Натуральна продукція для здоров'я та краси
Маскулфітам

Маскулфітам

  • Рекомендується в якості протизапального, протипухлинного, вітамінного і загальнозміцнюючого засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань сечостатевої системи чоловіків: гострого і хронічного простатиту, циститу, уретриту, аденоми передміхурової залози.
  • Для нормалізації роботи ендокринної системи, підвищення статевого потягу.

Склад: топінамбур, імбир, корінь селери, корінь петрушки, помідор, екстракт кореня астрагала, екстракт календули, екстракт насіння гарбуза, аргінін, лізин, аспарагінова кислота.

Дія по системам:
Дихальна система: має бактерицидну, антибактеріальну та протизапальну дію, що використовується при складанні валеологических відновлювальних програм при захворюваннях дихальної системи.

Лімфатична система: бере участь в процесах виведення шлаків і токсинів.

Сечовидільна система: має сечогінну, антибактеріальну, протизапальну, спазмолітичну, протипухлинну дію, використовується для профілактики і оздоровлення при простатиті, аденомі передміхурової залози.
Сприяє виведенню солей з нирок.

Опорно-руховий апарат: має бактерицидні, протизапальні властивості, сприяє виведенню солей з суглобів.

Органи кровотворення та імунної системи: Мають онкопротекторну дію (протидіє онкологічних захворювань), попереджає розповсюдження злоякісних клітин на здорову тканину. Має імуномодулюючу дію, підвищує фізичну витривалість.

Травна система: бере участь в процесах виведення шлаків і токсинів, що застосовується в складанні валеологічних відновлювальних програмах шлунково-кишкового тракту.

Репродуктивна система: ефективний в клімактеричний період у жінок при маткових кровотечах, як протипухлинний препарат при фіброаденомах молочних залоз і фіброміомах матки. Регулює тонус статевої системи.

Серцево-судинна система: зміцнює судини, знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Ендокринна система: для нормалізації роботи ендокринної статевої сфери.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компоненту складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 °C до +25 °С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.