Натуральна продукція для здоров'я та краси
Нервова система. Застосування продукції ТМ Примафлора в екстремальних ситуаціях.

Нервова система. Застосування продукції ТМ Примафлора в екстремальних ситуаціях.

У сьогоднішніх реаліях немає актуальнішої теми, ніж питання збереження здоров’я за умов воєнних дій. На жаль, ситуація в нашій країні змінюється з кожною хвилиною, і при цьому дуже важливо в такому шаленому калейдоскопі подій не лише зуміти вберегти своє фізіологічне здоров’я та зберегти психологічну стійкість, але й бути готовим до будь-яких викликів, які можуть очікувати нас у цей непростий період.

Звичайно ж, валеологія в екстремальних ситуаціях – це окремий величезний напрямок військової медицини, який має безліч розділів, базових законів, правил та рекомендацій, тому ціль сьогоднішнього старту марафону статей – донести до читача низку основних принципів та схем застосування продукції компанії Примафлора в тих чи інших екстремальних ситуаціях, а також розпочати всеукраїнський флешмоб, у якому кожен партнер нашої компанії зможе поділитися своїми спостереженнями: як і чим корисна натуральна продукція нашої компанії у період сучасних реалій.

Отже, тема нашої статті в циклі екстремальних ситуацій: профілактика нервової системи.

Мабуть, почати необхідно з основної тріади оборони, яка зустрічає, приймає та утримує стресовий удар: трьох систем нашого організму, оскільки від їхньої поведінки при стресовій атаці, їхньої злагодженої роботи у період стресу і потім їхньої взаємодії після стресового шторму залежить і узгоджена робота всього організму – це нервова система, серцево-судинна та ендокринна. Потрібно додати, що в деяких людей роз’єднаність цих трьох систем спостерігалася ще й до настання стресового періоду, тому ще більше посилення цієї роз’єднаності може викликати більш тривалі порушення і в інших органах і системах.
Важливо врахувати та запам’ятати: щоб налаштувати та утримувати баланс психологічного контролю при нервовій напрузі, особливо в критичні моменти, потрібно одночасно працювати за трьома напрямками: максимальний валеологічний контроль, профілактика та сполучення нервової, ендокринної та серцево-судинної системи. Так, наприклад, при панічних атаках (ПА) зачіпаються спочатку нервова система, серцево-судинна, а потім вже ендокринна, тому частота інфарктів і інсультів при ПА відбувається набагато частіше. А при загальній тривожності, занепокоєнні, безсонні та хронічному стресі зазвичай збій в організмі відбувається за таким ланцюжком: нервова система – ендокринна – серцево-судинна, що пояснює гормональний дисбаланс (збій у роботі ендокринної системи) вже в перші дні після появи вищезазначених станів. Таким чином, пам’ятайте: при нервових розладах та їх наслідках слід робити обов’язковий та одночасний акцент саме на даній тріаді систем організму!

У компанії Примафлора є широкий арсенал продукції, який є рекомендованим до застосування за будь-яких видів стресового навантаження. Розглянемо препарати і навіть їх рекомендоване поєднання, використовувані при нервових станах того чи іншого характеру.

Неврофітам, Кардіофітам з додаванням приправ Турботлива, Досконала – знижують збудливість центральної нервової системи (ЦНС), знімають спазм судин головного мозку та пов’язані з цим запаморочення, головний біль, стан страху та пригніченості. Попереджають формування мігрені, панічних атак, синдрому тривоги та занепокоєння. Рекомендовані для застосування у відновлювальний період після перенесених шокогенних травм. Особливо актуальні до застосування при мігрені, інших формах головного болю, запаморочення. Також дані фітопрепарати рекомендовані валеологами при порушенні роботи нервової системи та у постковидному періоді, особливо у поєднанні з екстрактом бетуліну, еліксирами Довголіття, Відновлення.

Примафлор плюс, особливо в комплексі з препаратом Відродження життя – комбіновано стабілізують артеріальний тиск, усувають головний біль та запаморочення, якщо вони пов’язані зі зниженим тиском. Рекомендовані при непритомності, оглушеності, млявості, пригніченості, пригніченості.

Примафлор мінус, особливо у поєднанні з препаратом Енергія життя – комбіновано знижують артеріальний тиск, внутрішньочерепний тиск, зменшують цим головний біль, шум у голові. Показані до застосування при шокових станах, а також у період шумових навантажень (наприклад, сирена повітряної тривоги, залпи, вибухи та ін.)

