Натуральна продукція для здоров'я та краси

Нова мотиваційна програма "30 СПРАВ З ПРИМАФЛОРОЮ"

Будь-який партнер компанії, який знаходиться на бізнес-рівні може прийняти участь у даній мотиваційній програмі. Для цього необхідно до 25.01.2021 року включно з 10:00 до 18:00 подати заявку офіс-менеджеру компанії, Вікторії.

Важливо! Організатори ювілеїв компанії по всій Україні отримали такі плакати, які ми зареєстрували на їх імена. Всі вони приймають участь автоматично. Передати свій плакат НЕ МОЖНА.

ОДРАЗУ після виконання будь-якої  з 30 справ у довільній послідовності, зробіть, будь-ласка, звіт і відправте його нам на електронну пошту info.primaflora@gmail.com. У темі листа вказати “30 справ з Примафлорою”.

У КОЖНОМУ повідомленні зі звітом написати Ваші дані: свої ПІБ (повністю), номер телефону, номер Вашої анкети споживача у Примафлорі, категорію, номер завдання та прикріпити підтвердження кожного завдання, згідно роз’яснень написаних нижче.

 

За виконання завдань з плакату Ви отримуєте подарунки від компанії, а саме:

 • За 10 завдань легкої категорії Ви отримуєте фірмову футболку зі спеціально розробленим принтом.

А також 400 юнітів, які нараховуються Вам в мотиваційну програму “Гаряча десятка”, які Ви можете використати на будь-якому з бізнес-форумів компанії до весни 2022. Включити ці юніти до інших, які Ви накопичете можливо лише одноразово і не розділяючи.

 • За 10 завдань складної категорії Ви отримуєте оплачений відпочинок на цілий день у спа-центрі Вашого міста на двох осіб. Вам надається ексклюзивний набір косметичних засобів для відвідування спа.

А також 700 юнітів, які нараховуються Вам в мотиваційну програму “Гаряча десятка”, які Ви можете використати на будь-якому з бізнес-форумів компанії до весни 2022. Включити ці юніти до інших, які Ви накопичете можливо лише одноразово і не розділяючи.

 

 • За 10 завдань суперскладної категорії (по факту, всі 30 (через останнє завдання)) Ви отримуєте квиток на Діамантові канікули 2022 по системі all inclisive (все включено), включаючи оплату за проїзд від Вашого будинку і назад, не зважаючи на те, в якому статусі Ви знаходитеся.

А також 1000 юнітів, які нараховуються Вам в мотиваційну програму “Гаряча десятка”, які Ви можете використати на будь-якому з бізнес-форумів компанії до весни 2022. Включити ці юніти до інших, які Ви накопичете можливо лише одноразово і не розділяючи.

 

В разі винонання однієї, двох або всіх трьох категорій, Ви отримуєте подарунки за кожну з них. У загальному підрахунку, Ви можете отримати 2100 юнітів і всі подарунки!

 

Детальне пояснення кожного завдання.

 

Легка категорія:

 

