Натуральна продукція для здоров'я та краси
Пологова асфіксія

Пологова асфіксія

            Проблематиці пологової асфіксії та її наслідків присвячено багато наукових медичних проектів, що проходять під егідою Всесвітньої Організації охорони здоров’я. Тема профілактики пологової асфіксії (скороч.- ПА) у деяких європейських країнах включена до обов’язкової шкільної програми у підліткових класах, а боротьба з наслідками ПА активно обговорюється на багатьох з’їздах та конференціях педіатрів, пульмонологів, валеологів . Важливо додати, що з появою епідемії коронавірусної інфекції питання наслідків родової асфіксії стали ще гострішими та актуальнішими.

            Партнери компанії Примафлора вирішили поділитися результатами своїх науково-дослідних праць на тему проблематики ПА з представниками наукового медичного істеблішменту та взяли участь у VI Міжнародній науковій конференції, що відбулася у вересні у Львові. Представники нашої компанії раніше вже не раз брали участь у симпозіумах, які були організовані цією ж науковою радою не лише в Україні, а й за кордоном: у Великій Британії, Японії, Німеччині, США. Особливо втішно, що з майданчиків масштабних конференцій у науковому ключі регулярно висвітлюється тема актуальності застосування препаратів нашої компанії, що підтверджує та впевнено зміцнює міжнародне визнання продукції української компанії Примафлора!

            У конференції, яка проходила 4-6 вересня у м. Львів взяли участь представники нашої компанії:

  • Євгенія Стельмащук – валеолог , психолог, конфліктолог
  • Володимир Малецький – лікар-науковець, міжнародний експерт у сфері охорони здоров’я.

            Партнерами компанії Примафлора була представлена доповідь: «Вплив ПА на фізіологічні процеси в організмі та методи профілактики наслідків ПА».

            У своїй науковій роботі автори розібрали особливості прояву ПА у дітей, позначили види наслідків ПА у дорослих, наголосивши на актуальності застосування натуральних препаратів компанії Примафлора при будь-яких формах та різних проявах ПА.

            Участь представників компанії Примафлора була гідно оцінена комітетом Міжнародної наукової конференції та присутнім на симпозіумі науковим товариством. Тези доповіді опубліковані у збірнику наукових праць конференції із присвоєнням номера ISBN , що підтверджує внесення наукової роботи до архіву Міжнародної наукової бібліотеки. Після закінчення триденної конференції авторам роботи Є. В. Стельмащуку та В. В. Малецькому було вручено почесні Сертифікати учасників.

 

Володимир Малецький

 

Євгенія Стельмащук

 

Вплив ПА на фізіологічні процеси в організмі та методи профілактики наслідків ПА.

            ПА є однією з основних причин багатьох патологічних процесів та станів, що формуються протягом життя людини. У наш час пологова асфіксія та її наслідки стали актуальною healthy проблемою, вирішенням якої займаються багатопрофільні фахівці доказової, інтегральної та альтернативної медицини. Проблематику ПА у своєму професійному полі розглядають клініцисти та валеологи , оскільки ПА пов’язана з ускладненнями під час пологів, а наслідки родової асфіксії є провідником певних хронічних ускладнень в організмі надалі.

            ПА – це патологічний стан новонародженої дитини, яке супроводжується порушенням дихання з кисневим голодуванням, що стрімко розвивається. ПА також називають гіпоксією, маючи на увазі активність кисневого голодування, проте термін «гіпоксія» більш застосовний до плоду під час його внутрішньоутробного розвитку, у той час як «асфіксія» – до дітей, що народилися. Гіпоксія, як і асфіксія – це процес зниження рівня кисню в організмі або в окремих органах та тканинах, тому за наявності даного стану у людини в анамнезі, такої категорії осіб валеологи та нутриціологи настійно рекомендують до системного застосування (двомісячним курсом 2р/рік) натуральні препарати ангіопротекторного , мікроциркуляторного, судиннотонізуючого дії як із профілактичною, так і з оздоровчою метою. У компанії Примафлора представлений широкий вибір даної продукції у вигляді моноекстрактів та еліксирів, комбінованих амінокислотних комплексів, препаратів бурштинової групи, поліненасичених жирних кислот, оздоровчих приправ, а також косметичних засобів та парфумерії на природній основі, які мають лікувальний ефект.

