Натуральна продукція для здоров'я та краси
Окофітам

Окофітам

  • Рекомендується в якості вітамінного і загальнозміцнюючого засобу для лікування та профілактики захворювань очей, для посилення харчування зорового нерва.
  • Для поліпшення кровообігу в головному мозку і поліпшення зору.

Склад: топінамбур, обліпихи плоди, горобини червоною плоди, морква, перець болгарський, екстракт виноградних зерен, екстракт каштана, гліцин, глутамінова кислота, таурин.

Дія по системам:
Дихальна система: як вітамінний засіб показаний при застуді, виснаженні сил, гіповітаміноз.

Нервова система: має ноотропні властивості: покращує пам’ять, стимулює процеси мислення, знижує вираженість загальномозкових розладів після перенесеного ішемічного інсульту або черепно-мозкових травм. Покращує мозковий і периферичний кровообіг, сприяє зниженню внутрішньочерепного тиску.

Опорно-руховий апарат: як вітамінний і покращуючий кровообіг засіб, може бути використаний в програмах опорно-рухового апарату.

Органи кровотворення та імунної системи: зміцнює імунітет, має загальнозміцнюючі властивості. Ефективний при швидкій стомлюваності.

Травна система: використовується в комплексному лікуванні хворих токсичним гепатитом і для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, як полівітамінний засіб; ефективний в комплексному лікуванні геморою.

Покривна система: благотворно діє на стан шкіри і слизових, сприяє зміцненню нігтів, волосся, кісток за рахунок полівітамінного комплексу.

Репродуктивна система: входить до складу оздоровчо-відновлювальних валеологических програм при гінекологічних захворюваннях, безплідді, імпотенції. Покращує матково-плацентарний кровообіг.

Сенсорна система: ефективний при діабетичної ретинопатії (токсичний вплив підвищеного рівня глюкози (цукру) на судини очей), зниженому зорі.
Надає зміцнюючу дію на сітківку, допомагає при короткозорості і швидкої стомлюваності очей, відновлює гостроту зору, відіграє значну роль в профілактиці глаукоми і катаракти. Стимулює відновлювальні здатності кришталика ока.

Серцево-судинна система: застосовується як полівітамінний, сечогінний, кровоспинний засіб. Знижує кількість холестерину в крові, підвищує резистентність кровоносних судин. Сприяє зниженню артеріального тиску, розріджує кров, перешкоджає утворенню тромбів, зміцнює кровоносні судини та капілярів, регулює їх проникність. Покращує кровопостачання серця і головного мозку. Застосовується при ішемічній хворобі серця, інфаркті міокарда, атеросклерозі.

Ендокринна система: вітаміноподібні речовини, яке сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, зниження вмісту глюкози (цукру) в крові. Зменшує вегето-судинні розлади в клімактеричному періоді.

 

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компоненту складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 °C до +25 °С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.