Примафіто плюс, екстракти глоду, чорниці, прополісу, хвої – комплексно нормалізують артеріальний тиск, відновлюють фізичну та розумову працездатність при перевтомі, усувають метеозалежність, тому рекомендовані валеологами під час переїздів. Також рекомендовані при шумових навантаженнях різного характеру та шокових станах, показані до застосування у будь-якому віці. Дітям до 3 років дані препарати рекомендовані в помірно зниженому дозуванні, але з обов’язковим додаванням екстракту м’яти (дітям до 7 років кількість крапель екстракту м’яти на день має відповідати віку дитини: наприклад, у 3 роки – 3 кап/день) для пролонгації (тривалості) антистресового ефекту.

Примафіто з лютеїном – природний регулятор рівня сатурації (показник насичення крові киснем), зменшує гіпоксію (брак рівня кисню), забезпечує головний мозок киснем, актуальний при підвищенні очного тиску, особливо на тлі стресової активності. Обов’язковий до застосування під час шокових станів (4-6 таб сублінгвально – під язик), тому що може ефективно коригувати стан організму при оглушенні, дезорієнтації шоку, контузії до прибуття спеціалізованої медичної допомоги. Необхідний для профілактики та придушення синдрому втоми, нервових навантажень, головного болю, імпульсної дистонії. Покращує мікроциркуляцію крові та усуває застійні процеси у судинах головного мозку. Особливо актуальний до застосування у дитячій та підлітковій неврології, офтальмології, психіатрії при екстремальних станах, у медицині катастроф під час токсичного чи травматичного шоку, при корекції психосоматичних порушень будь-якого виду. У поєднанні з Окофітамом, екстрактом чорниці, еліксиром Нормальний тиск ефективно попереджає зниження гостроти зору в період стресових атак, при променевій хворобі, хіміо- та радіоактивному ураженні. У комбінації з Неврофітамом та іншими профільними амінофітами пригнічує активність хронічних порушень: наприклад, при загостренні панкреатиту в стресовий період рекомендована така схема: Примафіто з лютеїном, Неврофітам, Панкреафітам (бажано у посиленому дозуванні) схема: Примафіто з лютеїном, Неврофітам, Нефрофітам (у посиленому дозуванні) тощо.

Венумфітам, Енергія життя, особливо в поєднанні (2-3 препарати на вибір) з еліксирами Нормальний тиск, Животворне джерело, Венотонік, екстрактами каштана, софори, приправами що сприяє кращій доставці кисню та поживних речовин до головного мозку. Особливо ефективні для застосування при синдромі здавлювання для профілактики розвитку ішемії та некрозу тканин, що надалі попереджає формування гангрени.

Фіточистам, Гепатофітам, Фітоал (бажано застосовувати за принципом «світлофора»: поперемінно кожен з амінофітів вранці/вдень/ввечері) у комплексі з препаратом Чистота життя та еліксирами Очищення, Відновлення – виводять продукти розпаду з організму, тим самим перешкоджають токсичному ураженню нерва. Актуальні до застосування при токсичному ураженні організму, задимленні, інших типах забруднення (в т.ч. та радіоактивному). Ця схема рекомендована валеологами і за наявності шкідливих звичок, що сприяють формуванню застійних явищ у судинному руслі.

Янтар з екстрактом зеленого чаю, Нефрофітам, приправа Особлива, еліксири Довіра в комплексі (додати 1-2 препарати на вибір) з еліксиром Нормальний тиск, екстрактами берези, хвоща, бетуліну, споришу, при цьому в обов’язковому поєднанні з екстрактом петрушки , протинабрякову дію, знижують підвищений внутрішньочерепний тиск Показано до застосування при реконвалесценції (стані початкового одужання) після шокових станів, пов’язаних із ураженням сечовивідної системи.

Артрофітам, Динамофітам, Кальцій життя, Рух життя, еліксир. , посттравматичному шоці, необхідні для застосування при променевій хворобі і для профілактики при небезпеці радіоактивного навантаження, оскільки є натуральними комбінованими остеопротекторами, радіопротекторами, природними регуляторами сполучення опорно-рухових центрів у головному мозку з ендокринною системою і створюють необхідні умови для кровообігу. мозок. Особливо рекомендовані у дитячому, підлітковому, юнацькому віці при стресових навантаженнях для попередження порушення процесів зростання та розвитку.

