У-Сін, вересень. Імунітет та його підтримка на початку осені.
Майстри концепції У- Сін ще багато тисячоліть тому помітили, наскільки сильно людина пов’язана з природою, і що будь-які зміни, що відбуваються в природі , так чи інакше впливають на нас. Відповідно до концепції У- Сін кожному кліматичному сезону відповідає певний першоелемент (Вогонь – це Літо, Метал – Осінь, Вода – Зима, Дерево – Весна) і що з цього цілий ряд характеристик і взаємозв’язків. Кожен з цих першоелементів перероджується в інший через перехідний і зв’язуючий їх елемент, званий Земля. Це міжсезоння – час переходу одного сезону на інший тривалістю 18 календарних днів, і цей час має характерні особливості. Кожен з нас може відчути, навіть не будучи знавцем традиційної системи У- Сін , що, наприклад, ближче до кінця сезону природа вступає в дещо іншу свою фазу і ми помічаємо, що деякі особливості погоди, вітру та температура землі, і навіть відчуття у власному організмі починають змінюватися раніше, ніж закінчується, наприклад, календарне літо і настає осінь.
Міжсезоння служить деяким буфером між сезонами, коли один елемент загасає, а набирає сили інший і переважає елемент Землі, з яким співвідноситься система органів шлунка та селезінки. У цей період ми маємо змогу м’яко адаптуватися до іншого сезону, зміцнити імунітет, підтримати та відновити сили. Адже шлунок та селезінка відповідають у нашому організмі за імунітет.
У «Міркування до прописів із Золотого палацу» Чжан Чжун Цзін сказав про те, що в кінці кожного сезону селезінка достатньо сильна, щоб протистояти патогенним факторам і тому в циклі сезонів елементу Земля відповідає пізня стадія кожного сезону. У традиційних валеологічних аспектах оздоровлення, згідно з науковою концепцією У- Сін , до цього перехідного сезону, що відповідає за систему селезінки, надається дуже велике значення. Причина полягає в тому, що шлунок на пару з легень відповідає за поповнення постнатальної Ці організму людини, тобто за циркуляцію рідин, енергетичних потоків та обмінні процеси в нашому організмі, а селезінка – за імунітет. Якщо селезінка або легені погано працюють, то людина не може достатньою мірою заповнювати енергію, що витрачається, і, рано чи пізно, захворює. Тому зміцненню селезінки та шлунка в медичних та валеологічних підходах концепції У- Сін надається таке велике значення!
Енергії сезону, першоелементу та внутрішніх органів абсолютно ідентичні. Саме відповідно до цього розуміння і даються рекомендації щодо харчування, оздоровлення та корекції способу життя в цілому. Порушення взаємодії зовнішніх сил та внутрішньої енергії організму призводить до порушення балансу та розвитку патологій. Ось де коріння всіх хвороб!
Отже, як ми вже знаємо, запорука хорошого здоров’я під час будь-якого сезону складається з двох речей: те, як ви проживете цей сезон, і як ви прожили попередній. Адже кожний попередній сезон є відправною точкою для наступного. Тому треба чітко розуміти, на що потрібно звернути увагу восени, щоб не хворіти і щоб надалі здоровим та міцним зустріти зиму.
До того ж, згідно з Концепцією п’яти елементів У- Сін , основна властивість Металу, що переважає восени, – «сухість». Тому восени необхідно максимально «зволожувати» організм, щоб не зробити утворення цієї енергії всередині організму і не допустити «сухості» легень і товстого кишечника. Підвищена «сухість», як правило, призводить до важких захворювань і найчастіше виникають водянисті, світлі виділення з носа, як захисна реакція організму для зменшення «сухості» в носі та легені. Тому нагляд з прозорими виділеннями наш частий супутник восени.
Також на початку осіннього періоду варто відзначити виразність активності меридіана кишківника. У зв’язку з цим даний період року передбачає як ступінчасте очищення кишечника, так і його повноцінну профілактику та шлунково-кишкового тракту в цілому. Валеологами доведено, що саме наприкінці літнього – на початку осіннього сезону рекомендовано проводити й антигельмінтні програми, у тому числі які передбачають очисні заходи шлунково-кишкового тракту. Ці ж рекомендації підтверджуються даними Британського національного Формуляра (2006) та Довідково-методичними матеріалами щодо профілактики геогельмінтозів Всесвітньої організації охорони здоров’я (2017).
