Натуральна продукція для здоров'я та краси
Венумфітам

Венумфітам

  • Рекомендується в якості вітамінного та загальнозміцнюючого засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань серцево-судинної системи: атеросклерозу судин, для профілактики та лікування гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця, порушення мікроциркуляції, хронічної венозної недостатності.
  • Живить та зміцнює судинну стінку.
  • Володіє протинабряковою дією.
  • Перешкоджає тромбоутворення.

Склад: топінамбур, калини плоди, перець болгарський, шипшини плоди, екстракт хвоща, екстракт каштана, екстракт кори верби білої, аргінін, глутамінова кислота, метіонін.

Дія по системам:
Лімфатична система: активізує виведення рідини з підшкірної клітковини, стимулює роботу лімфатичної системи.

Органи кровотворення та імунної системи: містять велику кількість вітамінів та мікроелементів, має імуномодулюючу дію.

Травна система: має протизапальну, спазмолітичну дію, що дає можливість використовувати як допоміжний засіб для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, позитивно впливає на більшість окислювально-відновних реакцій організму, посилює дезінтоксикаційну процеси в печінці; ефективний при геморої.

Покривна система: використовується при трофічних виразках.

Сенсорна система: незамінний в офтальмології як засіб, що надає комплексне тонізуючу дію на судинне русло очей, покращує зір.

Серцево-судинна система: рекомендується в якості вітамінного та загальнозміцнюючого засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань серцево-судинної системи: атеросклерозу судин, для профілактики та лікування гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця, порушення мікроциркуляції, хронічної венозної недостатності. Живить і зміцнює судинну стінку, знімає судинні спазми, розріджує кров, перешкоджає утворенню тромбів, знижує рівень холестерину.
Зменшує проникність і ламкість капілярів, підвищує їх стійкість, нормалізує молекулярний стан судинної стінки, збільшує кровонаповнення вен та їх тонус (особливо якщо порушена венозна прохідність); застосовують при варикозному розширенні вен.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.