Натуральна продукція для здоров'я та краси
У-Сін, червень. Профілактика захворювань серцево-судинної системи.

У-Сін, червень. Профілактика захворювань серцево-судинної системи.

Літо – яскрава і красива пора року з найкоротшими ночами та довгими днями. Сама природа нагадує, що зараз можна все встигнути. Червень – період кульмінації річної активності, а за твердженням теорії У-Син та концепції п’яти елементів – час, коли в активній фазі знаходиться серце і це означає, що вся серцево-судинна система (ССС) і разом з нею лімфатична система та судинне русло зараз найбільш уразливі і потребують особливої ​​підтримки. У нашому прагненні охопити все і зробити якнайбільше в один присід, не слід забувати, що надмірна експлуатація організму негативно позначається на його злагодженій фізіологічній роботі і неодмінно внесе хаос у функціонування всіх систем. Так, непомірне фізичне навантаження негативно позначиться в подальшому на роботі серця та судин. І, навпаки, сезонна профілактика натуральною фітопродукцією в кілька разів знизить ризик розвитку захворювань, запобігає хронізації процесів та ускладнень не лише безпосередньо ССС, а й усього організму, адже кровоносні судини та лімфосудини є у всіх органах та системах.
У червні лікарі, валеологи та фахівці з У-Сін акцентують особливу увагу на оздоровленні органів, які забезпечують циркуляцію крові в організмі. Основними завданнями оздоровлення та профілактики у цей період є корекція основних функцій ССС, таких як транспортування необхідних організму речовин та доставка їх у клітини; виведення продуктів внутрішньоклітинного обміну; виведення шкідливих речовин із організму; теплообмін; гуморальний зв’язок тканин та органів між собою (тобто такий, що здійснюється через клітини); а також основні функції серця – автоматизм, провідність, збудливість, скоротливість, рефрактерність (необхідний період фізіологічного спокою серцевого м’яза).

Насправді це означає:

 • забезпечити профілактику та комплексну підтримку організму при стані, від якого страждає, за деякими оцінками, до третини дорослого населення планети – артеріальної гіпертонії (підвищеного артеріального тиску);
 • надати допомогу у разі погіршення самопочуття та зниження працездатності при гіпотонії (зниженому артеріальному тиску);
 • нормалізувати рівень холестерину у крові;
 • запобігти розвитку варикозного розширення вен, тромбофлебіту, хвороби Рейно та інших судинних захворювань;
 • провести профілактику ішемічної хвороби серця, кардіосклерозу, інфаркту міокарда, аритмії, стенокардії,
 • серцевої недостатності, інших хвороб серцево-судинної системи, та полегшити стан при їх виникненні;
 • допомогти при запальних захворюваннях серця, або тих, у яких процес здебільшого локалізується у ССС – міокардиті, ревматизмі.

Незамінними для серця та судин будуть натуральні препарати з нашого асортименту, які природно резонують з фізіологічними частотами нашого організму та у разі будь-яких відхилень повертають їх до нормального функціонування подібно до настроювання музичного інструменту. Для гармонізації роботи ССС рекомендовано включити до оздоровчої програми:

 • Кардіофітам – препарат із серії амінофітів, спеціально створений для оптимізації роботи серця. Завдяки дії активних компонентів він зменшує процеси збудливості у центральній нервовій системі, збільшує скорочувальну здатність серцевого м’яза, покращує сон. Використовується як полівітамінний, загальнозміцнюючий, що знижує рівень холестерину та нормалізує тиск, що запобігає утворенню тромбів засіб.
 • Венумфітам – амінофіт для очищення судин. Він має здатність живити і зміцнювати судинну стінку, попереджає набряки та тромбоутворення. Інгредієнти у складі Венумфітаму дозволяють зменшувати проникність капілярів та в’язкість крові, збільшувати тонус вен та їх кровонаповнення, покращувати пам’ять, працездатність та життєвий тонус.
 • Екстракт валеріани – заспокійливий засіб, ефективний для балансу серцево-судинної та нервової системи, особливо при різких стресових ситуаціях. Валеріана нормалізує серцевий ритм і коронарний (в судинах серця) кровообіг, має болезаспокійливий ефект. Ця лікарська рослина ефективно застосовується для профілактики та лікування захворювань нервової та серцево-судинної систем, безсоння, судом. Валеріана використовується внутрішньо або зовнішньо для втирання у болючі ділянки, наприклад, при мігрені, для заспокійливих ванн.
 • Екстракт астрагалу – фітопрепарат із широким спектром дії, у тому числі і для профілактики хвороб серця та судин, профілактики виникнення тромбів. Виявляє кардіотонічну (нормалізує роботу серця), гіпотензивний (знижуючий артеріальний тиск), седативну, протинабрякову дію, покращує транспортування до органів та тканин кисню. Вибирайте астрагал, якщо Вас турбують біль у серці, головний біль, запаморочення, серцева недостатність, а також якщо хочете позбутися звикання до синтетичних серцевих препаратів та скоригувати наслідки їх прийому.
 • Екстракт глоду також знижує залежність від фармацевтичних серцевих препаратів, природним шляхом регулюючи судинний тонус. Він сприяє запобіганню інфаркту та інсульту, покращує метаболізм в організмі. Глід знижує збудливість центральної нервової системи, у тому числі і при гіпертиреозі, клімактеричному неврозі.
 • Екстракт каштану використовується для комплексного оздоровлення судин, у тому числі вен та капілярів. Каштан зменшує застійні явища в судинах, здійснює профілактику атеросклерозу, знижує в’язкість крові.
 • Екстракт гранату зменшує ризик виникнення інсульту, інфаркту міокарда, серцевих нападів. Гранат оптимізує формулу крові, сприяє збільшенню рівня гемоглобіну та зниженню холестерину за рахунок потужного антиоксидантного набору поживних речовин. Екстракт має властивість знижувати артеріальний тиск, розширювати судини, покращувати обмін речовин і навіть колір шкіри обличчя.
 • Екстракт собачої кропиви використовується як заспокійливий і кардіотонічний засіб при різних захворюваннях серця та функціональних порушеннях серцево-судинної системи. Пустирник полегшує настання фізіологічного сну, посилює дію снодійних засобів, при цьому сам не має снодійної дії. Екстракт має спазмолітичну дію, що нормалізує кров’яний тиск.
 • Екстракт маклюри зменшує проникність та ламкість капілярів, омолоджує організм. Рослина здавна використовується в комплексній терапії та для профілактики гіпертонії, вегето-судинної дистонії, варикозу, атеросклерозу.
 • Екстракт центелли має сприятливий вплив на всі органи серцево-судинної системи. Ця рослина корисна при венозній недостатності, крихкості капілярів, лімфостазі, ревматизмі. Екстракт покращує мозковий та периферичний кровообіг, нормалізує жировий та водно-сольовий обмін, відновлює енергетичні системи організму.
 • Екстракт софори зменшує ламкість судин, нівелює запальні процеси, завдяки чому його застосовують і місцево при різноманітних кровотечах. Екстракт використовується у відновлювальних періодах після інфаркту, інсульту, а також для їх профілактики, при ревматизмі та стенокардії.
 • Еліксир Релакс має загальнозміцнюючу, заспокійливу, антисептичну, імуномодулюючу, болезаспокійливу дію. Застосовується для полегшення різних станів при всьому спектрі захворювань серцево-судинної та нервової систем. Така дія препарату можлива завдяки комплексній дії рослинних екстрактів, магнію, вітамінів групи В, магнію та незамінної амінокислоти триптофану, що входять до його складу.
 • Еліксир Нормальний тиск покращує роботу серцево-судинної системи, знижує артеріальний тиск. Комплекс спеціально підібраних лікарських рослин зменшує спазм та проникність судин, нормалізує капілярний кровообіг, активізує тканинне дихання. Має протисудомну, знеболювальну, протизапальну дію.
 • В Еліксирі Венотонік всі інгредієнти підібрані для комплексного захисту та лікування венозної недостатності та судинної системи загалом. Препарат має властивість знижувати ризик тромбоутворення, виникнення трофічних виразок, геморою. Венотонік знімає спазм судин, зменшує застійні явища в судинному руслі, зокрема лімфостаз.
 • Живильний джерело – еліксир, який має антисклеротичну, гіпотензивну, протизапальну, капіляропротекторну, лімфоочисну дію. Лікарі та валеологи рекомендують використовувати життєдайне джерело при ішемічній хворобі серця, ендокардиті, крововиливах, набряках.
 • Всі препарати із серії Вітасофтів завдяки наявності в них поліненасичених жирних кислот класу омега-3 благотворно впливають на серце, попереджають порушення у роботі судин та надають загальнозміцнюючу дію. При системному вживанні знижують ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда та серцевої недостатності, а також нормалізують вміст холестерину у крові. Усі вони – невід’ємна частина оздоровчих, лікувальних та валеологічних програм у червні та протягом усього року.
