Натуральна продукція для здоров'я та краси
Це страшне слово «камені»

Це страшне слово «камені»

Є від каміння та солей
Найнадійніша опора:
Детокс дорослих та дітей,
Бо з нами Примафлора!

            Вивчення проблеми формування каменів (конкрементів) в організмі людини вже багато років. Навіть давньоримські лікарі у своїх трактатах описували формування солей у хребті, а також появу каменів у різних органах та суглобах. У наші дні питанням лікування каменеутворення займаються урологи, нефрологи, гастроентерологи, ендокринологи, ортопеди, однак успішний досвід у профілактиці та лікуванні конкрементів є тільки у фітотерапевтів і валеологів! З якого боку не подивитися на цю проблему очима лікаря офіційної медицини, у лікаря при виборі лікувальної тактики пацієнтові завжди з’явиться думка: а раптом камінь зрушить невдало? Та й у плані додаткових призначень кожен медичний фахівець у своїх міркуваннях стикається з обмеженнями для таких пацієнтів: цю групу препаратів призначати не можна, у плані харчування потрібно бути особливо акуратним і обережним, лікувальні навантаження теж часом слід обмежити тощо … Тому у лікарів ортодоксальної медицини навіть з’явився такий ємний вираз . disease » (кам’яна хвороба), яке слід розшифровувати так: у цьому випадку потрібно бути дуже обережним у виборі тактики лікування!

            На щастя, у практичній валеології все влаштовано по-іншому і ризики «камнепада» за наявності кам’яної хвороби зведені нанівець, та ще й якщо вибір фітопрепаратів проведено грамотно, а дозування при цьому підвищуються поступово. Особливо валеологія досягла успіху в деяких діагностичних спостереженнях: наприклад, саме Утриціологами доведено , що наявність конкрементів у нирках – це лише наслідок кам’яної хвороби в організмі і якщо є камені в нирках, то завжди необхідно шукати конкременти того ж типу і в інших органах . Також заслуга сучасної валеології – це дієві оздоровчі фітопрограми , причому в даному контексті необхідно відзначити, що тільки застосування натуральних препаратів ефективно в боротьбі з кам’яною хворобою будь-якого генезу (походження): це підтвердять лікарі будь-якої спеціальності.

            І, звичайно ж, важливо додати, що проблема каменеутворення є абсолютно вирішальною, якщо в практиці призначень системно застосовувати натуральні препарати української компанії Примафлора : лідера та визнаного експерта у валеологічному секторі, виробника унікальної продукції у сфері краси та здоров’я. Фітопрепарати компанії Примафлора мають такий величезний асортимент, широкий вибір дії, настільки взаємозамінні та взаємодоповнювані , що успішно застосовуються при будь-яких порушеннях та захворюваннях, а також незамінні у профілактичних та оздоровчих цілях.

            У патогенезі (походження) каменеутворення слід зазначити, що конкременти бувають різних видів і від цього залежить не тільки локалізація каменів в організмі, але навіть їх прогноз, а також тактика валеологічних призначень та рекомендацій. У цьому контексті необхідно додати, що стадії формування каменів у організмі відбуваються так: і натомість порушення обмінних процесів спочатку утворюються солі, далі вони кристалізуються і об’єднуються, формуючи сольовий діатез – зазвичай, цьому етапі діагностами найчастіше вживається слово «пісок», хоча такого офіційного діагнозу немає. На початкових етапах сольовий діатез за допомогою фітопрепаратів можна перемогти всього за пару днів, але якщо ж процес агрегації (об’єднання, злипання) солей продовжує формуватися далі, то наступним етапом вже можна вважати конкрементоутворення , хоча в медицині та валеології частіше вживається термін «камені», що є синонімом.

