Натуральна продукція для здоров'я та краси
Неврофітам

Неврофітам

  • Рекомендується в якості заспокійливого та вітамінного засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань нервової системи: неврози, неврастенія, істерія, депресія, безсоння, неврити, радикуліти.
  • При захворюваннях серцево-судинної системи: аритмія, кардіоневроз, гіпертонічна хвороба.
  • При тиреотоксикозі, клімактеричному неврозі.

Склад: топінамбур, майоран, фенхель, перець болгарський, буряк червоний (бетанин), екстракт кореня солодки, екстракт пустирника, екстракт валеріани, аспарагінова кислота, гліцин, триптофан, метіонін.

Дія по системам:
Сечовидільна система: виводить солі, токсини, шлаки, що ефективно при подагрі, сечокам’яній хворобі як спазмолітичний, вітамінний, заспокійливий засіб.

Нервова система: рекомендується в якості заспокійливого та вітамінного засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань нервової системи: неврози, неврастенія, істерія, депресія, безсоння, неврити. Ефективний при різного виду мігрені, синдромі внутрішнього неспокою, підвищеному тиску, істероїдному синдромі. Успішно застосовується при нервових розладах як тонізуючий засіб, знижує збудливість ЦНС, знімає спазм головного мозку, і пов’язані з цим запаморочення, головний біль.

Опорно-руховий апарат: рекомендується в якості заспокійливого та вітамінного засобу для профілактики та оптимізації лікування радикулітів.

Травна система: рекомендований в складі комплексного підходу при дисфункціях шлунково-кишкового тракту, захворюваннях жовчного міхура, печінки як спазмолітичний засіб.

Репродуктивна система: позитивно впливає на відновлення порушень при менструальному циклі (зокрема, регулювання його періодичності на тлі нервово-психічних розладів, стресів). Дуже ефективний при вегетоневрозах в передклімактеричному і клімактеричному періоді, що супроводжуються кардіалгіями, як біологічного коректора обмінних процесів під час клімактеричного періоду, при підвищеній збудливості. Як спазмолітичний засіб застосовується при альгодисменореї (больовий синдром в період менструального циклу).

Серцево-судинна система: як заспокійливий засіб використовується при захворюваннях серцево-судинної системи різної етіології – аритмія, кардіоневроз, гіпертонічна хвороба, стенокардії, у відновному періоді після інфаркту міокарда. Має м’яку кардіотонічну (регулює роботу серця) дією.

Ендокринна система: дуже ефективний при тахікардії, викликаної гіпертиреоз.

 

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компоненту складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 °C до +25 °С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.