Натуральна продукція для здоров'я та краси
Тести валеологічні 003

Тести валеологічні 003

Перевір свої знання та дізнайся щось нове з нашими цікавими питаннями.
_________________________________________________________________

1.

Перші згадки про цю рослину відомі ще з давніх-давен, коли її широко застосовували проти укусів змій. У середньовіччі витяжку з цієї рослини використовували при проблемах із кров’яним тиском і навіть при депресії. Дослідження минулого століття показали, що ця рослина багата силімарином: потужним антиоксидантом і природним регулятором метаболізму, тому з тих пір даний екстракт широко і успішно застосовується у валеології при захворюваннях печінки, жовчного міхура, у боротьбі з підвищеним холестерином, а також цей екстракт є допоміжним для програм оздоровлення серця, очищення шкірних покривів, регуляції лімфатичної системи.

 

A. Артишок

B. Звіробій

C. Розторопша

D. Лопух

E. Астрагал

 

 

2.

Витяжка з ягід цієї рослини серед експертів-валеологів отримала назву «подружнє вино», оскільки позитивно впливає на лібідо чоловіків та жінок. У стародавньому Китаї безпліддя лікувалося саме цими ягодами, а в європейській дієтологічній практиці ця рослина активно застосовується при схудненні: наприклад, включено до схеми відомої французької «дієти Дюкана». Про яку рослину йдеться?

 

A. Шипшина

B. Годжі

C. Чорниця

D. Софора

 

 

3.

Ця амінокислота комплексно захищає наш організм від впливу радіації та активності вільних радикалів, тому особливо актуальна до застосування під час загрози радіактивного зараження або при викидах важких металів у навколишнє середовище.

 

A. Метіонін

B. Треонін

C. Лізін

D. Лейцин

E. Ізолейцин

 

 

4.

Назва цієї рослини латинською звучить «Leonurus » (Леонурус), що в перекладі позначає «левовий хвіст» і пов’язано з тим, що пучок верхівкового листя віддалено нагадує пензлик левового хвоста. Болгарською мовою ця рослина звучить, як «дяволська вуста».

Про яку рослину йдеться?

 

A. Пустирник

B. Спориш

C. Подорожник

D. Півонія

E. Конюшина

 

 

5.

«Ліки від 99 хвороб» – саме так називали екстракт цієї рослини лікарі Середньовіччя.

 

A. Деревій

B. Хвощ

C. М’ята

D. Кропива

E. Звіробій

 

 

6.

Як відомо, протеолітичні ферменти допомагають розщеплювати та засвоювати білок. Якщо білковий обмін в організмі порушений, то при цьому спостерігається синдром диспепсії (несварення), внаслідок чого важливо застосовувати ферментативні препарати та обов’язково проводити фіто дезінтоксикаційну корекцію.

В екстракті якої рослини комбінована насиченість натуральними протеолітичними ферментами та хлорофілом (біоелемент, що надає детоксикаційний ефект) представлені максимально?

 

A. Фенхель

B. Бетулін

C. Льон

D. Люцерна

E. Золотий вус

 

 

7.

Ця рослина містить спеціальні біоелементи, які сприяють активному виробленню ендорфінів: так званих «гормонів щастя». Однак, основними цілющими властивостями цієї рослини вважається її адаптогенна, загальнозміцнююча, імуностимулююча дія.

В останні роки доведено високу ефективність фітопрепарату з цієї рослини при променевій хворобі, при впливі всіх типів радіації, а також для запобігання розвитку новоутворення молочних залоз.

 

A. Елеутерокок

B. Астрагал

C. Грейпфрут

D. Обліпиха

E. Прополіс

 

 

8.

У Стародавньому Римі тріумфаторів нагороджували лавровим вінком, а атлетів – вінком із цієї рослини, оскільки воно здавна застосовувалося для посилення енергообміну, а також лікарі його рекомендували для виведення солей та шлаків з організму, «при хворобах суглобів та живота» (цитата з трактату Лікарської науки) лікаря Авіценни), для посилення чоловічого здоров’я.

