Натуральна продукція для здоров'я та краси
Фіточистам

Фіточистам

  • Підсилює виведення з організму солей, шлаків, алергенів і токсичних речовин, покращує дезінтоксикаційну функцію печінки.
  • Сприяє підтримці оптимального азотного і жирового балансу в організмі, покращує травлення, має протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну, протинабрякову, кровоочисну, протиалергічну дії.
  • Застосовується для профілактики та оптимізації лікування отруєнь (в тому числі алкоголем), при інтоксикаціях, алергії, для очищення організму.

Склад: топінамбур, цукровий буряк(бетаїн), насіння льону, екстракт м’яти, екстракт череди, екстракт кульбаби, екстракт ромашки, аргінін, таурин.

Рекомендації до споживання: рекомендується в якості засобу, що посилює виведення з організму солей, шлаків, алергенів і токсичних речовин, покращує дезинтоксикационную функцію печінки, сприяє підтримці оптимального азотного і жирового балансу в організмі, покращує травлення, має протизапальну, жовчогінну, кровоочисну, протиалергічну дію.

Опис активних компонентів:

Топінамбур містить вітаміни С, В, залізо, інулін, який потрібний для профілактики цукрового діабету, при порушенні обміну речовин. Топінамбур застосовують для поліпшення діяльності шлунку, підшлункової залози, кишечника і профілактики дисбактеріозу, для стимуляції імунітету, якнайшвидшого відновлення після інтоксикації, для виведення солей важких металів, радіонуклідів, надлишку холестерину, для підвищення працездатності і життєвого тонусу.

Цукровий буряк (бетаїн) в організмі нейтралізує гомоцистеїн(токсичну амінокислоту), перетворюючи її на метіонін. Бетаїн нормалізує білковий і жировий обмін в печінці.

Насіння льону знижує вміст холестерину в крові, зменшує ризик виникнення тромбозу, є відхаркувальним засобом, має послаблюючу дію, як обволікаючий засіб використовується для профілактики гастриту, виразкової хвороби.

Екстракт м’яти має терпку, спазмолітичну, седативну, антисептичну, легку тонізуючу, протиблювотну дію. Приймають при депресії, мігрені, запамороченні, заколисуванні, безсонні, поганому апетиті, здутті живота.

Екстракт череди чинить антимікробну, протизапальну, антиалергічну, кровоспинну, пом’якшувальну, заспокійливу і сечогінну дію. Прискорює оновлення і загоєння шкіри, ефективний для профілактики запальних і алергічних процесів на шкірі, харчовій алергії.

Екстракт кульбаби покращує секреторну і моторну діяльність шлунку, жовчного міхура і кишечника.

Екстракт ромашки має протизапальні, антисептичні, кровоспинні, болезаспокійливі, вітрогонні, потогінні, жовчогінні, терпкі властивості, має жовчогінну дію, зменшує процеси бродіння, знімає спазми кишечника, стимулює процеси регенерації. Аргінін – амінокислота, яка значно посилює дезінтоксикаційні процеси в печінці.

Аргінін стимулює імунну систему організму, підвищує активність вілочкової залози, яка виробляє Т-лімфоцити. Аргінін – це важливий компонент обміну речовин в м’язовій тканині. Він сприяє підтримці оптимального азотного балансу в організмі, оскільки бере участь в транспортуванні і знешкодженні надмірного азоту.

Таурин – вітаміноподібна речовина, яка сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, зниженню вмісту цукру в крові, стимулює відновні здібності м’язів, кісток, кришталика ока. Таурин входить до складу жовчі, яка потрібна для переварювання жирів, всмоктування вітамінів А, Е, Д і для підтримки нормального рівня холестерину в крові, для обміну натрію, калію, кальцію і магнію, він не дає затримуватися рідині в організмі.

Застереження при застосуванні: підвищенна чутливість до окремих компонентів.

Рекомендації по застосуванню: по 1 таблетці 3 рази в день за 20 хвилин до їди.

Форма випуску: 30 пігулок по 0,5 грама.
Терміни і умови зберігання: 24 місяці при температурі до +25 °С.
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.