 1. Скласти і записати бізнес-план на 2021 р. Запишіть свої плани на цей рік, де Вам зручно: у блокноті, щоденнику, на ватмані, спеціальному планері тощо. Зробіть фотозвіт, відправте його нам на пошту і починайте шлях до виконання свого бізнес-плану.
 2. Підписати за місяць 5 нових споживачів продукції по фронту. За календарний місяць підписати в своє перше покоління 5 новачків. Для звіту по плакату пришліть нам список з номерами анкет. У кожного з них повинно бути не менше однієї покупки.
 3. Спробувати будь-який новий для себе продукт від ТМ “Примафлора”. Якщо Ви ще не спробували якусь дієтичну добавку або не користувались якоюсь косметичною продукцією – це Ваш час! Зробіть фотозвіт і напишіть хоча б коротенький відгук. І відправте нам.
 4. Провести online-конференцію для своєї групи. За першу хвилю карантину, напевно, всі навчилися користуватися платформами для проведення зустрічей в інтернеті. Зберіть свою групу біля моніторів і проведіть їм зустріч/школу он-лайн. Зробіть фото- або відеозвіт. Пришліть нам.
 5. Отримати подарунок за особистий товарообіг. У компанії є мотиваційна програма, за якою видаються ексклюзивні подарунки за 5000, 10000 та 20000 особистого товарообігу. Отримайте такий подарунок від компанії, зробіть фотозвіт, пришліть його нам.
 6. Почати вести робочий щоденник. Саме час планувати свої дні, якщо Ви не робили цього раніше. Адже це так полегшує роботу та додає вільного часу. Зробіть фотозвіт свого щоденника, пришліть його нам.
 7. Зробити професійні фото в студії для своєї історії успіху. Ні для кого не секрет, що у вирії інформації в інтернеті важливо виділятися. Ці фото знадобляться не лише для Вашої історії успіху на сайті компанії при вступі Вами до Ордену Діамантових Директорів, а й для створення власного бренду, що дуже важливо! Навіть якщо Ви вже Діамантовий Директор та Ваша історія успіху вже є на сайті, все одно потрібно виконати це завдання. Чекаємо на Ваші фото на пошту файлами або посиланням на файлообмінник.
 8. Допомогти новачку отримати диплом стовідсоткового споживача. Цей диплом – це перша важлива відзнака від компанії для новачка, тому заохочуйте людей заповнювати бланк зі свого інформаційного пакету та надсилати компанії для замовлення іменного диплому. Робіть фотозвіт та відправляйте його нам.
 9. Поділитися напрацюванням зі сцени. Ви маєте напрацювання з нашою продукцією? Чудово! Зберіть всі дані (фото або результати аналізів до та після, чи будь-які інші підтвердження) та виступіть на сцені Бізнес-форуму, Діамантових канікул, місцевого або регіонального заходу. Зробіть фото- або відеозвіт та пришліть нам матеріли напрацювання.
 10. Приготувати всі страви з приправами ТМ “Примафлора” з нашого YouTube-каналу. На нашому офіційному каналі на даній платформі є плейлист «Рецепты с Примафлорой». Ви маєте приготувати страви за всіма рецептами, які є у плейлисті на момент відправлення Вами фото- чи відеозвіту нам на пошту. Підказка: в Ваших інтересах зробити цей пункт якомоба швидше, тому що чим пізніше Ви візьметесь за нього, тим більше страв потрібно буде приготувати, тому що зйомку рецептів плануємо відновити найближчим часом.

 

Складна категорія:

 

1.Відвідати всі заходи компанії у 2021 році.Відвідати всі заходи, які влаштовує безпосередньо компанія Примафлора. (Бізнес-форуми, Діамантові канікули (якщо Ви маєте статус Діамантового Директора). Зробити фотозвіт, прислати його нам на пошту.

 1. Кваліфікувати за місяць 3 Керівника по фронту. За один календарний місяць трьох своїх споживачів потрібно «вивести» на бізнес-рівень і кваліфікувати на статус Керівника. Для звіту напишіть номера анкет, ПІБ нових Керівників.
 2. Придумати і провести мотиваційну програму у своїй команді. Самостійно придумати якусь мотиваційну програму для своєї команди. Провести її. У звіті описати програму, прикріпити фотозвіт підведення її підсумків. Відправити нам на пошту.
 3. Прийняти участь у флешмобі в Instagram компанії tm_primaflora. За 2021 рік на сторінці Instagram буде проведено 3 флешмоби. Взяти участь у будь-якому. У звіті написати свій нік в інстаграм. Та прикріпити декілька фото або відео. Відправити нам на пошту.
 4. Прочитати 5 книг зі списку рекомендованої літератури в “Базових школах по бізнесу”. Придбати і прочитати 5 книг зі списку. Створити фотозвіт із книгами і написати коротенький відгук про кожну книгу. Відправити нам на пошту.
 5. Написати розгорнуту школу про свій улюблений продукт. Думаємо, що кожен має якийсь продукт компанії, який є для нього найкращим. Якщо їх декілька – виберіть один і напишіть про нього школу. З описом компонентів складу, з цікавинками, можливо, про ці компоненти, з напрацюваннями. Це вже політ Вашої фантазії. Викладіть цю школу на своїй сторінці у фейсбук з відкритим доступом для всіх, щоб ми могли поширити її на своїй сторінці. Але напишіть на нашу сторінку, щоб ми знали про це. До звіту прикріпіть цю школі і скріншот публікації.

Якщо Вас немає у фейсбуці, просто відправте нам школу на пошту.