            Так, уратні камені складаються із солей сечової кислоти, а також із солей калію та натрію. Їхня характерна особливість полягає в тому, що вони не містять кальцію (великого та твердого структурного елемента), тому цей вид солей дуже слабо визначається під час проведення інструментальної діагностики, особливо під час рентгенографії. Урати можуть бути динамічними, переміщатися в протоках і називатися накатишами , маючи часом пластиліноподібні контури, тому їх розмір часто не є постійним і не прогнозованим. Сечова кислота, що входить до складу цих видів конкрементів, під своєю вагою з часом починає осаджуватися вниз і надалі часто формує подагру або кісткові мозолі, а також шпори та інші нарости. Як правило, урати вибирають той бік, куди спрямований перекіс організму або куди зміщена вісь хребта. Урати можуть «оселитися» і в суглобах, викликаючи при цьому гіперемію (почервоніння), свербіж або навіть провокуючи формування різних ущільнень (особливо кіст Бейкера під колінами або гриж Шморля ). У боротьбі з уратним камінням допоможуть (для прискорення ефекту рекомендовано застосувати мінімум 4 препарати на вибір) моноекстракти шипшини, льону, берези, петрушки, препарати з їх складами: Примафіто з лютеїном , еліксири Відновлення, Жіноча краса, а також суниця джерело, Обмін-плюс, Очищення. На додаток до цієї схеми необхідно виділити і роль амінокислот, які сприяють розщепленню та виведенню уратів : Панкреафітам , Нефрофітам , Гепатофітам , Артрофітам (залежно від місця локалізації уратних конкрементів). Також рекомендовано додати фітопрепарати зовнішнього застосування: шампунь з біотином, крем денний та нічний «Втілення бажань» для прискорення метаболізму та впливу на рецептори шкірних покривів, які також беруть участь у виведенні сольових фракцій з потовиділенням та струмом лімфатичної системи. У період виведення уратних основ валеологи рекомендують утриматися від прийому таких продуктів: кава, шоколад, какао, м’ясні та рибні консерви, маринади, копченості, сардини, вино та інших видів харчування, які можуть викликати ефект бродіння.

            Оксалатні солі насичені кальцієм, тому вони мають велику щільність, а також нерівності і навіть гострі краї, на відміну відносно гладких уратів , тому при оксалатурії (підвищеному вмісті оксалатних основ) нерідко формується больовий синдром і в деяких випадках поява крові в сечі: солі своїми гострими краями можуть травмувати слизові. У деякій медичній літературі оксалати асоціюються із зародженням процесу ревматоїдного характеру, в інших джерелах оксалатам приписують формування остеопорозу та інших системних порушень кісткової тканини, але в чому сходяться наукові думки: оксалати складно виводити і тому в боротьбі з ними слід обов’язково додавати мінімум 4-5 груп. Так, у продукції компанії Примафлора при оксалатурії важливо застосовувати відразу кілька амінофітів : наприклад, Артрофітам та Нефрофітам або Нефрофітам з Фіточистамом . Для розщеплення та виведення оксалатів успішно застосовуються такі препарати: моноекстракти звіробою, м’яти, лопуха, лепехи (у складі еліксиру Бадьорість) та препарати з перерахованими екстрактами: еліксири Оксамитовий дотик, Легка хода, Чоловіча сила, Обмін-плюс. Необхідно відзначити, що проблема формування оксалатів також лежить і в площині шлунково-кишкового тракту, починаючи від порушення кислотності шлунково-кишкового тракту (особливо при стоматитах та гастритах) і закінчуючи бродінням у кишечнику, тому в цільовій боротьбі з оксалатурією важливо в кожен етап обов’язково включати один-два препарату для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту: Вентерфітам , Чистота життя, Форма життя, екстракти ромашки, фенхелю, артишоку, а також зубні пасти та ополіскувачі для ротової порожнини компанії є профільними засобами для виведення оксалатів з організму. Слід додати, що в схему профілактики оксалатів і боротьби з ними відмінним лікувальним ефектом володіє Бальзам для догляду за волоссям і шкірою голови, в інгредієнтах якого гармонійно поєднуються екстракт кореня лопуха і ефірна олія лепехи, що є чудовою натуральною фітокомпозицією для виведення . системи. У період розщеплення та виведення оксалатів необхідно виключити з раціону продукти з великим вмістом вітаміну С та щавлевої кислоти: горох, боби, квасолю, редьку, щавель, редис, шпинат, цитрусові та ін., а для балансу вітаміну С в організмі цей вітамін слід отримувати у продукції компанії, включаючи в оздоровчі схеми, наприклад, Вітаміни життя, екстракт чорниці або спіруліни , еліксир Джерело вітамінів, а ось багатий вітаміном С екстракт шипшини у боротьбі з оксалатами буде менш ефективний. За статистикою саме оксалати частіше за інші камені провокують формування онкопроцесів , тому все ж таки буде раціонально в схеми при оксалатурії десь у 3-4 етап обов’язково включати натуральні онкопротектори : Онкофітам , Китайський рецепт, еліксири Натхнення, Відновлення, екстракт бетуліну .

