Тонік – спрей з біозолотом для всіх типів шкіри
- Забезпечує тривалий зволожуючий ефект;
- Відновлює кислотно-лужний баланс (pH) шкіри;
- Активізує мікро циркуляцію крові в епідермісі;
- Підвищує тонус та уповільнює процес старіння шкіри;
- Захищає від негативних факторів навколишнього середовища (УФ, забрудненого повітря тощо).
Склад (INCI): Aqua; Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water; Glycerin; Hydrolyzed Wheat Protein; Oat Beta Glucan; Laminaria Extract; Sophora Japonica Extract; Hedera Helix Extract; Aurum Matallicum D6; Parfum; Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.
Активні компоненти: гідролат м’яти; гідролізат протеїнів пшениці; бета-глюкан із вівса; екстракт ламінарії; екстракт плодів софори; екстракт плюща; біозолото.
Опис активних компонентів:
Біозолото – це біологічно активне золото, що знаходиться в колоїдній формі з розміром частинок менше мікрона. Воно створює «ефект провідності» для харчування шкіри та підвищує її здатність до поглинання активних компонентів, що входять до складу даного продукту. Також біозолото забезпечує тривалий зволожуючий ефект, сприяє регенерації клітин шкіри, розгладжуванню зморшок, активізує кровообіг, стимулює обмінні процеси, має протизапальну дію.
Гідролат м’яти має дезинфікуючі, протизапальні, освіжаючі, очищаючі та розгладжуючі властивості. Містить вітаміни групи В, С, К, має тонізуючу та підтягуючу дію.
Бета-глюкан з вівса запобігає передчасному старінню при впливі негативних факторів навколишнього середовища (УФ, забрудненого повітря тощо).
Використовується як засіб, що тонізує, підтягує та стимулює внутрішні клітинні процеси у млявої, ослабленої шкіри, з ознаками старіння. Сприяє проникненню інших компонентів через шкірний бар’єр. Багатий амінокислотами, вітамінами групи В, мінеральними речовинами (фосфором, залізом, кобальтом, марганцем), а також вітамінами А, К, Е. Овес – справжній рекордсмен за вмістом цинку та кремнієвої кислоти. Ці речовини дуже важливі для формування структури білків, зокрема і шкірного покриву.
Гідролізат протеїнів пшениці являє собою високомолекулярний білок, за складом схожий з білками шкіри людини. Він легко приймається шкірою, майже повністю засвоюється та сприяє відновленню клітин шкіри. Надає стійкий зволожуючий ефект, утворює найтоншу плівку на шкірі, що забезпечує миттєвий ліфтинг-ефект. Крім того, живить шкіру, захищає її від вільних радикалів, підтримує нормальний рівень pH шкіри.
Екстракт ламінарії —містить вітаміни, полісахариди, амінокислоти, органічний йод, кількість яких у десятки разів вища, ніж у наземних рослинах. Стимулює у шкірі синтез вітамінів: D, E, B, PP, активізує мікроциркуляцію крові в епідермісі. Полісахариди, що входять до складу екстракту, забезпечують ефект ліфтингу та зволожують шкіру, нормалізують секрецію сальних залоз.
Екстракт софори – містить велику кількість рутину, вітаміну С, сафорин, бактерицидні речовини. Екстракт застосовується як бактерицидний, ранозагоювальний, регенеруючий та вітамінізуючий компонент. Рутин, присутній в екстракті софори, виявляє антиоксидантну активність та забезпечує захист від вільних радикалів. Зміцнює стінки дрібних судин та капілярів.
Екстракт плюща містить сапонін, глюкозид гедерин, інозит, дубильні речовини, мурашину та яблучну кислоти, пігмент каротин, фітонциди, флавоноїди, пектин, вітаміни (в т.ч. групи B і вітамін С), мінеральні солі, органічно зв’язаний . Має стягуючу, тонізуючу властивість, надає стимулюючу і регенеруючу дію. Підвищує пружність та еластичність шкіри, захищає її від атмосферних впливів, надає гладкості.
Екстракт плюща зволожує шкіру, покращує кровообіг, зменшує набряклість (сприяє виведенню з тканин рідини, що накопичилася в них), виявляє тонізуючу, антибактеріальну та протизапальну дію.
Рекомендації щодо застосування: нанести на попередньо очищену шкіру за допомогою розпилювача з відстані 10-15 см., або змочити тоніком ватний диск і протерти шкіру обличчя за напрямками масажних ліній. Використовувати регулярно 2 рази на день та при необхідності впродовж дня.
Застереження: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів складу.
Номінальний об’єм: 120 мл.
Умови зберігання: зберігати в щільно закритій тарі на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів при температурі від +5 °С до +25 °С, уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Термін придатності: 24 місяці.