            Так, одним з яскравих препаратів, що поєднує вищезгадані дії, є Венумфітам , широко застосовується у валеологічній практиці. До складу даного препарату включені три основні незамінні амінокислоти, які рекомендовані при будь-яких порушеннях судинного характеру: аргінін, глутамінова кислота, метіонін та натуральні компоненти, необхідні для регуляції судинного профілю: екстракти каштану, кори білої верби, хвоща, плоди калини болгарський перець, топінамбур. Дослідницьке спостереження в динаміці показало, що системний прийом даного фітопрепарату особами, що мають ПА в анамнезі, у дитячому та підлітковому віці знижував прояви судинної симптоматики (мігрень, запаморочення, астигматизм, метеозалежність та ін.) у 3-4 рази, віковій групі дані показники знижувалися на 30-60% (залежно від наявності іншої хронічної симптоматики), а ризик схильності до інсультів та інфарктів у осіб старшої вікової групи знижувався на 40-70%, що документально зафіксовано під час обстеження на діагностичному амплітудно-частотному комплексі MedBiotech . Таким чином, науково доведено високу ефективність препарату Венумфітам за будь-яких форм ПА та її проявів. Важливо додати, що наукові дослідження препарату Венумфітам раніше проводилися в контексті боротьби з постковидним синдромом, де також піднімалася проблематика гіпоксії та асфіксії. Успішні результати цих досліджень були відображені на полях багатьох медичних конференцій у Великій Британії, Німеччині, Японії, Україні.

Посилання на одну з вищезгаданих конференцій:

ДІАГНОЗ 21/21 І АКТУАЛЬНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ФІТОПРЕПАРАТІВ У ЛІКУВАННІ МАРКЕРІВ ПОСТКОВІДНОГО СИНДРОМУ

            Міжнародною Асоціацією акушерів та гінекологів доведено, що асфіксія, що реєструється у новонароджених, у 78% випадках є лише продовженням гіпоксії, що почалася внутрішньоутробно. В Україні асфіксію різного ступеня тяжкості діагностують у 3-6 % дітей і цей відсоток коливається залежно від ступеня недоношеності плода: так, малюки народжені до 36 тижнів – 9 %, а у дітей, що народилися після 37 тижнів, індекс знижується до 1-2 %. Основне визначення асфіксії новонародженого наступне: дитина не може самостійно дихати або здійснює поверхневі судомні рухи, які не дозволяють організму отримати кисень у достатньому обсязі . Стан та прогноз подальшого фізіологічного та нервово-психічного розвитку дитини визначають за шкалою Апгар ( див . у відкритих джерелах). Тим не менш, важливо відзначити, що гіпоксія і асфіксія нерідко (близько 30% випадків) виявляються транзиторно , будучи тимчасовим станом, при цьому не несуть небезпеки для життя і потім також стрімко проходять при деяких акушерських станах: наприклад, напівобвивання пуповиною, порушення передлежання і пр. У цих клінічних випадках при виписці з пологового будинку не завжди встановлюється діагноз «пологова гіпоксія/асфіксія», але при цьому плід/дитина вже перенесла темпоральний (тимчасовий) стан дефіциту кисню, що надалі може позначитися на його фізіологічних процесах, тому валеологи наполегливо рекомендують з профілактичною метою протягом місяця після виписки з пологового будинку застосовувати дітям натуральні ангіозміцнюючі препарати для покращення кровообігу у судинному . руслі та протидії наслідків гіпоксії: наприклад, екстракти каштану, буркуну, верби, арніки, гамамелісу – дані натуральні інгредієнти в необхідному комбінованому співвідношенні містяться в еліксирі Венотонік компанії Примафлора . Необхідно додати, що даний еліксир має як потужну оздоровчу, так і пролонговану (тривалу) профілактичну дію, тому рекомендований до широкого застосування дорослим і дітям при будь -яких видах судинних порушень.