 1. Провести спорт-день у басейні чи аквапарку з командою. Погодьтеся, проводити щось цікаве для команди – це дуже об’єднує і надає крила для нових звершень. Отже, якщо Ви не бажаєте очікувати літа, то просто дочекайтеся послаблень карантину і вперед з командою плавати! Це може бути басейн, СПА-центр, аквапарк і т. д. Чекаємо на фотозвіт на пошті.
 2. Провести практичне заняття з роздатковим матеріалом на холодних контактах з командою. Що таке «холодні контакти» ми всі знаємо. Зберіть команду і вийдіть «в люди». Зробіть фотозвіт, але не бентежте людей, робіть фото поодаль або з дозволу людей, або тільки своєї команди. Пришліть їх нам на пошту.
 3. Підготувати школу з продукції на бізнес-форум. Виступити на сцені зі школою – це супер-престижно не лише для Вас, як для лідера, але й для Вашої команди. За ДЕКІЛЬКА МІСЯЦІВ до бізнес-форуму погодьте тему зі своїм інформаційним спонсором, а він погодить її з адміністрацією компанії; напишіть, згідно регламенту по часу; віддайте на перевірку, відправивши нам на пошту. Дочекайтеся погодження, готуйтеся до виступу. Віднесіться до цього завдання серйозно: максимум за місяць до заходу, Ви маєте вже отримати матеріал після перевірки і почати готуватися. Пізніше школа може бути не прийнята. Відео- і фотозвіт ми зробимо самостійно вже на бізнес-форумі.
 4. Організувати пікнік-тренінг на природі для партнерів. Зробіть ще одну цікавинку для своїх партнерів: сходіть на пікнік з користю для команди, влаштувавши їм цікавий тренінг на будь-яку тему, пов’язану з мережевим бізнесом або безпосередньо з нашою продукцією. Зробіть фотозвіт та відправте його нам на пошту.

 

Суперскладна категорія:

 

 1. Отримати новий статус вище Керівника. Тут все зрозуміло. Отримати новий статус, не включаючи статус Керівника. У звіті достатньо написати, який статус отримали.
 2. Потрапити в рубрику “ЗМІ про нас” на сайті ТМ “Примафлора”. На сторінці «Про нас» до кінця січня з’явиться нова рубрика. Напишіть статтю в журнал чи газету, потрапте на інтерв’ю на каналі у YouTube якогось видання чи на телебачення. Відправте нам друкований екземпляр видання з Вами; посилання в інтернеті на відео; попередьте про передачу із Вами на телебаченні, а також зробіть фото- або відеозвіт цієї передачі самостійно. Відправте нам на пошту.
 3. Підписати 50 людей на Instagram компанії tm_primaflora. Створіть список з не менш ніж 50 людей (а саме, їх ніками в інстаграмі), кого Ви долучили в інстаграм компанії та відправте його нам.
 4. Вигадати і запустити свій флешмоб у соц. мережах. Ви вже бачили, як ми проводимо флешмоби. Запустіть свій і відмічайте нас протягом всього часу проведення та під час підведення підсумків. Відправте звіт на пошту по флешмобу (назва, умови, кількість учасників, підсумки).
 5. Отримати диплом валеолога. Це може бути диплом або сертифікат по валеології, отриманий вами на семінарі, конференції або в будь-якому навчальному закладі. Якщо Ви отримали його раніше – це буде враховано. Пришліть фото з цим документом нам на пошту.
 6. Прийняти участь у будь-якому ярмарку, презентуючи продукцію ТМ “Примафлора”. Слідкуйте за афішою у своєму місті подібних заходів (ярмарки, виставки, фестивалі і тому подібне), де різні компанії презентують свою продукцію. Прийміть участь та відправте нам фотозвіт.
 7. Привезти з собою на бізнес-форум команду з 10 нових партнерів. На один із бізнес-форумів компанії в 2021 році (сподіваємося їх буде 2, як завжди) привезти 10 новачків зі своєї структури, які ще ні разу не були на такому міроприємстві. У зв’язку з пандемією та обмеженнями через неї, краще розраховуйте на найближчий бізнес-форум компанії. Для звіту прикріпіть фото з ними з бізнес-форуму. Пришліть нам на пошту.
 8. Впровадити новий креативний метод роботи у свою команду. Придумайте якийсь цікавий, можливо, мотиваційний чи заохочувальний метод роботи з продукцією/з новачками (будь з чим або з ким) у своїй команді. Впровадьте його. Пришліть для звіту опис методу та результати його проведення. Залиште за бажанням його на постійній основі в своїй команді, а ми поділимося ним з партнерами Примафлори для розповсюдження Вашого іменного методу.
 9. Прийняти активну участь у мотиваційній програмі “Гаряча десятка”. У нашій компанії є така мотиваційна програма. Ви можете прочитати про неї на сайті в розділі Бізнес з нами/Мотиваційні програми/Гаряча десятка. Не обов’язково перемогти у ній, достатньо лише з’явитися у списку номінантів на перемогу на сайті протягом року.
 10. Виконати всі завдання з цього плакату. Тут усе зрозуміло. Удачі!

 

Якщо залишилися будь-які питання, звертайтеся до офіс-менеджера в чат, на нашу пошту або за телефоном +38 097 747 53 53.