 

A. Плющ

B. Селера

C. Конюшина

D. Ромашка

E. Череда

 

 

9.

Виявлений у цій рослині біоелемент генціопікрін останнім часом докладно вивчається фармакологами та валеологами. Як показали сучасні дослідження, системне застосування даного глікозиду здатне допомогти позбутися алкогольної залежності у чоловіків і жінок, при чому навіть при тривалій пристрасті до спиртного екстракт цієї рослини протягом декількох місяців позбавляє цієї недуги. Оздоровчий ефект досягається за рахунок розвитку стійкої відрази до алкогольних напоїв та очищення організму від токсичних речовин.

Про екстракт якої рослини йдеться?

 

A. Полин

B. Золототисячник

C. Бетулін

D. Звіробій

E. Центелла

 

 

10.

У військовій справі вважається, що саме за даною рослиною можна звіряти годинник, адже вона розкривається і закривається в один і той же час з точністю до декількох хвилин, тому військові лікарі рекомендують екстракт із цієї рослини також застосовувати строго в один і той же час для посилення Лікувальний ефект. У Китаї цю рослину називають овочом, оскільки вважається, що страви, приготовлені з неї є одночасно і лікувальними, і корисними, і очищаючими.

 

A. Фіалка

B. Кульбаба

C. Магнолія

D. Артишок

E. Конюшина

 

 

11.

Одна з назв цієї рослини – медовий лотос, оскільки є відмінним медоносом і дає багато високоякісного пилку та перги. Саме тому у валеології екстракт цієї рослини широко застосовується як природний ангіопротектор (регулюючий судинний тонус), а також одночасно як очищаючий та загальнозміцнюючий препарат. Внесений до Протоколів ВООЗ як обов’язковий фітопрепарат, рекомендований при постковидном синдромі, оскільки біоелемент кумарин, що входить до складу цієї рослини, регулює згортання крові та попереджує утворення тромбів.

 

A. Арніка

B. Брусниця

C. Гречиха

D. Буркун

E. Суниця

 

 

12.

Даний екстракт ефективно сприяє схудненню, особливо якщо набір ваги пов’язаний з порушенням кортизолу – гормону стресу та одного з головних «винуватців» відкладення жирів у ділянці живота. Системне застосування даного екстракту перешкоджає негативному впливу кортизолу на організм, а також допомагає кинути палити, знижуючи нікотинову залежність.

 

A. Звіробій

B. Деревій

C. Солодка

D. Шавлія

E. Прутняк

 

 

13.

У деяких видів цієї рослини лущиться кора і тому в народі вона отримала назву «безсоромниця». Широко застосовується для лікування судинних порушень, ефективно знижує холестерин, комплексно очищає печінку та жовчний, запобігає формуванню цукрового діабету. Широко застосовується в ароматерапії, особливо при неврозах та для розкриття емоційного фону.

 

A. Сандалове дерево

B. Іланг-іланг

C . Жасмин

D. Слива мірабель

E. Жимолість

 

 

14.

Цю тропічну рослину часто називають «хлібним деревом», оскільки її системний прийом здатний замінити щоденну потребу організму в рослинних жирах, білках, вуглеводах і тому широко застосовується в дієтології, хоча існує кулінарна версія походження цієї назви.

 

A. Пальма сабаль

B. Годжі

C. Папайя

D. Еврікома

E. Гінко білоба

 

 

15.

Наукова назва цієї рослини sambucus має кілька версій походження. За однією з них назва пов’язана з музичним інструментом, який виготовляється з пагонів цієї рослини. За іншою версією назва асоційована з грецьким словом sambyx (самбукс), що означає «червона фарба» – провітамін А1, який міститься в даній рослині, успішно застосовується в пульмонології, гастроентерології, для виведення солей, а також посилює протизапальний ефект.

 

A. Шабельник

B . Топінамбур

C. Бузина

D. Гранат

E. Шипшина

 

 

16.

