Натуральна продукція для здоров'я та краси
У-Сін, травень. Профілактика захворювань очей та зв’язкового апарату.

У-Сін, травень. Профілактика захворювань очей та зв'язкового апарату.

Поступово стає все тепліше, зміни у природі стають все яскравішими – настає остання третина календарної весни. А згідно з системою У-Сін та концепцією п’яти елементів, ця пора року уособлює Вогонь. Як і відповідна стихія, період елемента Вогонь – яскравий, життєрадісний та динамічний. У цей час необхідно захищати те, що було посіяно раніше, розширювати свій вплив та загалом виявляти зовнішню активність у всіх життєвих сферах. Вчені валеологи стверджують, що у травні стають максимально активними фізіологічні процеси, що відповідають за регулювання органів зору, а також сполучної тканини, зв’язок, тому перед лікарями та валеологами у травні, згідно з теорією У-Сін, особливо актуальними є наступні завдання:

 • відкоригувати центральний, периферичний та стереоскопічний зір;
 • нормалізувати внутрішньоочний тиск, запобігти тим самим загибелі нервових волокон сітківки;
 • провести комплексну терапію та забезпечити профілактику різноманітних захворювань очей;
 • забезпечити профілактику та надати допомогу у разі хвороб повік, слізних шляхів, кон’юнктиви, рогівки;
 • допомогти тим, хто страждає на «хворобу 21 століття» – втому очей (астенопію), що виникає в результаті перенапруги від тривалої роботи з гаджетами, заняття рукоділлям та інших причин;
 • провести профілактику порушення балансу білкового комплексу зв’язкового апарату;
 • забезпечити профілактику та валеологічну оздоровчу допомогу тим, хто має в анамнезі порушення роботи зв’язок, у тому числі розтягнення, та провести вторинну профілактику.

Перевірити функціональний стан очей, регуляторну активність зв’язкового апарату, як і всього організму, можна, пройшовши тестування із застосуванням діагностичного комплексу Medbiotech. Також за допомогою діагностичного комплексу Медбіотех можна пройти додаткові види тестування і відстежити важливі нюанси для цих систем: наприклад, дефіцит яких вітамінів і мікроелементів є в організмі в розпал весняного авітамінозу або ступінь можливого вірусного навантаження.

Незамінною у вирішенні всіх цих питань буде наша натуральна продукція для здоров’я. Серед основних препаратів, особливо актуальних у цей період:

 • Окофітам – препарат з комплексною загальнозміцнюючою та вітамінною дією на органи зору. Цей амінофіт знижує стомлюваність очей, покращує кровообіг головного мозку та харчування зорового нерва, посилює нічний зір. Також Окофітам має здатність регенерувати стан м’язово-зв’язувального апарату, стимулювати оновлення сполучної тканини та білків кришталика ока.
 • Екстракт чорниці – ефективний засіб для профілактики хвороб очей і як частина їхньої комплексної терапії. Чорниця ефективна при збільшених навантаженнях на зоровий аналізатор, перенапрузі зорових м’язів, зниження гостроти зору, діабетичної ренопатії та ангіопатії (руйнування нервово-судинної тканини), що формується катаракті, будь-якій формі глаукоми, порушення сутінкового зору, дегенеративних і дистрофічних змін. Показаннями для включення екстракту чорниці до оздоровчих програм є як далекозорість, так і короткозорість.
 • Динамофітам рекомендується при посилених фізичних навантаженнях для зміцнення зв’язкового апарату (сухожиль і зв’язок). Цей препарат зміцнює судинну стінку, що є важливим внеском у покращення зору. Завдяки дії спеціально підібраних компонентів, Динамофітам стимулює відновлювальну здатність кришталика ока, м’язів та зв’язкового апарату.
 • Рух життя і життя шкіри покращують роботу як зорового аналізатора, так і сполучної тканини, зв’язок. Завдяки гідролізату колагену – будівельному матеріалу для сполучної тканини, з яких складаються сухожилля та склеру, дані препарати беруть участь у формуванні еластинових та колагенових волокон. Інші активні компоненти у складі дозволяють надавати протизапальну дію. Життя шкіри попереджає виникнення катаракти, захищає сітківку ока.
 • Екстракт прополісу збільшує гостроту зору, живить зв’язки та очний апарат, має протизапальні властивості. При катаракті прополіс сприяє відновленню прозорості кришталика ока. Екстракти можуть використовуватися як внутрішньо, так і застосовуватися зовнішньо – при опіках і травмах очей, зняття їх втоми (розведення 1:2 або 1:3), розтягнення зв’язок.
 • Відродження життя входить до складу комплексних офтальмологічних програм для профілактики та комплексної терапії захворювань очей. Допомагає у запобіганні розвитку катаракти, при порушенні гостроти зору, зменшує рівень тканинного запалення. Препарат допомагає у зниженні ризику розвитку глаукоми та всіх видах ангіопатії – комплекс захворювань, що виникають як наслідок порушення нервово-судинної регуляції очей.