            Фосфати за своєю поведінкою в організмі схожі з оксалатним камінням, але якщо оксалати формують больовий синдром за рахунок своїх твердих гострих країв, то фосфати більш гладкі, але легко кришаться і тому також можуть на короткий час викликати біль і пошкодження слизової оболонки своїми гострими наріжними краями. Клініку оксалатів і фосфатів зазвичай поєднує гострий больовий синдром, який іррадіює (віддає) в сусідні ділянки, але оксалатні конкременти створюють тривалу коліку, на відміну від фосфатів, які можуть поколювати періодично або зовсім турбувати недовго (пару хвилин), але при цьому біль може стихати або виникати після фізичного чи спортивного навантаження. Гірше, коли фосфати та оксалати об’єднуються в один конгломерат і стають досить великими конкрементами – таких випадків зазвичай близько 15 % серед тих, у кого фіксуються й ті та інші типи каміння. Згідно зі статистикою, діагноз «МКЛ, пієлонефрит (сечокам’яна хвороба, запалення нирок)» виставляється при наявність одного з видів каміння та інфекційної складової, а при активності обох типів конкрементів з часом можуть навіть сформуватися аутоімунні порушення: наприклад, МКЛ з гломерулонефритом . У деяких авторитетних джерелах ряд авторів-вчених стверджують, що конгломерат фосфатного та оксалатного каміння можуть створювати високий нирковий тиск (нирковий тиск вважається високим, якщо цифри діастолічного або так званого «нижнього» тиску вище 80 одиниць), а також є провісниками різного роду ущільнень: наприклад, кіст у нирках, поліпів у жовчному міхурі і навіть здатні провокувати аутоімунні процеси. Ця теорія широко використовується у валеологічних та медичних школах, але поки що дані спостереження представників наукового істеблішменту залишаються лише гіпотезами та обговорюються представниками комітету ВООЗ. За наявності фосфатного каміння та боротьби з ними на період прийому фітопрепаратів слід обмежити вживання продуктів з фосфором та кальцієм: молочне, копчене, а також здобу, картопля, особливо у вечірній час. Оздоровчі схеми для розщеплення та виведення фосфатних конкрементів схожі на ті, які застосовуються при оксалатурії , але до вищеперелічених призначень важливо додати екстракти та фітокомпозиції , що сприяють виведенню фосфатних основ – це поліненасичені жирні кислоти ( в компанії Примафлора антиоксидантної дії: Норма життя, екстракти астрагалу, петрушки, пальми сабаль, хвої, препарати з бджолиним обніжжям, еліксири Венотонік, Поживне джерело, Нормальний тиск.