Екстракт із цього дерева застосовується у світі настільки широко, що внесений до протоколів лікування багатьох країн, проте, наприклад, у Франції даний екстракт частіше застосовується в урології та в хірургії, у Великобританії – при ЛОР хворобах, а китайська медицина широко використовує цей екстракт як регулятор судинного тонусу та у вигляді натурального онкопротектора, особливо в сучасній нефрології (у лікуванні нирок).

Гілки у «жіночого» дерева ростуть убік, а в «чоловічого» – вгору й у деяких валеологічних школах з енергомедицини цей поділ вважається суттєво важливим у призначеннях та рекомендаціях.

Про яке дерево йдеться?

 

A. Липа

B. Береза

C. Пальма сабаль

D. Дуб

E. Каштан

 

 

17.

Ця рослина отримала свою назву за схожість із хвостами коней. Навіть сама назва цієї рослини походить від латинського «екісетума», що дослівно позначає «щетину коня».

 

A. Кріп

B. Чабрець

C. Полин

D. Майоран

E. Хвощ

 

 

18.

Завдяки цій амінокислоті в організмі формується серотонін, який часто називають «гормоном гарного настрою».

 

A. Триптофан

B. Аспарагінова кислота

C. Гліцин

D. Треонін

E. Лізін

 

 

19.

Цей біоелемент омолоджує наш організм, сприяє виведенню токсичних речовин, знижуючи інтоксикацію, і навіть гальмує вивільнення гістаміну, тобто. знижує прояв алергічних реакцій та при системному застосуванні попереджає їх. Відіграє ключову роль у виробленні енергії.

Про який елемент йдеться?

 

A. Калій

B. Селен

C. Кальцій

D. Магній

E. Цинк

 

 

20.

Даний вітамін був відкритий як фактор, обов’язковий для настання вагітності, на честь чого і був названий: з грецької мови назва перекладається як той, хто «приносить потомство».

 

A. B 6 (Піридоксин)

B. B 9 (фолієва кислота)

C. B 12 (ціанокобаламін)

D. D 2 (ергокальциферол)

E. E (токоферол)

 

______________

ВІДПОВІДІ:
______________

  1. С

 

  1. B

 

  1. A

У продукції Примафлора міститься в необхідній кількості препаратів очисної групи: Онкофітам, Фіточистам, Ендокрифітам, Вентерфітам, Гепатофітам та ін.

 

  1. А

 

  1. E

 

  1. D

 

  1. A

Елеутерокок в нашій продукції міститься в препаратах Древо життя, Примафлор плюс.

 

  1. B

Міститься в наступній продукції компанії Примафлора: Артрофітам, Маскулфітам, Панкреафітам, Ендокріфітам, в еліксирах Грація, Чоловіча сила та в серії приправ.

 

  1. B

Міститься в еліксирі Відновлення продукції компанії Примафлора. Цей фітококтейль широко застосовується валеологами для комплексного очищення організму, у тому числі і при алкогольній інтоксикації.

 

  1. B

 

  1. D

 

  1. C

 

  1. Е

У продукції компанії Примафлора міститься в еліксирах Живильне джерело, Нормальний тиск, Обмін-плюс, а також у концентрованих духах Інтрига №17, Ейфорія №18

 

  1. С

Міститься в препаратах Форма життя, Відродження життя, Грація, в ранковій зубній пасті.

 

  1. C

Бузина міститься в еліксирах Здоров’я, Комфорт, Легка хода, а також у препаратах Нефрофітам, Оновлення життя, в Спреї, освіжаючий для порожнини рота.

 

  1. B

 

  1. E

 

  1. A

У продукції компанії Примафлора амінокислота Триптофан входить до препаратів, які є натуральними регуляторами нервової системи та судинного тонусу: Неврофітам, Геронтофітам, Релакс, екстракт прополісу, крем зволожуючий для ніг.

 

  1. D

Магній у чистому вигляді як один з основних інгредієнтів міститься у багатьох натуральних препаратах компанії Примафлора: Геронтофітам, Релакс та ін., а також у ряді моноекстрактів.

 

  1. E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Малецький, scientic doctor
Спеціально для ТМ “Примафлора”