Натуральна продукція для здоров'я та краси
Динамофітам

Динамофітам

  • Рекомендується як вітамінний та загальнозміцнюючий засіб при підвищених фізичних навантаженнях, для спортсменів, в період посиленого зростання, в відновлювальний період після травм.
  • Сприяє засвоєнню м’язовою тканиною кисню та поживних речовин, прискорює виведення з клітин продуктів обміну.
  • Чинить анаболічну дію, тонізує м’язи, зміцнює зв’язки та сухожилля, відновлює фізичні сили.
  • Приймати при м’язовому болю, звичних вивихах, розтягненнях зв’язок, запаленні навколосуглобових сумок, у відновному періоді радикулітів, невритів, переломів кісток.

Склад: топінамбур, амарант, шипшини плоди, екстракт спіруліни, екстракт конюшини лугової, екстракт левзеї сафлоровидної, валін, лейцин, ізолейцин, таурин.

Дія по системам:
Дихальна система: ефективний при частих простудних захворюваннях, в період підвищеної захворюваності на грип та інші вірусні інфекції як іммунокорректор і імуномодулятор, вітамінний продукт.

Нервова система: надає тонізуючуй та ноотропний вплив на нервову систему (додає відчуття бадьорості, відновлює працездатність, інтелектуальні здібності). Допомагає організму пристосуватися до несприятливих факторів навколишнього середовища: стресів, перевтоми, гіподинамії, перенапруження; використовується при синдромі хронічної втоми. Покращує кровопостачання головного мозку.

Опорно-руховий апарат: захищає м’язові тканини і є джерелом енергії, а також сприяє відновленню кісток, шкіри. Необхідний для поліпшення метаболізму в м’язах, відновлення пошкоджених тканин, збільшує витривалість і сприяє відновленню м’язової тканини. Сприяє засвоєнню м’язовою тканиною кисню і поживних речовин, прискорює виведення з клітин продуктів обміну. Чинить анаболічну дію, тонізує м’язи, зміцнює зв’язки і сухожилля, відновлює фізичні сили. Широко використовується валеологами в лікувально-оздоровчих програмах спортивної медицини. Приймати при м’язовому болю, звичних вивихах, розтягненнях зв’язок, запаленні навколосуглобових сумок, у відновному періоді радикулітів, невритів, переломів кісток.

Органи кровотворення та імунної системи: є вітамінним продуктом – містить білок – 16-18%, альбуміни і глобуліни зі збалансованим амінокислотним складом, велика кількість вітамінів (В, С, Е, D, В), вуглеводи, флавоноїди (кверцетин, трефолін, рутин ), сквален, величезна кількість мінеральних речовин. Зміцнює імунну систему організму, забезпечуючи тим самим, його стійкість до захворювань.

Травна система: використовується як додатковий засіб для профілактики шлунково-кишкового тракту (профілактика виразки шлунка, гастритів, виразкового коліту, анемії, авітамінозу), покращує його функцію, позитивно впливає на більшість окислювально-відновних реакцій організму.

Покривна система: використовується в якості стимулятора захисних функцій шкіри: підсилює її харчування та зменшує набряклість.

Репродуктивна система: може бути використаний як вітамінний продукт при захворюваннях жіночих статевих органів, а також під час вагітності та годування груддю.

Сенсорна система: незамінний при всіх формах ангиопатии (порушення нервово-судинної регуляції) очей, катаракти, зниження внутрішньоочного тиску у хворих глаукомою, лікування дистрофічних захворювань сітківки.

Серцево-судинна система: застосовуються для профілактики атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, володіє вазорегулюючою (стабілізуючим фізіологічний тонус судин) властивістю: підвищує артеріальний тиск при гіпотонії, знижує його при гіпертонічній хворобі. Для підтримки нормального рівня холестерину в крові, при атеросклерозі, набряках, захворюваннях серця, артеріальної гіпертонії та при ожирінні. Необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію і магнію, він не дає затримуватися рідини в організмі, що дозволяє ефективно боротися з набряками, запобігає виведення калію з серцевого м’яза, що сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.

Ендокринна система: стабілізує гормональний фон, знижує вміст глюкози (цукру) в крові.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компоненту складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 °C до +25 °С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.