Натуральна продукція для здоров'я та краси
У-Сін, серпень. Профілактика захворювань шлунка та підшлункової залози.

У-Сін, серпень. Профілактика захворювань шлунка та підшлункової залози.

Серпень, згідно з традиційною східною медициною, теорією У-Сін та концепцією п’яти елементів – міжсезоння, перехідний період між спекотним літом (елемент Вогонь) та осінніми холодами (Метал). Все ще спекотно, все ще висока фізична та розумова активність, але поступово зменшується тривалість світлового дня, стають прохолодними ночі.

Серпень – час збирання врожаю, як буквально, так і метафорично. У цей час ми насолоджуємось повнотою життя та природи, і одночасно починаємо підбивати перші суттєві підсумки своєї діяльності за річний цикл.
Відповідно до теорії У-сін та концепції п’яти елементів, у серпні активний так званий меридіан шлунка та підшлункової залози. І це невипадково, адже, займаючись їх оздоровленням, ми пов’язуємо воєдино дві надзвичайно важливі системи організму людини – ендокринну і травну.

Підшлункова залоза є залізою змішаної секреції, і має ендокринну (виробництво гормонів інсуліну та глюкагону) та екзокринну (продукція травного соку) функції. Вона розташована в черевній порожнині позаду шлунка, тісно стикаючись із дванадцятипалою кишкою. Шлунок – орган середньої частини травної системи, до якого потрапляє їжа після ротової порожнини та стравоходу. Під впливом нервової та ендокринної систем у шлунку відбувається накопичення та частково – перетравлення їжі. Шлунок має завдання знищувати мікроби, які потрапили в організм із їжею. Також серед його функцій – участь у синтезі заліза, метаболізм білка, що бере участь у процесі всмоктування вітаміну В12 та виділення гормонів гастрину та холецистокініну. Всі ці органи тісно пов’язані між собою як анатомічно, а й функціонально.

У серпні перед усіма, хто піклується про своє здоров’я, а також лікарями та валеологами стоять завдання:

 • нормалізувати функції шлунка, селезінки, шлунка, зокрема бактерістатичну та бактерицидну дію шлункового соку, а також функції підшлункової залози, серед яких гуморальна,
 • травна, ендокринна, секреторна;
 • скоригувати підвищену або знижену кислотність шлунка;
 • усунути неприємні відчуття в епігастрії: відрижку, нудоту, почуття гіркоти і переповненості;
 • нормалізувати рівень цукру та холестерину в крові;
 • знизити ризик виникнення гастриту та панкреатиту, як гострої, так і в хронічній формі, а за їх наявності провести їхню комплексну терапію;
 • провести профілактику пухлинних процесів у шлунку, дванадцятипалій кишці, підшлунковій залозі;
 • налагодити харчування, яке було б дружнім для травної системи, знизивши кількість алкоголю, копченостей, оцту, маринадів, фастфуду, жирної, смаженої, солодкої їжі.

Якщо Ви хочете оздоровити ці органи, усунути неприємні симптоми та дискомфортні стани, пов’язані з ними, провести профілактику їх виникнення, варто звернутися до фахівця у галузі здорового способу життя та валеології. Він складе «паспорт здоров’я», зверне увагу на ті чи інші наші препарати та дасть рекомендації щодо складання оздоровчої програми з їх використанням та способом життя в цілому. Якщо ж Ви хочете побачити комплексну картину роботи шлунка, дванадцятипалої кишки, селезінки та підшлункової залози, звертайтеся до експерта з вищою медичною освітою, який застосовує діагностичний комплекс, щоб встановити причини патологічного процесу, відстежити динаміку оздоровлення та отримати індивідуальні рекомендації щодо застосування натуральної продукції компанії Примафлора та аспектах харчування та поведінки, корисних саме Вам. Також за допомогою амплітудно-частотного обстеження можна пройти тестування, актуальне саме для Вас. В даний час року мова насамперед йде про тест на харчові продукти, тест вітамінів і мікроелементів, тест носійства патогенної флори, паразитів, тест гормонів.

У серпні з широкого спектру комплексних фітопрепаратів та оздоровчих засобів місцевого застосування нашої компанії звертаємо увагу на ті, що безпосередньо впливають на перелічені органи.

Серед них:
Вентерфітам -амінофіт, що покращує роботу шлунка. Має регенеруючу, протизапальну, бактеріостатичну дію по відношенню до тканин шлунка, підшлункової залози та всього шлунково-кишкового тракту. Покращує секрецію травних залоз, регулює моторну функцію ШКТ, усуває дисбаланс мікрофлори.
Панкреафітам – також препарат із серії амінофітів, створений для покращення роботи підшлункової залози. Має властивість покращувати обмін речовин, запобігає розвитку цукрового діабету, відновлює після інтоксикації. Панкреафітам – вітамінний, спазмолітичний, загальнозміцнюючий, геронтопротекторний засіб.
Еліксир Обмін-плюс – комплекс лікарських рослин, створений для профілактики захворювань та комплексного оздоровлення підшлункової залози. Запобігає розвитку діабету, покращує обмін речовин, використовується для корекції маси тіла, зберігаючи м’язову масу.
Еліксир Бадьорість знижує кислотність шлункового соку, погіршує роботу шлунка та дванадцятипертної кишки. Має ранозагоювальні, протизапальні, протипухлинні, болезаспокійливі властивості.
Еліксир Грація покращує процеси травлення та обмін речовин, коригує надмірну масу тіла, виводить із організму надлишкову рідину, жири, а також токсини. Має виразну обволікаючу, послаблюючу, гепатопротекторну дії.
Багато моноекстрактів, представлених у нашому асортименті, сприяють поліпшенню роботи ендокринної та травної системи. У серпні особливу увагу звернемо на:

