Натуральна продукція для здоров'я та краси
Гепатофітам

Гепатофітам

  • Рекомендується як засіб, значно поліпшуючий антитоксичну функцію печінки, захищає печінку від впливу токсичних продуктів, покращує обмін речовин в ній.
  • Сприяє підтримці оптимального азотного балансу в організмі.
  • Має протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію.
  • Застосовується для профілактики та оптимізації лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, для поліпшення травлення.
  • Для профілактики алергічних захворювань.
  • При інтоксикаціях різної етіології (в т.ч. і при алкогольному отруєнні), всіх форм гепатитів.

Склад: топінамбур, шипшини плоди, фенхель, морква, екстракт розторопші, екстракт календули, екстракт пижма, аргінін, глутамінова кислота, метіонін.

Дія по системам:
Сечовидільна система: як протизапальний, сечогінний, детоксикаційний засіб використовується в програмах з оздоровлення захворювань сечовидільної системи, як допоміжний засіб.

Органи кровотворення та імунної системи: значно посилюючи дезінтоксикаційні процеси, знешкодження токсинів, покращує реологічні властивості крові, підсилює імунітет, має тонізуючий ефект.

Травна система: має протизапальну, жовчогінну, антимікробну, спазмолітичну дію, застосовується при хронічному гепатиті, цирозі печінки, токсичних ураженнях печінки, жирової дегенерації печінки, холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів, панкреатиті, запальних процесах в тонкому і товстому кишечнику.
Виводять шлаки, солі, токсини з організму, що ефективно при токсичних ураженнях печінки підсилює, підсилює фізіологічні процеси в клітинах печінки.
Ефективний для усунення побічних ефектів при прийомі ліків, що діють на печінку, після проходження курсу хіміотерапії або променевої терапії, при токсичному впливі на печінку алкоголю, ліків, важких металів, при лікуванні алкогольної або наркотичної залежності.

Покривна система: підсилює дезінтоксикаційні процеси шкірних покровів.

Репродуктивна система: застосовують в комплексній терапії при запальних процесах в сечостатевій сфері, як детоксикаційний засіб ефективний при токсикозі в період вагітності.

Сенсорна система: використовується валеологами в програмах по офтальмології (зниження зору, катаракта, глаукома).

Серцево-судинна система: покращує стан серцево-судинної системи, сприяє зміцненню судинної стінки, зниження тиску.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.