Науково доведено й те що, що гельмінтів, які викликають патологічні зміни у організмі господаря лише тому місці, де вони «оселилися» – немає. Тому що відбуваються при гельмінтозах зміни в органах і тканинах служать показником порушення обміну речовин, наявності певних дистрофічних процесів, алергічних та імуноморфологічних реакцій, тобто є тією реакцією у відповідь організму на патогенну дію гельмінта, яку можна побачити, як кажуть, неозброєний.
Крім того, що гельмінти знижують імунітет, всі онкогенні гельмінти. Потрапляючи в організм людини, гельмінти активують проонкогени , які запускають так звані поломки у фізіологічних елементах органів та систем людини. Наприклад, трихінели живуть у всіх тканинах, а поломки відбуваються в лімфоцитах. Подібно запускається онкогенез. Ступінь патологічних змін такого роду при цьому залежить від виду збудника, інтенсивності інвазії та власного імунітету людини. Характер патологічних та імунологічних процесів при гельмінтозах багато в чому визначається особливостями гельмінтів, які можна виявити та визначити за допомогою діагностичного комплексу « MedBioTech ».
При тривалих глистних інвазіях спостерігається сенсибілізація організму людини антигенами гельмінта, які провокують виникнення при цьому непрогнозованих патологічних реакцій на тлі загального зниження імунітету. А це неминуче призводить до безпричинної на перший погляд частої захворюваності, слабкості, блідості, втоми, відсутності ентузіазму, блиску в очах, радості та волі до життя.
Особливо це актуально у дітей шкільного віку. Ось, здавалося б: дитина все літо їла фрукти та овочі, оздоровлювалася на морі, на природі, відпочивала і ні з того, ні з цього з початком осені стає млявою, постійно хворіє, немає концентрації уваги, погіршилася пам’ять тощо. У таких ситуаціях ми зазвичай думаємо, що дитина просто відвикла від шкільного навантаження за літо і лінується тепер, але, на жаль, це не зовсім так. Зниження імунітету та когнітивних здібностей (увага, концентрація, пам’ять, посидючість) на тлі загальних гельмінтозів і є причиною такого стрибка функціонального та емоційного стану організму дитини.
Ще потрібно врахувати, що у зв’язку з карантином, введеним для протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19, природні фактори формування імунітету були виключені/значно знижені через відсутність багатофакторного дифузного обміну мікроорганізмами, який у природних умовах відбувається в будь-якому, особливо дитячому, колективі. є фундаментом для формування нормальної імунної відповіді на різноманітні інфекції та інвазії ззовні. Дитина в умовах карантину контактує тільки з дорослими, які все-таки бувають у громадських місцях і так виходить, що приносять «чужі» мікроорганізми додому, з якими згодом контактує вся родина. Для дорослої людини з «дорослим» основним імунітетом, що сформувався, переважно легко впоратися з цими «чужинцями», а от для дитячого організму, тим більше з фактично ослабленим імунітетом – це складне завдання, вирішення якого виливається в результаті численними циклічними застудами, які вичерпують і так незначні. ресурси імунітету, не даючи сформуватися адекватної імунної відповіді даний вид інфекційного агента. І доки дитячий організм мобілізує сили на те, щоб дати відсіч інфекціям, у нього не залишається сил на обробку, аналіз, впорядкування та запам’ятовування нової інформації, як наслідок знижуються когнітивні функції. А що в результаті: дитина сидить годинником над підручниками і виявляється все одно не в змозі освоїти матеріал. Як наслідок посилюється навантаження на зоровий і опорно-руховий апарат дитини, а також накопичується стрес як у дитини, так і у батьків, що згодом може спричинити множинні патологічні процеси в організмі, включаючи запуск проонкогенів та надалі формування онкології.
І що ж робити в такій ситуації? – Запитаєте Ви?