            У медичній та валеологічній практиці також зустрічаються низка інших типів солей, формуючи так звані струвітні , цистинові , ксантинові камені … Це більш рідкісні типи конкрементів і зазвичай вони вже формуються вдруге на тлі тих типів каменів, вивченню яких ми приділили увагу вище. Звичайно ж, аналізуючи цю статтю, шановний Читач поставить питання: а як же не помилитися з призначеннями, самостійно, без діагностики підбираючи оздоровчу схему при кам’яній хворобі? Відповідь проста: саме в продукції компанії Примафлора є ряд натуральних препаратів, які широко застосовуються при всіх типах каменів! Відкрию один секрет: враховуючи якість харчування, води, екології, стресові моменти, атаку ковіда та інших вірусів (це я навіть не брав у рахунок шкідливі звички, спосіб життя і системне застосування фарм.п репаратів ) , у кожної людини є або каміння, або сольовий діатез, або поодинокі солі всіх трьох типів, або схильність до них. У когось більше уратів , хто порушує режим харчування, сну та спосіб життя; хтось більш схильний до накопичення оксалатів, тим більше якщо в анамнезі є виразка, тривалі хронічні запальні процеси, застосування аптечних препаратів або гіпертонія; а є та категорія людей, у яких домінують фосфати, сформовані на тлі пережитих стресових навантажень, аутоімунних захворювань, перенесених операцій або внаслідок шкідливих умов праці… Камені чи солі нині є у всіх. Масштаби різні. Але, запевняю Вас, – навіть наявність слідів одиничних уратів розміром 0.1 мм у підлітка в 15 років на фоні сколіозу потім з часом (років до 30-35) швидше за все сформується в протрузію або грижову хворобу розміром 6-10 мм, тому питання: То чому б не провести профілактику конкрементів своєчасно? У компанії Примафлора є універсальні препарати, що застосовуються при каменях і солях усіх типів і грамотне системне застосування натуральної продукції допоможе не тільки запобігти подальшому формуванню кам’яної хвороби, але й повністю перемогти камнеутворення на всіх його етапах! Мимоволі згадуються випадки з практики, коли у людей (частіше це відбувається у віці після 45-50 років) спостерігаються конкременти всіх трьох типів, причому у досить об’ємних кількостях. Як правило, це каміння свого часу почало формуватися з остеохондрозу або сколіозу (шановна молодь, зверніть увагу на цей абзац!), адже при неправильній поставі вже поступово порушувався водно-сольовий обмін, а далі з роками нешкідливі солі стали рідше виводитися лімфатичною системою і почали формувати сольовий діатез, поступово обираючи свою локалізацію в організмі. Надалі на якійсь ділянці приєдналася інфекція (наприклад, стафілокок, інша бактерія або ж якийсь вірус), десь зіграли свою роль паразити чи грибки, стресові навантаження, порушення режиму харчування … На жаль, цей список довгий, але підсумок один: каміння . Тому важливо з ранніх років долучати дітей до знайомства з догмами валеології : науки про здоров’я, а представників будь-якої вікової групи у профілактичному та оздоровчому ключі систематично застосовувати натуральну сертифіковану продукцію компанії Примафлора – це гарантія Вашого міцного здоров’я та довголіття!

            Продовжуючи тему універсальних фітопрепаратів при кам’яній хворобі:

– Еліксир Довголіття – застосовується при всіх видах каміння, є природним фітококтейлем , необхідним для очищення лімфатичної системи. Показаний мінімум у двох етапах оздоровлення за будь-яких проявів каменеутворення;

– Нефрофітам , Панкреафітам , Артрофітам , Ендокрифітам , Щитофітам , Маскулфітам , Вуменфітам , Динамофітам , Геронтофітам – унікальність даних фітопрепаратів в їх універсальності при всіх типах солей, адже в амінофіти компанії примино типів із різних ділянок організму;

– Еліксир Довіра – регулює каскад всіх процесів водно-сольового обміну і при цьому ефективно бере участь в очищенні лімфатичного русла, знімає спазми та набряки, тому показаний навіть при запущених формах запальних порушень, викликаних сечокам’яною, жовчнокам’яною хворобою, ревматизмом та іншими процесами ;

– Китайський рецепт, Оновлення життя, екстракти кукурудзяних рильців, споришу, хвоща, шабельника, прополісу, календули, ісландського моху, люцерни, шавлії, граната, центели – натуральні протизапальні, метаболічні, медіаторні препарати, що беруть участь у всіх періодах . всіх типів каміння з організму;

– лікування життя, еліксири Гармонія, Комфорт, екстракти деревію, валеріани – цільові антигельмінтні засоби, особливо рекомендовані до застосування в початкових етапах боротьби з кам’яною хворобою;