Екстракт звіробою – природне знеболювальне при невралгіях, істерії, психозі та психотичному розладі, головному болі, струсі, мігрені, епілепсії, безсонні. Також екстракт актуальний до застосування при запамороченні та мігрені у постковидному періоді.

Приправа Турботлива – балансує та заспокоює нервову систему, допомагає впоратися з безсонням, запамороченням, головним болем. Добре поєднується з екстрактами софори, півонії, глоду, собачої кропиви, валеріани, м’яти, еліксиром Релакс, особливо в менопаузальному періоді та при інших типах порушення гормональної ланки.

Екстракт ехінацеї у поєднанні з екстрактом астрагалу, еліксир Оксамитовий дотик у поєднанні з препаратом Енергія життя та приправою Екзотична – надають тонізуючу дію на нервову систему, використовуються при астенічних станах, перевтомі, вегето-судинній дистонії, шумах , алергічні прояви різного характеру

Янтар антистрес – покращує мозковий кровообіг, живить нервову клітину, має пролонговану (тривалу) заспокійливу дію, попереджає формування всіх форм дистонії. Особливо ефективний у поєднанні з препаратами Неврофітам, Геронтофітам, еліксиром Релакс, екстрактами глоду, валеріани, собачої кропиви, м’яти, софори, півонії. Препарати з янтарною кислотою також показані дітям усіх вікових груп. При інтенсивному навантаженні на нервову систему дані препарати можна і поєднувати: наприклад, бурштин антистрес і бурштин для дітей, але пам’ятайте, що при тривалому або інтенсивному застосуванні препаратів, в які входить бурштинова кислота, важливо також у цю валеологічну схему додавати і антацидні фітопрепарати, що обволікають, регулюючі флору шлунково-кишкового тракту (1-2 препарати на вибір): сироп йогуртовий, Вентерфітам, Чистота життя, еліксир Бадьорість, екстракти артишоку, льону, чорниці, фенхелю, солодки, плюща, ісландського моху, прополісу, золотого.

Сила моря, Ендокрифітам, Китайський рецепт у комплексі з препаратами Відродження життя, Вітасофт з чорним кмином (або будь-який інший Вітасофт), екстрактами солодки, кукурудзяних рильців, прополісу, спіруліни – мають комбіновану поживну та тонізуючу дію для всієї ендокринної системи. нервовою системою, що обов’язково важливо при нервовому виснаженні та загрозі радіоактивних атак або зміні гамма-фону. Даний комплекс має потужну радіопротекторну силу, оскільки не тільки акумулює йод у щитовидній залозі, а й замінює його в тих ділянках, в яких фіксується його нестача (наприклад, йододефіцит у печінці при гепатозі, у селезінці при порушенні роботи кишечника, у кістковій тканині при подагрі). або артроз). Також даний фітококтейль актуальний до застосування при нестабільному тиску, занепаді сил, стані апатії, роздратованості, психозі та психотичних розладах, при панічних атаках та їх профілактиці. Важливо додати: згідно з валеологічними дослідженнями, проведеними серед партнерів компанії для написання наукової статті у низку міжнародних журналів ВООЗ під керівництвом автора, дана схема також успішно зарекомендувала себе і під час неврозів при постковидном синдромі: симптоми ураження нервової системи, які спостерігалися у досліджуваних добровольців у постковідному періоді, при інтенсивному прийомі цієї фітосхеми проходили набагато швидше, ніж за середньостатистичними показниками в нашій країні! Ця стаття готується до публікації.

Екстракт м’яти в поєднанні з гелем життя 36 плюс (2-3 горошини гелю на кінчик язика, або нанесення гелю зовнішньо на шкірні покриви, або нанесення гелю місцево на слизові) – показані при заколисуванні, зменшують нудоту при головному болі, різь в очах (особливо при задимленні), мають антитоксичний ефект при будь-яких видах отруєнь. Особливо ефективні для застосування у дитячому, підлітковому, юнацькому віці.

Екстракти липи, особливо в комбінації з екстрактами прополісу, собачої кропиви або еліксиром Релакс – ефективні як перша допомога при нервових непритомності, головного болю. Ця схема широко рекомендована валеологами як заспокійливий фітококтейль при тривалій нервовій напрузі, реактивному психозі.

