Натуральна продукція для здоров'я та краси
У-Сін, березень. Профілактика захворювань імунної та лімфатичної систем.

У-Сін, березень. Профілактика захворювань імунної та лімфатичної систем.

Настав перший із весняних місяців: час перетворення і розквіту. У навчанні У-Сін прихід весни прийнято вважати не з 1 березня, а з моменту, коли сходить сніг і починають набухати бруньки на деревах. Фахівці традиційної східної медицини вважають, що в цей час природою управляє елемент Вітер. Це період міжсезоння, який несе із собою оновлення, перші весняні квіти, яскраве сонце та відлига. Тому на нього чекають багато людей, особливо в тих регіонах планети, де є чітко виражена зміна сезонів. Разом з тим, березень відомий своєю нестабільною погодою, дощем і навіть снігом, а також нічними заморозками.

Перед фітотерапевтами та валеологами у березні стоять серйозні завдання – складання програм профілактики та комплексної оздоровчої корекції захворювань імунної та лімфатичної систем. Саме зараз активність хвороботворних факторів (патогенів, атипових клітин, вірусів, бактерій, токсинів) підвищено. Імунітет максимально розпізнає і нейтралізує їх, отже, потребує підтримки. Увага до цих двох систем саме на початку весни дасть найбільш виражений результат протягом усього року.

Серед основних напрямків оздоровчих програм слід виділити:

 • Очищення лімфатичної системи (її часто називають найменш вивченою серед усіх систем організму людини) і оздоровлення кровотворних органів.
 • Профілактика алергій. Валеологи зазначають, що очищення лімфатичної системи саме у березні є запорукою того, щоб не допустити розвитку алергічних реакцій у майбутньому. Щоб менше страждати від сезонних полінозів у травні та серпні, слід подбати про своє здоров’я на початку весняного сезону.
 • Запобігання новоутворенням в організмі, а також допомога у комплексній оздоровчій корекції стану людей, які страждають від онкологічних захворювань.
 • Профілактика загострень при аутоімунних захворюваннях різного генезу, а також фітотерапевтичні програми та рекомендації щодо способу життя для забезпечення ремісії даних процесів.
 • Допомога при «синдромі втомлених надниркових залоз», хронічної втоми, нестачі сил;
 • Насичення організму необхідною кількістю вітамінів.
 • Забезпечення якнайшвидшого відновлення організму при вірусних захворюваннях, у тому числі сезонних, асоційованих з Covid, їх первинна та вторинна профілактика.
 • Усунення набряків та недопущення їх розвитку, забезпечення водного балансу у тілі людини.

Незамінною в таких масштабних завданнях є продукція ТМ Примафлора – як дієтичні добавки, так і оздоровча косметика. У березні будуть актуальні багато коштів з широкого асортименту компанії.

Серед них виділимо:

 • Дерево життя – препарат зі стресо- та онкопротекторною дією. Містить цинк та селен, мікроелементи, що відіграють важливу роль у формуванні здорової імунної системи.
 • Препарати серії «Примафлора» мають потужну і в той же час м’яку дію на імунітет людини. Це стає можливим завдяки сучасній технології, що дозволяє успішно поєднувати природне апісир’я (продукти бджільництва) та оздоровчі трави.
 • Бджолине обніжжя (квітковий пилок, зібраний медоносною бджолою і склеєною секретами її залоз у гранули), солодка, ехінацея, елеутерокок, чорниця та інші компоненти в їх складі покращують кровотворення, захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують якість життя.
 • Геронтофітам (амінофіт для довголіття) – покращує кровообіг, проводить профілактику пухлинних процесів, уповільнює процеси старіння. Також препарат є джерелом незамінних амінокислот та вітамінів.
 • Фітоал (амінофіт проти алергії) сприяє виведенню алергенів та токсичних речовин. Має здатність знімати алергічні реакції та набряки.
 • Еліксир «Оксамитовий дотик» – для профілактики та комплексного лікування алергії. Комплекс покращує імунітет, м’яко стимулює надниркові залози, спонукаючи організм вчасно реагувати на стресові фактори ззовні.
 • Еліксир «Натхнення», що складається з чистотілу (близько 90%) та ромашки. Має цитостатичну, протизапальну, протиалергічну дію.
 • Бурштин із екстрактом зеленого чаю допомагає лімфовідтоку, активізує адаптаційні можливості організму, має потужний антиоксидантний ефект.
 • Екстракт чаги використовується для профілактики онкологічних захворювань, при алергіях та запальних процесах будь-якої етіології.
 • Екстракт хвої сприяє кровотворенню та очищає кров, нейтралізує запалення, має виражену протимікробну, загальнозміцнюючу дію.
 • Екстракт астрагалу допомагає сформувати такий рівень здоров’я, щоб організм міг дати адекватну імунну відповідь. Астрагал стимулює кровотворення, тонізує, допомагає нейтралізувати пухлинні процеси, покращує кровообіг.
 • Китайський рецепт – препарат на основі унікальних грибів із оздоровчим ефектом. Детальний опис цього препарату присвячена окрема лекція на нашому сайті. Тут же коротко відзначимо його потужні противірусні, протипухлинні, протизапальні властивості. Китайський рецепт також чудово працює при аутомунних процесах та алергіях, допомагаючи організму боротися із зовнішніми подразниками, а не самому із собою.
 • Всі продукти із серії Вітасофтів посилюють активність імунної системи, збільшують її опір, захищають від шкідливого впливу стресових ситуацій, у тому числі при отруєннях та радіаційному випромінюванні. Сприяють виведенню канцерогенних речовин із організму.