 • Вітасофт з імбиром і часником сприяє омолодження організму, має протизапальні та дезінтоксикаційні властивості, попереджає утворення та прилипання атеросклеротичних бляшок у судинах, оздоровлює органи кровотворення.
 • Вітасофт зі скваленом особливо ефективний при стенокардії, порушеннях серцевого ритму, схильності до тромбоутворення та атеросклерозу.
 • Вітасофт з лікопеном показаний при гіпертонії, тромбофлебіті, порушення імунітету та обміну речовин.
 • Вітасофт з маслом чорного кмину особливо корисний при синдромі хронічної втоми, при підвищених інтелектуальних та хронічних навантаженнях, для покращення кровообігу в органах малого тазу, і, таким чином, для жіночого та чоловічого здоров’я.
 • Вітасофт з ягодами годжі – це профілактика запаморочень, головного болю, порушень кровообігу, негативних наслідків підвищеної втоми.
 • Примафлор-мінус, до складу якого включені екстракти лікарських рослин та бджолине обніжжя, спеціально створений для зниження артеріального тиску – підвищує еластичність судин, у тому числі капілярів, збільшує харчування серця киснем, сприяє фізичній та розумовій працездатності. З успіхом використовується при кардіосклерозі, задишці, міокардіодистрофії та інших порушеннях роботи серцево-судинної системи.
 • Примафлор-плюс – засіб з бджолиним обніжжям у складі, який особливо ефективний при астенії та гіпотонії. Завдяки насиченому вітамінами та мікроелементами складу застосовується для профілактики варикозного розширення вен, атеросклерозу, анемії. Примафлор плюс покращує кровообіг різних органів, зокрема серця, мозку, очей.
 • Примафіто-плюс, що включає квітковий пилок, чорницю і глоду, має властивість нормалізувати серцевий ритм, допомагати при задишці, безсонні, запамороченні. Препарат знижує збудливість центральної нервової системи та цифри артеріального тиску, що особливо актуально людям із хронічними захворюваннями серцево-судинної системи.
 • Примафіто також плюс показаний для людей з гіпертиреозом, порушенням обміну речовин, підвищеною стомлюваністю.
 • Янтар із екстрактом зеленого чаю сприяє зниженню холестерину в крові, використовується для збільшення працездатності, при хронічних недугах серця та судин.
 • Янтар антистрес покращує кровообіг, усуває кардіоневроз, знижує внутрішньочерепний тиск.
 • Янтар для дітей застосовується для профілактики серцевих та судинних захворювань у дитячому віці, зміцнює судини, сприяє нормальному відновленню клітин крові.
 • Норма Життя має потужну комплексну дію на серцево-судинну систему. Має властивість зміцнювати стінки судин, покращує кровообіг у судинах серця, зменшувати біль за різних видів стенокардії. Препарат має виражену гіпотензивну (знижуючу артеріальний тиск), заспокійливу здатність.
 • Енергія життя використовується для лікування та профілактики венозної недостатності, зменшує набряки, проникність судинних стінок. Засіб буде корисним при гіпертонії, атеросклерозі, нестачі сил, поганої пам’яті. Також Енергія життя має протизапальну та антиоксидантну дію, яка проявляється у уповільненні окисних процесів та захисті організму від утворення шлаків та токсинів.
 • Оновлення життя завдяки наявності у його складі цитрусових біофлавоноїдів регулює проникність судин, зменшує ламкість капілярів. Цей препарат ефективний при варикозному розширенні вен, хворобі Рейно, атеросклерозі. Також він сприяє зниженню тиску, збільшенню виробництва гемоглобіну, усуває мікроскопічні розриви судин, має протинабрякову дію.
 • Відродження життя використовується при нормальному та зниженому артеріальному тиску. Валеологи та лікарі застосовують Відродження життя у комплексних програмах первинної та вторинної профілактики ішемічної хвороби серця, інфаркту, атеросклерозу, порушень у роботі лімфосистеми.
 • Фахівці з теорії У-син та концепції п’яти елементів вважають, що у будь-який період року на столі доречні та потрібні прянощі. Не винятком буде і початок літа: все приготовлене Вами стане смачнішим зі спеціями у складі наших Приправ. Всі вони містять ароматичні трави, овочі та фукус, що дозволяє задовольнити добову потребу організму в йоді. Червень – саме час звернути особливу увагу на приправи:
  Досконалу для покращення роботи серця. Ця приправа знижує підвищений тиск, знижує ймовірність утворення тромбів, використовується для профілактики інфарктів та інсультів та у відновлювальному періоді, якщо вони сталися. Додаю до своїх страв та напоїв приправу Досконала зменшується підвищене серцебиття, уповільнюються процеси старіння, регулюється робота лімфосистеми, стимулюються процеси кровотворення.
  Виняткову поліпшення мозкового кровообігу, пам’яті, зору. Приправа покращує кровообіг у головному мозку, оптимізує серцевий ритм, сприяє збільшенню виробництва організмом гемоглобіну та нормалізації формули крові загалом. З успіхом використовується для профілактики та як частина комплексних програм при варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, підвищеній стомлюваності, шумі у вухах.
  Дбайливу для нормалізації сну. Вона має властивість нормалізувати серцеву діяльність, розширювати судини, зменшувати частоту серцебиття, адаптувати організм до стресів. Валеологи успішно використовують турботливу приправу для нормалізації сну, при набряках, стенокардії, а також як полівітамінний засіб.