Норма життя – покращує мозковий кровообіг при нестійкому артеріальному тиску, перешкоджає розвитку енцефалопатії (зниження роботи клітин мозку за рахунок недоотримання ними поживних речовин та кисню), усуває симптоми хронічної втоми. Обов’язковий до застосування для профілактики нервового виснаження при тривалому перебування в закритих приміщеннях: наприклад, у підвалах, бомбосховищах або серед скупчення людей. Поряд із препаратами Неврофітам, Примафіто з лютеїном, Відродження життя, Енергія життя, серією Вітасофт є комбінованим натуральним засобом, що попереджає формування клаустрофобії (страх закритого простору), особливо у дітей, жінок і людей поважного віку.

Вітаміни життя, Життя шкіри, еліксир Джерело вітамінів, екстракти спіруліни, прополісу, люцерни, особливо у поєднанні з екстрактами астрагалу, кропиви – комплексно за принципом комбінованої взаємодії поставляють вітаміни групи В, необхідні для нормальної роботи клітин мозку і потім за рахунок провідникового ефекту, яким мають екстракти астрагалу і кропиви сполучають вітаміни групи В з вітамінами групи Е, що важливо для поліпшення венозного відтоку в критичні для нервової системи моменти: даний ефект сполучення вітамінних ланок посилює концентрацію уваги і виключає формування непритомних станів і провалів у пам’яті при шокових станах. У весняний період авітамінозу дана група препаратів наполегливо показана тій категорії людей, у яких в анамнезі є ЧМТ (черепно-мозкова травма), інші типи струсу головного або спинного мозку, схильність до судомного синдрому, тривала дистонія зі зниженням гостроти зору.

Екстракти кропиви, кукурудзяних рильців, особливо у поєднанні з екстрактами спіруліни, центелли, препаратами Відродження життя, Примафлор плюс – підвищують тиск при гіпотонії, усувають запаморочення, пов’язане з анемією, синдромом стискання. Актуальні до застосування при мігрені, інших формах головного болю, запаморочення, неврозах, профілактики панічних атак. Дана схема актуальна до застосування і в постковидном періоді, особливо якщо після перенесеної вірусної атаки відзначається тяжкість, шум у голові, стан дезорієнтації та інші форми блукаючої енцефалопатії (цей термін введений британською школою здоров’я і входить до трійки станів, що найчастіше зустрічаються, в постковидному періоді в осіб старше 30 років).

Екстракти люцерни та центели у поєднанні з препаратом Енергія життя – знімають втому внаслідок сильних фізичних та інтелектуальних навантажень, тривожність та нервозність після пережитого потрясіння або перебування у депресивному стані, у відновлювальному періоді при шоковому ефекті. Ця валеологічна схема показана при зниженні енергії та нетипової слабкості або реактивному психозі – у всіх цих випадках застосування описаного фітококтейлю надає сили та наповнює організм енергією. Актуальні до застосування при мігрені, інших формах головного болю, запаморочення, неврози та порушення пам’яті в постковидном періоді.

Екстракт хвої в комплексі з еліксиром Живильний джерело – фітокомплекс, рекомендований у валеологічній практиці при нервово-емоційних розладах, викликаних шумовими ефектами (наприклад, реакцією на оповіщення повітряної тривоги), для загального зміцнення нервової системи (страх, невроз, безсоння). особливо у дітей, підлітків та літніх людей.

Екстракт пальми сабаль, особливо у поєднанні з препаратом Енергія життя, Вітасофт зі скваленом, амінофітами Маскулфітам, Динамофітам – успішно використовуються при будь-яких видах неврозів у чоловіків, особливо при фізичних та інших видах навантажень. Дана схема може бути рекомендована в особливо посиленому дозуванні (у 8-12 разів вище від зазначеної в інструкції) у критичних ситуаціях.