Також у цей період важливо використовувати препарати:

 • Онкофітам, Фіточистам, Венумфітам;
 • сироп Йогуртовий;
 • екстракти ісландського моху, лопуха, ехінацеї, череди, солодки, конюшини, бетуліну, еврикоми довголистої, спіруліни, центелли азіатської, маклюри, золотого вуса;
 • Оновлення життя, Вітаміни життя, Життя шкіри;
 • еліксири Довголіття, Грація, Джерело вітамінів, Живильний джерело.

Перевірити рівень алергічної настрої організму, його вірусного навантаження, схильності до онкопроцесів можна, пройшовши тестування на діагностичному комплексі Medbiotech. Також тестування із застосуванням апарату MedBioTech дозволяє об’єктивно оцінити стан лімфатичної та імунної системи організму.

Лімфоочисною, дренажною дією на шкіру і весь організм мають:

 • Крем косметичний «Мазь життя для вен»,
 • засоби серії Cellulite series,
 • Бальзам антицелюлітний,
 • Бальзам розслаблюючий та масажний для ванн.

Слід пам’ятати, що масажні рухи для більш вираженого ефекту потрібно виконувати у напрямку струму лімфи.
Лімфодренажного ефекту для обличчя в домашніх умовах можна досягти, використовуючи Бальзам для обличчя та шиї, Скраб для обличчя «Бамбук-лемонграс», Альгінатні маски, Гель Бурштиновий під очі.

Величезне значення стану лімфатичної системи мають якісні дезодоранти. Завдяки комплексному натуральному складу дезодоранти Примафлори дозволяють ефективно виводити піт, не закупорюючи пори та не створюючи підвищеного токсичного навантаження на організм.

Захисті ж ротової порожнини від проникнення вірусів сприятимуть зубні пасти від ТМ Примафлора, а також освіжаючий Спрей для порожнини рота.

Серед кольорів спектру імунітету відповідає жовтий. Недарма багато перших весняних квітів – мімоза, форзиція, тюльпани – радують нас саме такими відтінками. Буде корисно для здоров’я на початку весни додати у своє оточення предмети яскраво-жовтої та лимонної палітри.
Незамінними тут будуть:

приправи Примафлори з куркумою (екзотична, досконала, особлива, дієтична, виняткова, турботлива, елітна);
косметика із біозолотом;
косметичні засоби та дієтичні добавки, що містять компоненти жовтого кольору (піжму, мати-й-мачуху, кульбабу, ефірну олію лимона).

Також пахнути, подібно до квітів, ви зможете, користуючись духами ТМ Примафлора: як концентрованими, так і твердими. Ароматерапія – це море приємних емоцій у поєднанні з потужним оздоровчим впливом. Мудре кохання, Магія досконалості, Інстинкт лідерства, Вишуканий стиль. Вже одні лише назви дарують чудовий настрій.

А краще вибрати подарунки себе і для близьких людей і насолоджуватися ними наживо!

Користуйтеся продукцією компанії Примафлора і будьте здорові будь-якої пори року!


Ігор Заболотний, Scientific doctor.
Спеціально для ТМ “Примафлора”