Як убезпечити себе та свою родину?
У мене для Вас є відповідь! І я думаю, що Ви і самі його знаєте.
Валеологи та наукові співробітники компанії Примафлора розробили та вдосконалили оздоровчо-відновну програму сезонної профілактики, спрямовану на корекцію функції кишечника, очищення та профілактики гельмінтозів, онкологічних захворювань, а також зміцненню та корекції роботи імунної системи, яка включає комплекс натуральної унікальної .
Це амінофіти:
- Щитофітам , в який входить екстракт волоського горіха, багатий йодом і рослинними ензимами,
- потужний сорбент і пробіотик – Фіточистам ,
- амінофіт для покращення обмінних процесів – Панкреафітам ,
- комплексний препарат для шлунково-кишкового тракту та помічник у регуляції обміну речовин Вентерфітам ,
- Гепатофітам допомагає нашому внутрішньому фільтру – печінці,
- Онкофітам – для профілактики різних онкопатологій ,
- Фітоал позбавить і запобіжить алергічні реакції на фоні еонзінофілії при гельмінтозі і не тільки.
Екстракти:
- Фенхеля,
- Деревію,
- Софори,
- Споришу,
- Розторопші ,
- Льону,
- Артишоку,
- Шавлії,
- Кукурудзяних рилець,
- Граната,
- Астрагала.
Еліксири:
- Очищення,
- Гармонія,
- Бадьорість,
- Відновлення,
- Натхнення,
- Обмін-плюс
містять максимальну концентрацію біологічно активних сполук з максимальною біодоступністю , що дозволяє перемогти та запобігти широкому спектру захворювань та патологій.
Невід’ємними помічниками та координаторами в оздоровчих валеологічних програмах, рекомендованих для корекції функціонування шлунково-кишкового тракту та гельмінтних інвазій, зокрема, є рецепти природи:
- Чистота життя,
- Зцілення життя,
- Оновлення життя,
- Китайський рецепт.
Продукція на бджолиній обніжці:
- Примафіто ,
- препарати серії “Примафлора”.
Натуральні приправи:
- Делікатна,
- Дієтична,
- Особлива,
- Цілюща.
Вітасофти:
- Вітасофт з чорним кмином,
- Вітасофт з лікопеном,
- Вітасофт з імбиром та часником,
- Вітасофт зі скваленом,
- Вітасофт з ягодами Годжі,
- Сироп йогуртовий незамінний у щоденному раціоні всієї родини.
Також важливо додати, що для наших школярів валеологи з метою прояву прихованого потенціалу дитини, підтримки та розвитку когнітивних здібностей, енергії та бадьорості згідно з Концепцією У-сін . І щоб уникнути в’янення настрою, пам’яті, розумових здібностей і нівелювати зайву нервозність, властиву осінньому періоду, рекомендують включати в щоденний оздоровчий раціон натуральні фітопрепарати компанії Примафлора , які приголомшливо резонують з найдрібнішими структурами і підкорками в нашому організмі . 100% природності.
Найкращі друзі наших школярів:
- Янтар для дітей,
- Окофітам,
- Динамофітам,
- Ендокрифітам,
- Енергія життя,
- Відродження життя,
- Дерево життя,
- екстракти Чорниці, Лопуха, Шипшини, Хвої, Ромашки, Центелли азіатської.
- А тверді духи «Галерея натхнення», розташовані в кімнаті, де знаходиться і навчається дитина, допоможе у вирішенні проблем з довгим і емоційно напруженим виконанням домашнього завдання, завдяки унікальній композиції натуральних свіжих ароматів квітів цитрусових, ефірних олій листя кориці, до сприйняття інформації, знімається втома, підвищується працездатність та концентрація уваги.
Підсумовуючи, хотілося б відзначити, що Гіппократ заповів: « Хворобу легше попередити, ніж лікувати ». І в цьому нам допомагають наші натуральні фітопрепарати та доглядова косметика та парфумерія!
Любові! Здоров’я! Щастя! та Добра!
Олександра Донченко, валеолог
Спеціально для ТМ “Примафлора”