Додатково лікарі та валеологи для підтримки активності офтальмологічного здоров’я та активності зв’язкового апарату у своїй практиці успішно використовують:

 • серію «Примафлора», особливо Примафіто-плюс;
 • Артрофітам, Геронтофітам, Онкофітам;
 • Оновлення життя, Вітаміни життя, Кальцій життя;
 • серію «Вітасофт»: зокрема, Вітасофт з ягодами годжі;
 • еліксири Живильний джерело, Обмін-плюс, Венотонік, Джерело вітамінів;
 • екстракти живокосту, центели азіатської, конюшини, софори;
 • Гель бурштиновий, Гель життя 36+.

Східні мудреці та сучасні фахівці з У-Сін вважають, що найкорисніший колір для покращення зору – зелений. Сама природа сприяє оздоровленню очей, запрошуючи дивитися на свіже листя та траву.

З настанням часу елемента Вогонь настає період купання у водоймищах. Особливо хороші для фізичного та енергетичного здоров’я природні джерела. Разом з тим, якщо погода жарка, важливо не перестаратися з прийомом сонячних ванн, віддавати перевагу відпочинку в тіні, а не під відкритим сонячним промінням. А ось у разі холодної погоди в цей час корисно грітися на сонці. У будь-якому випадку, для комфортнішого відпочинку на відкритому повітрі, як пляжного, так і активного, купання в морі, озері або річці варто користуватися сонцезахисною косметикою. Наша компанія пропонує лінійку Solar Day: крем для засмаги SPF-20, крем-флюїд зволожуючий, освіжаючий спрей.

Перепади погоди стимулюють збільшення вітру, дію якого на організм можна нейтралізувати за допомогою масляного масажу та посиленого харчування. Загалом, починаючи з травня, масаж варто робити не так часто, як у холодні пори року. Зараз найкраще підійдуть масажні засоби на основі олій з холодною природою – лляною та оливковою. Серед них – наші косметичні бальзами: антицелюлітний, розслаблюючий для м’язів та суглобів, захисний протизастудний, масажний розслаблюючий та для ванн. І хоча, наприкінці весни можна давати собі значніші навантаження, ніж завжди, все ж таки вони повинні бути посильними, адже перенапруга позначиться на самопочутті та стані здоров’я в наступні періоди не найкращим чином. Полегшити дискомфорт у таких випадках можна за допомогою кремів мазь життя плюс, мазь життя для вен.

На межі весни та літа фахівці з У-Сін рекомендують не тільки пити більше рідини, а й менше їсти. Слід прагнути, щоб у їжу були включені продукти з прохолодними, легкими маслянистими властивостями та солодким смаком. Йдеться, наприклад, про вершкове масло, молоко і кисломолочні продукти, пісну свинину, варений рис, фрукти (за винятком цитрусових), фруктові компоти та овочі, особливо моркву.

Вкрай не рекомендується в період вогню вживання міцних напоїв!
У той час, коли елемент Вогонь збігається з холодними днями кінця весни та початку літа, підійдуть напої та їжа з кислим, солодким та солоним смаком, з теплими, маслянистими, легкими властивостями. Правильному горінню «вогню травлення» сприятимуть нежирна риба та м’ясо, часник та цибуля, картопля, топлена олія, ячмінь, рис, сочевиця. Добре також тим часом пити чай, особливо з молоком. Краще обмежити вживання їжі з пекучим, солоним та кислим смаком, а також жирного м’яса всіх видів, особливо баранини та водного птаха (гуска, качка).

Фахівці системи У-Сін радять у період Вогню готувати їжу з додаванням куркуми, анісу, зіри, шафрану, мускату, а за холодної погоди – включати до раціону «зігрівальні», теплі за властивостями прянощі, такі як кориця, кмин, коріандр. Ці спеції містять у своєму складі наші приправи.

Особливу увагу у травні варто звернути на приправу Виняткову. Вона тонізує, комплексно покращує гостроту зору, регулює внутрішньочерепний та внутрішньоочний тиск, приводячи їх у баланс. Ця приправа містить вітаміни та мінерали, необхідні для правильного функціонування зорового аналізатора та зв’язкового апарату. Виключна приправа використовується з метою профілактики глаукоми, катаракти, втоми очей, інших порушень і очних захворювань.

Будьте в гармонії з природою і користуйтеся продукцією Примафлора – це допоможе Вам бути здоровими!

Ігор Заболотний, Scientific doctor.
Спеціально для ТМ “Примафлора”