Натуральна продукція для здоров'я та краси
Вуменфітам

Вуменфітам

  • Рекомендується в якості протизапального, протипухлинного і вітамінного засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань жіночої статевої сфери.
  • Для нормалізації роботи ендокринної системи.
  • При порушенні менструального циклу, клімактеричному синдромі, для поліпшення обміну речовин.

Склад: топінамбур, горобини червоної плоди, барбарису плоди, чага, екстракт конюшини лугової, екстракт спіруліни, лізин, аргінін, аспарагінова кислота.

Дія по системам:
Сечовидільна система: як протизапальний, спазмолітичний засіб. Ефективний при різних, в тому числі комбінованих, формах захворювань сечовивідних шляхів (пієлонефриті, гломерулонефриті, геморагічному циститі), подагрі, всіх видах набряків.

Травна система: так як має протизапальну, жовчогінну, дезінтоксикаційну дію, застосовується при лікуванні гепатитів, холециститів, порушення роботи травної системи як допоміжний засіб.

Репродуктивна система: застосовується як полівітамінний, сечогінний, кровоспинний засіб, має протизапальну, антибактеріальну дію, гальмує розмноження бактерій, зростання дріжджових грибків. Має седативну, сечогінну, дезінтоксикаційну дію. Використовують при запальних процесах в післяпологовому періоді, ендометриті, є протипухлинним засобом, застосовується для профілактики та оздоровлення при пухлинних процесах матки, яєчників, молочних залоз.
Ефективний при сексуальних розладах, а в поєднанні з вітаміном Е покращує функцію органів репродуктивної системи і сприяє нормальному перебігу вагітності.

Ендокринна система: використовується для нормалізації роботи ендокринної системи. При порушенні менструального циклу гормонального генезу, клімактеричному синдромі, для поліпшення обміну речовин.

Рекомендації при вживанні: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Дітям до 12 років – по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Курс прийому: 30 днів.
Застереження при вживанні: індивідуальна підвищена непереносимість до компонентів складу.

Термін зберігання: 24 місяці.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 ° C до +25 ° С.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 г
Не є лікарським засобом.
Без ГМО.