Натуральна продукція для здоров'я та краси
9 важливих кроків за 9 місяців
9 важливих кроків за 9 місяців
9 важливих кроків за 9 місяців
01.03.2024 року починається нова мотиваційна програма під час якої ви зможете укріпити фундамент вашого бізнесу, а саме: попрацювати з новими людьми; розширити свій фронт; поглибити свою структуру; збільшити особистий та груповий товарообіг; піднятися по кар’єрних сходинках.

Мотиваційна програма на 2024 рік

Отже з 01.03.2024 року будь-який партнер компанії зі статусу «Керівник» може прийняти участь у цій мотиваційній програмі.

Для цього вам потрібно:

 1. Бути в статусі «Керівник» та вище;
 2. Подати заявку на участь в мотиваційній програмі (а саме написати нашому офіс-менеджеру Вікторії т. +38(093) 826-51-99, +38(095) 878-10-05) не пізніше 15.02.2024 року.

 

Завдання мотиваційної програми розділені на три етапи кожен з яких триватиме по три місяці.

 ____________________________

1-й ЕТАП: ХОЛОДНІ КОНТАКТИ
Завдання першого етапу з 01.03.2024 по 31.05.2024:

 1. Мінімальний особистий об’єм 5000 балів кожен місяць;
 2. Бути присутнім на весняному бізнес-форумі;
 3. Підписати 20 анкет споживачів в першому поколінні, у кожного з цих підписаних споживачів повинно бути мінімум 500 балів в місяць підписання на його особистій карті (проведена закупка на особистий номер, чи переведені бали від інформаційного спонсора).

ПОДАРУНОК: усі партнери переможці першого етапу отримають сертифікат на «Незабутні Враження у подарунок» під час проведення осіннього Бізнес Форуму 2024 року.

____________________________

2-й ЕТАП: АКТИВНИЙ ФРОНТ
Завдання другого етапу з 01.06.2024 по 31.08.2024:

 1. Мінімальний особистий об’єм 5000 балів кожен місяць;
 2. Кваліфікувати в першому поколінні мінімум 10 (десять) «Активних споживачів» або «Керівників» (з яких «Керівників» повинно бути мінімум 5 (п’ять);
 3. З наступного місяця після проходження кваліфікації та по вересень місяць (включно) нові партнери повинні виконувати умову МП (підтвердження мінімального особистого об’єму для «Активних споживачів» це 1500 балів, для «Керівників» це – 3000 балів).

ПОДАРУНОК: усі переможці другого етапу отримають сертифікат на проживання (3 дні, з п’ятниці по понеділок), екскурсійну та бенкетну програму за рахунок компанії під час проведення осіннього Бізнес Форуму 2024 року.

* До виконання завдань другого етапу допускаються тільки ті партнери які виконали усі умови першого етапу.

* «Активні споживачі» та «Керівники» які кваліфікуються під час першого етапу – також будуть зараховані в другий етап, таким чином якщо ви виконуєте всі умови першого етапу і в першому етапі у вас кваліфікується припустимо три «Керівника» то для виконання другого пункту, другого етапу вам залишиться кваліфікувати два «Керівника» та п’ять «Активних споживачів» або «Керівників» але не забувайте про умови підтвердження їх мінімального особистого обсягу.

____________________________

3-й ЕТАП: ПЕРСПЕКТИВНА ГЛИБИНА
Завдання третього етапу з 01.09.2024 по 30.11.2024:

 1. Мінімальний особистий об’єм 5000 балів кожен місяць;
 2. Бути присутнім на осінньому бізнес-форумі;
 3. Кваліфікувати 3 (три) лідера, як мінімум в статусі «Директор» в першому поколінні.

ПОДАРУНОК: усі переможці третього етапу отримають сертифікат «все включено від порога до порога» під час проведення Діамантових Канікул 2025 року, у якому б статусі вони не були.

* До виконання завдань третього етапу допускаються тільки ті партнери, які виконали всі умови першого та другого етапу.

* Лідери, як мінімум в статусі «Директор» які кваліфікуються під час другого етапу – також будуть зараховані в третій етап, таким чином якщо ви виконуєте всі умови другого етапу і в другому етапі у вас кваліфікується припустимо один «Директор» в першому поколінні то для виконання третього пункту, третього етапу вам залишиться кваліфікувати два лідера в статусі «Директор» та вище.

____________________________

* Кожен місяць програма автоматично буде підводити підсумки та результати будуть висвітлюватися на сайті компанії в розділі «Бізнес з нами» – мотиваційні програми.
* По завершенню кожного етапу переможці отримають особисте повідомлення та запрошення.