            Згідно з Міжнародним паспортом здоров’я, який застосовується фахівцями Вищої школи Валеології , слід позначити часті лінійні та непрямі причини ПА:

  • шкідливі звички матері (переважно) та батька;
  • несумісність резусів крові мами та дитини;
  • аномалії розвитку плода;
  • особливості фізіологічних порушень матері;
  • Порушення кровообігу, хвороби серця у матері або плода;
  • внутрішньочерепна травма, отримана раніше або під час пологів;
  • прояви ВСД, НЦД (вегетосудинна та нейроциркуляторна дистонія) або інших судинних станів у матері чи плода;
  • перенесені інфекції (хламідіоз, герпес, коронавірус та ін.);
  • перенесені отруєння чи інші форми інтоксикації;
  • Екстрагенітальні патології;
  • системні захворювання матері (тиреотоксикоз, анемія, цукровий діабет);
  • інфекційні хвороби, особливо у другому та третьому триместрах вагітності;
  • Ускладнені пологи;
  • стресові стани до або під час пологів;
  • недоношена чи переношена вагітність;
  • неповноцінне харчування та ін.

При цьому важливо відзначити: найчастіша причина ПА – нестача кисню в утробі матері, що може бути як самостійною причиною формування ПА, так і її наслідків надалі.

            Таким чином, необхідно пам’ятати, що формування пологової асфіксії часто є різнопричинним та багатоступеневим процесом.

N.B! Важлива інформація для тих, хто має намір стати батьками!

Правильний спосіб життя, раціональне харчування, режим праці та відпочинку, системне застосування натуральних препаратів компанії Примафлора допоможуть у рази знизити ризик формування ПА у Вашої майбутньої дитини. Перед зачаттям валеологи рекомендують майбутнім батькам курсом 1-2 міс. приймати препарати, що запобігають формуванню ПА (2-3 препарати на вибір): Відродження життя (особливо показаний при низькому артеріальному тиску), Енергія життя, Дихання життя, Примафіто з лютеїном , Вітаміни життя, серія бурштинової групи, серія Вітасофтів (особливо рекомендовані з ягодами годжі , Вітасофт з лікопеном , Вітасофт зі скваленом ), екстракти астрагалу, софори, плюща, чорниці, центели, ісландського моху, глоду, еврикоми, еліксири Довголіття, Здоров’я, Відновлення, Джерело вітамінів Окофітам , Геронтофітам , Пульмофітам , Фіточистам , тверді духи «Залучення удачі», «Сімейна гармонія». Найбільш ефективно у профілактиці ПА дані препарати працюють у співдружності з препаратами Венумфітам та Венотонік.

            З наслідками ПА слід боротися симптоматично, тобто впливати на основні прояви ПА: наприклад, при мігрені, асоційованій з родовою асфіксією, валеологи рекомендують до періодичного застосування (у вигляді двомісячного курсу не рідше 2р/рік) наступну схему:

  • Венумфітам
  • Венотонік
  • Енергія життя
  • Янтар – антистрес або Янтар для дітей
  • М’ята
  • Астрагал
  • Центелла
  • Примафіто з хвоєю
  • Вітасофт зі скваленом
  • Нормальний тиск
  • Мазь життя для вен, Гель 36+, Флоравіт – зовнішньо на локацію проекції болю
  • Тверді парфуми «Магія досконалості» – наносити на крапки-меридіани або на локацію проекції болю.

            Для вибору індивідуальної схеми продукції Примафлора рекомендовано отримати консультацію у дипломованих валеологів компанії. Натуральні препарати компанії Примафлора мають комбінований спектр дії, тому показані як для профілактики захворювань, так і для комплексного оздоровлення нашого організму. Пам’ятайте, що для посилення оздоровчого ефекту слід приймати фітопродукцію , враховуючи необхідний добовий питний режим (30 мл води на 1 кг маси тіла).

            Таким чином, проблематика ПА – один із важливих та актуальних напрямів сучасної охорони здоров’я. Ризик формування ПА у майбутньої дитини можна виключити ще до її зачаття. Зменшити наслідки перенесеної пологової асфіксії у дітей та дорослих також можна, впливаючи на симптоматику проявів ПА. У лінійці продукції компанії Примафлора є широкий вибір натуральних препаратів як для профілактики пологової асфіксії, так і для боротьби з її наслідками, причому універсальними виступають Венумфітам та Венотонік, які є основою профілактичних та оздоровчих програм для попередження пологової асфіксії та обов’язковими препаратами, рекомендованими за будь-яких Наслідки ПА.