– Препарати янтарної групи – мабуть, найуніверсальніші засоби при кам’яній хворобі будь-якого генезу. Препарати бурштину включені до протоколу лікування S tone disease у ряді європейських країн як одні з профільних та обов’язкових препаратів. У компанії Примафлора дана група препаратів представлена цілою лінійкою унікальних засобів з янтарною кислотою – це і Янтар з екстрактом зеленого чаю, що вважається одним з універсальних препаратів для боротьби з каменеутворенням, це і препарати Янтар- антистрес , Янтар для дітей, а також Кальцій життя, якому присутня бурштинова група. Sun Amber – косметика на основі бурштинової кислоти, янтарний гель для догляду за шкірою навколо очей, Примафіто з лютеїном – з бурштиновим маслом. Важливо відзначити, що препарати янтарної групи актуальні до застосування тієї категорії людей, які ставлять за мету при виведенні каменів отримати ще й ефект омолодження: адже як відомо, камнеутворення негативно впливає на шкірні покриви та сполучну тканину, послаблюючи тургор шкіри і тим самим посилюючи формування характерних зморшок (подібні звивисті зморшки помітні навіть без діагностики) і типових набряків: якщо під очима контури набряків округлені та повторюють контури очей, то це ознака вираженої оксалатурії , а гострокутні набряки під очима – наслідок стійкого фосфатного каміння. У валеологічній практиці нутриціологами та фітотерапевтами доведено, що регулярне застосування препаратів бурштинової групи не лише допомагає успішно боротися з будь-якими видами каменеутворення, а й дозволяє відрегулювати обмінні процеси, що впливають на нашу красу та зовнішній вигляд.

            В даному контексті важливо відзначити, що дія косметичних засобів компанії Примафлора також прискорює виведення сольових фракцій та каміння з організму, оскільки ефект ароматерапії сприяє процесам обміну речовин і тому також широко застосовується у сучасній валеології . До таких універсальних препаратів слід віднести Мазь життя плюс, Мазь життя для вен, Гель 36+, Бальзам захисний протизастудний, Бальзам масажний розслаблюючий і для ванн, Бальзам розслаблюючий для м’язів та суглобів, Креми денний та нічний «Втілення бажань» (ментол, що входить їх склад є природним спазмолітиком, покращує мікроциркуляцію, посилює виведення токсинів і каміння), Крем «Цитрусова насолода», Гель під обгортання з антицелюлітної серії ( містять центеллу , дія якої покращує водно-сольовий обмін, посилює виведення токсинів через потовиділення та) Крем-гель для душу з біозолотом (у складі цілий ряд екстрактів лікарських рослин, що регулюють водно-сольовий та мінеральний обмін), Тоніки для обличчя, Спрей освіжаючий Solar Day , Бальзам для губ «М’ята-лимон», Серія «Свіже дихання» (важливо пам’ятати, що здоров’я шлунково-кишкового тракту починається з порожнини рота), а також тверді парфуми, в яких також містяться лікувальні трави, здатні прискорювати виведення солей, каміння та токсинів: «Грошовий аромат» (м’ята – натуральний спазмолітик), «Мудре кохання» (ромашка – спазмолітик, седативний засіб), «Залучення удачі» (лаванда – заспокійливе та регулятор сольового обміну).

            В епілозі слід додати, що курс повного очищення організму від солей і конкрементів раціонально починати восени і завершувати в січні-лютому, згідно з теорією У- Сін , тому що в січні активізується дія сечовидільної системи, а в лютому – дія опорно-рухового апарату, що також сприяє завершенню якісної та повноцінної оздоровчої практики при каменеутворенні. Крім універсальних препаратів, які застосовуються при всіх типах каменів, до схеми на кожен місяць обов’язково додавайте по 2-3 препарати з тієї продукції, яка показана при уратах , оксалатах та фосфатах, щоб ефект очищення від камнеутворення був більш результативним. Дітям у профілактичних цілях препарати показані у стандартному дозуванні, вказаному в інструкції, а в оздоровчих цілях прийом фітопрепаратів компанії рекомендовано починати з мінімального дозування. Пам’ятайте, що під час прийому препаратів при кам’яній хворобі можливі деякі загострення, тому дозування слід підвищувати поступово і якщо у Вас з’являються додаткові питання, звертайтеся до дипломованих валеологів компанії або до свого вищого Спонсора. Також слід пам’ятати, що для розщеплення та виведення конкрементів, а також для профілактики каменеутворення необхідний повноцінний водний баланс організму, тому грамотний питний режим (30 мг води на 1 кг маси тіла на добу) є обов’язковою умовою у боротьбі з конкрементоутворенням та у профілактиці солей та каміння.

            Будьте здорові разом із Примафлорою!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Малецький, scientic doctor
Спеціально для ТМ “Примафлора”