня, глоду, шоломника, собачої кропиви. Такий набір активних інгредієнтів дозволяє йому регулювати водно-сольовий обмін, розчиняти і запобігати появі конкрементів, надавати потужну антибактеріальну, протизапальну дію, посилювати місцевий та загальний імунітет.
  • Екстракти: Астрагал, Шипшина, Артишок, Кукурудзяні приймочки, Спориш, Хвощ, Береза, Льон, Чорниця, Люцерна, Нагідка успішно і широко використовуються при пієлонефритах, циститах, уретритах, для розчинення каменів у нирках, сечоводі, сечоводі, сечовому міхурі. бактерицидного та протизапального засобу. Також вони збільшують діурез, знижують концентрацію сечової кислоти, покращують дезінтоксикаційну функцію нирок та метаболізм загалом (обмінні процеси організму), що сприяє покращенню загального стану.

Для того, щоб зберегти Ян, у зимовий час згідно з концепцією У-Сін необхідно вживати в їжу гарячі страви. Доброю зимовою звичкою буде невеликий термос з теплим напоєм з екстрактами на робочому місці, вдома або в сумці, куди б ви не подалися. А якщо до теплого пиття додати Бальзам протизастудний, то Ви отримаєте не тільки смачний, корисний, напій, що зігріває, а ще й з додатковим потужним тонізуючим і загальнозміцнюючим ефектом.

Щоб накопичувати Інь, слід включати до раціону салати. На думку китайських філософів, салати в зимовий час не лише зміцнюють Інь, а й тонізують нирки, регулюють роботу печінки.

Для покращення всмоктування та засвоєння організмом корисних елементів у період зимового авітамінозу рекомендовано обов’язковий прийом Вітасофтів з ягодами годжі, чорним кмином, лікопеном, скваленом, імбиром та часником. Це дозволить попередити ризик розвитку хронічних запальних процесів в організмі та покращити «застояний» у Зимовий період тканинний метаболізм.

Відповідно до зірки У-Сін, колір Зимового сезону – чорний. Тому продукти та спеції чорного кольору «народжатимуть Ці» і таким чином благотворно позначаться на здоров’ї, наприклад:

  • чорний кунжут (Приправа Делікатна);
  • кардамон (Приправи Екзотична, Цілюща, Виняткова);
  • кмин (Приправи Дієтична, Елітна, Дбайлива);
  • чорний перець (Приправи Делікатна, Елітна, Екзотична);
  • мускатний горіх (Приправа Екзотична);
  • насіння чорної гірчиці (Приправа Делікатна);
  • ягоди чорниці (Приправи Особлива, Виняткова);
  • листя чорної смородини (Приправа Особлива);

У Китаї сезон бобових культур припадає саме на Зиму і це концептуально. Так, наприклад, квасоля має ту ж форму, що і нирки, і на думку китайських лікарів, вона зміцнює Інь нирок і найбільше схожа на них у порівнянні з іншими продуктами. Найбільш відчутну користь квасоля принесе гіпертонікам, людям похилого віку і тим, хто страждає на цукровий діабет, ожирінням. Для додаткового резонування з нашою сечовидільною системою та зміцнення Інь, а також для очищення та оздоровлення організму в асортименті компанії Примафлора є унікальні фітопрепарати з сімейства Бобових – екстракти Астрагалу, Солодки, Конюшини, Люцерни, Софори, а також соєва олія у складі Вітасофт з лікопеном, імбиром та часником, чорним кмином.

Особливості правильного способу життя, раціонального харчування та науково обґрунтованого оздоровлення натуральною фітопродукцією компанії Примафлора у будь-якому сезоні дозволить нам залишатися здоровими та активними довгі роки.

Хочу побажати Вам наступного року і нехай буде так завжди:

ЛЮБОВІ! ЗДОРОВ’Я! ЩАСТЯ ТА ДОБРА!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександра Донченко, валеолог
Спеціально для ТМ “Примафлора”