Серія Вітасофтів – мають заспокійливу, болезаспокійливу дію. У поєднанні з Неврофітамом показані при реактивних неврозах, психосоматичних та панічних атаках, головного болю, втоми, для концентрації уваги, особливо під час шокових станів та перенесеного стресу. Вже з перших годин застосування мають комплексний седативний, загальнозміцнюючий, болезаспокійливий ефект, комплексно регулюють мікроциркуляцію крові. Важливо додати, що Вітасофт зі скваленом має яскраво виражену протипухлинну дію, тому актуальний до застосування в період стресових реакцій та під час загрози радіоактивного навантаження, що для досягнення максимального ефекту може поєднуватися з препаратами Онкофітам, Китайський рецепт, еліксирами Довголіття, Натхнення, шавлії, бетуліну, чаги, берези, лопуха, петрушки, календули. Також необхідно виділити Вітасофт з ягодами годжі, прийом якого вже в перші 3-4 години знижує побічні дії при променевому, хіміо, радіоактивному навантаженні, запобігає процесам старіння при хронічному стресі, надає підтримуючу сполучну дію для всіх органів і систем, що включає даний препарат в категорію обов’язкового застосування, особливо у час для попередження збою у фізіологічному балансі організму. У період загрози радіоактивної, хімічної атаки Вітасофт з ягодами годжі особливо ефективно поєднується з наступними препаратами (для досягнення максимального ефекту важливо вибрати не менше 3-4 препаратів): Онкофітам, Ендокрифітам, Щитофітам (особливо у підлітковому віці), Геронтофітам (особливо у віці після 40 років), сироп йогуртовий (має практично ідеальне поєднання з антиоксидантами, що містяться в ягодах годжі, а також у чорному кмині), Чистота життя, Лікування життя, еліксири Відновлення, Гармонія, Довголіття, Довіра, Очищення, екстрактами дуба, календу берези, подорожника, ісландського моху, кропиви, конюшини, деревію, чорниці, артишоку, прополісу, фенхелю, спіруліни. Також важливо додати, що Вітасофт з ягодами годжі у профілактичному аспекті хіміо та радіонавантаження чудово поєднується з приправою Досконала, яка має високу радіозахисну та протипухлинну активність.

Екстракти пустирника, півонії, валеріани, глоду, м’яти, хвої, еліксир Релакс, амінокислотні комплекси Неврофітам, Геронтофітам, Щитофітам, серія препаратів з бджолиною обніжкою, препарати янтарної групи – надають комбінацію з Включені до обов’язкових схем валеологічних програм при регуляції психосоматичного балансу, неврозах, станах психоневрологічної неврівноваженості, психозах та психотичних розладах, панічних атак, занепокоєння та дратівливості, безсоння. Підбір індивідуальної схеми можна проводити як самостійно, так і за участю валеолога у схемах для дітей та людей похилого віку. Для більш пролонгованого (тривалого) ефекту, особливо в умовах воєнного стану, рекомендовано вибрати з представленої продукції компанії мінімум 2-3 препарати для постійного прийому як у профілактичному, так і в оздоровчому ключі.

У медицині катастроф у питаннях фізіологічного балансу здоров’я приділяють особливу увагу також трьом амінокислотним групам, поєднання яких вважається ключовим, тому що порушення їх поєднання надалі формує збій систем в організмі. Йдеться про бетаїн (БТ), метіоніну (МТ) і аспарагінову кислоту (АСП). Особливість співвідношення даних амінокислот в організмі людини відзначили ряд британських і бельгійських учених, досліджуючи перебіг коронавірусу і ними було доведено, що стійкі показники даних амінокислот в організмі людини знижують ризик летальності під час стресових навантажень, викликаних нетиповими станами. нетипові стани, а також для їх профілактики. У дужках поруч із назвою препапаратів компанії Примафлори вказані ті амінокислоти, активність яких найбільш виражена в даному препараті: екстракт петрушки (АСП), екстракт люцерни (АСП), екстракт солодки (АСП), Венумфітам (МТ), Гепатофітам (МТ), Фіточистам ( БТ), Онкофітам (БТ, МТ), Ендокріфітам (МТ, АСП).

Багатопрофільний арсенал компанії Примафлора включає і ті препарати, які мають місцевий лікувальний ефект. Продукція, яка є актуальною до зовнішнього застосування при нервових навантаженнях, представлена ​​нижче.

Гель життя 36 плюс, мазь життя плюс, мазь життя для вен, екстракти каштану, валеріани, астрагалу, дуба, прополісу – до застосування зовнішньо в області точок максимального болю при нервових та стресових реакціях.

Крем для тіла (серія Womens Line), бальзам масажний розслаблюючий і для ванн – мають протизапальну, спазмолітичну, тонізуючу, розслаблюючу, комбіновану седативну дію. Поліпшують кровообіг, усувають застійні явища, попереджають формування стану пригніченості та пригніченості, підвищують настрій.

Тверді парфуми – сприятливо впливають на стан нервової, ендокринної, серцево-судинної системи, підвищують психоемоційне тло. Мають натуральний ароматорегулюючий ефект, тому широко рекомендовані валеологами до застосування в програмах психосоматичної корекції, актуальні при нервових навантаженнях, при ступінчастій роботі з підсвідомістю. Поліпшують процес входження у сон та процеси пробудження.

В продовженні готуємо статтю по опікам!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Володимир Малецький, scientic doctor
Спеціально для ТМ «Примафлора»