Подорожник – рослина із загоюючими, протиерозивними, спазмолітичними властивостями, покращує обмін речовин та секрецію залоз травного тракту. Має бактеріостатичну дію по відношенню до ряду збудників, у тому числі кишкової та синьогнійної палички, стафілококів і стрептококів. Подорожник ефективний при зниженій кислотності шлунка, здатний запобігати озлоякісненню тканин при виразковій хворобі.
Артишок допомагає у разі підвищеної кислотності, диспепсичних симптомів: тяжкості в епігастрії, нудоті, відрижці. Нормалізує мікрофлору в ШКТ, знижує рівень цукру та холестерину в крові, використовується для профілактики цукрового діабету та в його комплексному лікуванні.
Еврикома довголиста використовується при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, цукровому діабеті та інших захворюваннях травного тракту. Запобігає порушенням у роботі ендокринних органів та обміну речовин, пухлинним процесам у ШКТ та в організмі в цілому.
Фенхель запобігає печії, покращує травлення, перистальтику. Очищає організм після надмірного вживання їжі та алкоголю, виявляє спазмолітичний та антимікробний ефект.
Шавлія стимулює виділення шлункового соку, має протизапальну, протигнильну, антисептичну дію. Ефективний при надмірному рівні холестерину в організмі, при гастриті з підвищеною кислотністю, виразковою хворобою, дискінезією.
Кропива покращує регенерацію тканин ротової порожнини та травного тракту, має протизапальну дію. Має здатність стимулювати секрецію шлункового соку при нульовій та зниженій кислотності, знімає запалення.
Гранат збільшує кількість травних ферментів у шлунковому соку. Має дезінфікуючі, антисептичні, пригнічують по відношенню до хвороботворних мікроб діями, використовується при всіх видах інтоксикації. Також гранат має протипухлинні властивості.
Корисні для підшлункової залози та шлунка препарати серії Вітасофт. Серед них виділимо: Вітасофт із ягодами годжі: він благотворно впливає на ендокринну систему, покращує ферментативну активність, регулює рівень холестерину. Він використовується в комплексних програмах зниження ваги, а також профілактики та лікування цукрового діабету. Вітасофт з олією чорного кмину також використовується при ожирінні, порушення обміну речовин. Покращує процеси травлення, має жовчогінну, протипаразитарну, онкопротекторну властивість.

Чистота життя із серії Рецепти природи має у своєму складі активні компоненти, що мають комплексний оздоровчий вплив на травну систему в цілому, та підшлункову залозу та шлунок зокрема. Має антибактеріальний, протизапальний ефект, використовується при отруєннях. Чистота життя – це ефективний сорбент.
Приправи Примафлори – не лише дуже смачні, а й надзвичайно корисні. Овочі, ефірноароматичні та лікарські рослини, спеції в них підібрані так, що комплексно покращують роботу того чи іншого органу та системи, забезпечують організм денною нормою йоду. Серед них у серпні на перше місце поставимо Дієтичну (для поліпшення травлення), а також Елітну (для покращення обміну речовин) та Делікатну (для нормалізації роботи кишечника). Всі приправи, а також еліксир Грація (як і інші засоби, що мають у складі морепродукти), помірно використовуємо при підвищеній функції щитовидної залози.
Для здоров’я шлунково-кишкового тракту, зокрема шлунка, надзвичайно важливе значення має стан ротової порожнини. Саме тут відбувається подрібнення та первинна обробка їжі секретом слинних залоз, часткова нейтралізація бактерій та токсинів, що надходять із їжею.
У компанії розроблено лінійку лікувальних зубних паст:
Ранкова з освіжаючими, регенеруючими, загоювальними, регулюючими виділення амілази властивостями;
Вечірня з бактерицидними, протизапальними, протинабряковими по відношенню до ясен властивостями;
Делікатна з антисептичним, протибактеріальним, протизапальним, освіжаючим ефектами;
Дитяча створена для гігієни та здоров’я ротової порожнини дітей.
Вони мають оздоровчу дію не лише на зуби, а й на інші складові ротової порожнини: ясна, язик, губи, слинні залози. Такими ж здібностями володіє Спрей освіжаючий для порожнини рота, що має у своєму складі екстракти меду та лікарських трав, ефірні олії та вітамінний комплекс. З метою оздоровчого впливу на ротову порожнину використовуються і Гель життя 36+, екстракти дуба, прополісу, шавлії, петрушки, м’яти та інші – для компресів або полоскань.

Додатково в програмах серпня рекомендовано застосовувати:

 • Ендокріфітам, Фіточистам, Гепатофітам, Онкофітам;
 • Сироп Йогуртовий;
 • Препарати серії «Прімафлора» з квітковим пилком;
 • Бурштин із екстрактом зеленого чаю;
 • екстракти деревію, чорниці, валеріани, календули, берези, ромашки, живокосту, плюща, звіробою, прополісу, золотого вуса, хвої, центели, льону, софори, кукурудзяних
 • приймок, люцерни, прутняка, лопуха, маклю , м’яти, петрушки, півонії, ехінацеї, солодки, споришу, чаги;
 • Сила моря, Оновлення життя, Китайський рецепт, Лікування життя, Форма життя;
 • еліксири Релакс, Гармонія, Натхнення, Довголіття.

Прислухайтеся до багатовікової мудрості східної медицини та теорії п’яти елементів У-Сін! Користуйтесь неперевершеною та високоефективною продукцією компанії Примафлора! І будьте здорові будь-якої пори року!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ігор Заболотний, Scientific doctor.

Спеціально для ТМ “Примафлора”