Натуральна продукція для здоров'я та краси
Примафіто плюс

Примафіто плюс

  • Покращує зір, особливо при ретинопатіях (дегенерація сітківки), викликаних діабетом, атеросклерозом, старінням.
  • Покращує гостроту зору тих, хто страждає від втоми очей через тривале користування комп’ютером, покращує сутінковий зір.
  • Загальнозміцнюючий і біостимулюючий засіб.
  • Відновлює фізичну і розумову працездатність.
  • Рекомендується спортсменам, людям у відновлювальному періоді після важких тривалих хвороб.
  • Покращує нервову регуляцію тонусу судин.
  • Покращує травлення, сечо-і жовчовиділення, знижує рівень цукру в крові, надає протипроносну дію.
  • Підсилює статевий потяг і статеву функцію.

Склад: пилок квітковий (бджолине обніжжя), екстракт глоду, екстракт чорниці, екстракт ромашки.

Містить: багатий на флавоноїди, органічні кислоти (в тому числі аскорбінова кислота), містить каротин, пектини, фруктозу, сапоніни, містить широкий вітамінний ряд: А, К, С, Е, вітаміни групи В. Велика кількість калію і кальцію, магнію, заліза, а також мікроелементів марганцю, міді, цинку.

 

Показання по системам:

Сечовидільна система: успішно застосовується пацієнтами з порушеною нирковою функцією.

Нервова система: знижує збудливість ЦНС, посилює кровообіг мозку. Нормалізує сон. Сприяє попередженню (знижує ризик в кілька разів) порушення мозкового кровообігу, допомагає впоратися з головним болем, запамороченнями, задишкою. Використовується для лікування клімактеричного неврозу. Сприяє покращенню пам’яті. Збільшує кількість дофаміну, в основі дії якого лежить регуляція злагодженості нейромедіаторних процесів в головному мозку, а також комплексні процеси відновлення і омолодження клітин всього організму.

Опорно-руховий апарат: вживають при подагрі, ревматизмі.

Органи кровотворення та імунної системи: попереджає інфекційні захворювання.

Травна система: покращує обмін речовин на молекулярному рівні, допомагає при гастриті в будь-якій формі, метеоризмі, в разі утрудненого травлення у дітей, застосовують для усунення рідкого кала.

Використовується при гострих і хронічних шлунково-кишкових розладах, особливо у дітей.

Нормалізує обмінні процеси організму, має м’які в’яжучі властивості. Має антиоксидантну дію (уповільнює окислювальні процеси і захищає організм від освіти шлаків і токсинів).

Покривна система: застосовується при екземі, опіках, псоріазі та інших шкірних захворюваннях.

Репродуктивна система: запобігає появі пухлин передміхурової залози на клітинному рівні.

При вагітності: джерело вітамінів, кальцію, це можливість формувати здорову кісткову систему малюка, зберегти матусі здоровими свої зуби, а також нігті і волосся. Допомагає при гіпертонії, безсонні, порушенні серцевого ритму, для підвищення еластичності судин і в цілому благотворно впливає на серцево-судинну систему.

Сенсорна система: використовується для профілактики і комплексних відновлювальних програм при порушеннях зору, дистрофії і дегенерації сітківки, діабетичної ангіопатії (порушення нервово-судинної регуляції) і ретинопатії (порушення нервово-судинної регуляції та функціональної здатності очей), що формується катаракти, при порушеннях сутінкового зору, підвищених навантаженнях на зоровий апарат (для захисту сітківки від сонячного, комп’ютерного та інших видів випромінювання), при загальному зниженні гостроти зору, зорової втоми, перенапруження очей, астенії очних м’язів; короткозорості, далекозорості.

Серцево-судинна система: володіє потужною комплексною кардіотонічною (тонізує роботу серця) дією. Підвищує скоротливу здатність серцевого м’яза, покращує кровообіг в судинах серця, вибірково розширює коронарні судини і судини головного мозку, підсилює постачання серця киснем, повністю і комплексно на молекулярному рівні усуває больовий синдром при різних видах стенокардії.

Нормалізує серцевий ритм і артеріальний тиск, знімає миготливу аритмію і пароксизмальну тахікардію (в тому числі і при підвищеній функції щитовидної залози).

Знижує рівень холестерину в крові, має виражену антисклеротичну дію, сприяє попередженню (знижує ризик в кілька разів) інфаркту міокарда, порушення мозкового кровообігу (в тому числі, інсульт).

Надає ангіопротекторну (капіляропротекторні) дію. Застосовується при підвищеному артеріальному тиску, стійкою вегетосудинної дистонії, атеросклерозі, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті.

Є відмінним профілактичним засобом для запобігання хвороб серця.

Ендокринна система: при цукровому діабеті допомагає знизити вміст цукру в крові і стимулювати роботу підшлункової залози.

Рекомендації при вживанні: 1 таблетка 3 рази на день за 10 хвилин до їди. Для посилення ефекту бажано застосовувати сублінгвально (розсмоктувати під язиком) або ретельно розжувати таблетку, запиваючи водою. Пацієнтам з нестійким артеріальним тиском прийом обмежити по 1/2 таблетки 3 рази на день.

Курс прийому: 2-3 місяці.

Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.