Додатково у червневих комплексних програмах оздоровлення використовуємо:

 • Екстракти півонії, хвоща, живокосту, м’яти, споришу, прополісу, звіробою, ехінацеї, люцерни, кропиви, золотого вуса, спіруліни, шавлії, бетуліну, чорниці, шипшини;
 • Неврофітам, Геронтофітам, Нефрофітам, Окофітам, Щитофітам;
 • Еліксири Довголіття, Відновлення, Обмін-плюс, Очищення;
 • Сила моря, Форма життя, Вітаміни життя, Життя шкіри з серії «Рецепти природи»;
 • Примафіто з хвоєю.

Перевірити поточний стан серця та судин та вчасно відстежити тенденції порушення їх функцій можна за допомогою діагностичного медичного обстеження на апараті Medbiotech. Також показники Медбіотех під час обстеження меридіанів органів та систем організму дають можливість перевірити формулу крові, дефіцит тих чи інших вітамінів та мінералів та визначити інші актуальні для Вас на даний момент додаткові показники у вигляді тестування організму.
У традиційних східних практиках, включаючи У-син та теорію п’яти елементів, сучасній медицині та біомедиці важливе місце в оздоровленні та лікуванні хвороб серцево-судинної системи займає ароматерапія. З цією метою на початку літа найкраще використовувати ефірні олії та парфумерні аромакоктейлі, що містять кипарис, лаванду, розмарин, троянду, ладан, герань, апельсин, іланг-іланг, мелісу, шавлію, неролі, жасмин, бергамот та інші. Вибір досить великий, і можна вибрати ті, що підходять і подобаються саме Вам взагалі або саме в цей період, на що слід звернути увагу і прислухатися до свого організму. Чудове рішення – наші концентровані та тверді парфуми. Важко вибрати якісь одні та й навряд чи потрібно. Веселка здоров’я, Магія досконалості, Мудре кохання, Ніжність, Екзотичний фрукт, як і багато інших композицій, подарують гарний настрій, сприятимуть відновленню біополя, розслаблять та налаштовують на конструктивні думки. Крім цього, ефірні олії та екстракти ароматичних рослин містяться в тоніках, гелях для душу, кремах, шампунях та інших наших косметичних засобах. Асортимент дуже широкий, і все ж таки особливу увагу на початку літа варто звернути на Бальзам масажний розслаблюючий і для ванн. Він усуває набряки, спазми судин, покращує капілярний кровообіг, розслаблює та налаштовує на відпочинок та відновлення.

Прекрасне самопочуття влітку та протягом усього річного циклу Вам подарує по-справжньому чудова та незамінна продукція Примафлори.

Користуйтеся продукцією компанії Примафлора та будьте здорові!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор Заболотний, Scientific doctor.
Спеціально для ТМ “Примафлора”