Натуральна продукція для здоров'я та краси
Опіки. Застосування продукції ТМ Примафлора в екстремальних ситуаціях.

Опіки. Застосування продукції ТМ Примафлора в екстремальних ситуаціях.

I частина

    Тема опіків, їх наслідків, опікової хвороби та її профілактики завжди ставилася до пріоритетної проблематики охорони здоров’я, впевнено входячи до десятки найпоширеніших звернень за медичною допомогою і тому в останні десятиліття опікова медицина стала розглядатися як окрема галузь медицини, яка отримала міжнародну назву. Мабуть, головна особливість та специфіка опікової медицини полягає в тому, що практична комбустіологія нерозривно пов’язана з військовою медициною та медициною катастроф, оскільки в період громадянських протистоянь, військових конфліктів, надзвичайних ситуацій та інших катаклізмів проблематика опікової медицини у наданні першої допомоги стає провідною і тому своєчасною. та грамотний алгоритм дій за будь-яких видів опіків дозволяє не допустити формування різних ускладнень (наприклад, розвиток опікової хвороби) надалі і навіть допоможе врятувати життя потерпілому! Також важливо додати, що застосування саме натуральних препаратів у комбустіології сприяє швидшому загоєнню опіків, у рази знижує ймовірність формування опікової хвороби та інших ускладнень надалі – це доведено не лише валеологами, а й провідними експертами Всесвітньої Організації охорони здоров’я (ВООЗ), які включили низку натуральних препаратів в обов’язкові схеми та міжнародні протоколи лікування опіків: наприклад, екстракти прополісу, ромашки, плюща, хвої, череди, подорожника, лопуха, календули, дуба, жимолості (у продукції ТМ Примафлора міститься в еліксирах), алое (входить до складу еліксиру Джерело вітамінів, в ряд косметичних засобів: Ополіскувач для порожнини рота 10 трав + прополіс, бальзам по догляду за порожниною носа з цикламеном, гель для миття рук з екстрактом алое, гель бурштиновий під очі, крем-флюїд зволожуючий, бальзам після гоління для чоловіків, крем для тіла, крем денний та нічний «Втілення бажань», капсульних препаратах Оновлення життя, Дихання життя, Форма життя, Лікування життя) та інші.

    Таким чином, пам’ятайте: при будь-яких опіках без натуральних препаратів не обійтися і застосовувати їх необхідно не тільки місцево чи зовнішньо, але й усередину, щоб максимально виключити будь-які прояви опікової хвороби, яка часто формується після опіку та здатна вражати внутрішні органи та навіть системи організму. Звичайно ж, слід додати, що тактика лікування опіків є спеціалізованою медичною допомогою, тому за будь-яких видів опіків необхідно спиратися на показання та призначення профільних медичних фахівців (наприклад, призначення комбустіолога в опіковому відділенні або рекомендації лікаря швидкої допомоги), але при цьому завжди майте з собою та продукцію компанії Примафлора – саме з нею Ви у будь-якій ситуації будете в санітарно-гігієнічній безпеці!

    Розпал військових дій у нашій країні знову виводить проблематику опіків на провідні позиції: у зоні бойових зіткнень низка закладів охорони здоров’я перепрофілюють свої відділення під опікові центри, у навчальних закладах проводяться екстрені курси з військової комбустіології, формуються всеукраїнські волонтерські рухи для надання першої допомоги. тому компанія Примафлора також не залишилася осторонь і бере активну участь у громадському житті країни, будучи національним виробником натуральної продукції для здоров’я та краси, а науково-методичні напрацювання компанії займають гідне місце на інформаційному фронті, допомагаючи кожному з нас вибрати для себе профільну продукцію для підтримки свого здоров’я у такий складний період!

    У військовій медицині є точне визначення: в умовах бойових дій 95 відсотків опіків передбачити неможливо і в 90 відсотках випадках виживання після опікової хвороби залежить від злагодженості та грамотності дій при наданні первинної допомоги потерпілому, тому в нашій статті ми коротко охарактеризуємо опіки, проведемо їх класи. поговоримо про актуальність застосування продукції компанії Примафлора у сучасній валеологічній комбустіології.

    Вплив високої температури на тканини людини виділяє 4 основні ступені опіків за глибиною ураження: так, 1 ступінь – це почервоніння (гіперемія) шкіри у місці опікового ушкодження, яке супроводжується болем або навіть набряком; як правило, при такому ступені опікового ураження повне одужання відбувається вже за 2-4 дні із застосуванням профільних натуральних препаратів.

    2 ступінь опіку характеризується місці поразки появою бульбашок, часом із серозним вмістом. Експертам-валеологам відомий вираз «пошкодження епітелію до паросткового шару» – це означає так званий прикордонний процес, оскільки якщо поширення опіку зупинити на даному етапі, то повне одужання відбудеться протягом 1-2 тижнів. Валеологами доведено, що при 2 ступені опіків є обов’язковими до застосування амінокислоти, завдяки яким регенерація епітеліальної та сполучної тканини буде проходити набагато швидше. У компанії Примафлора до такої групи препаратів належать Амінофіти.

    У міжнародній класифікації опіків по глибині ураження 3 ступенем вважається ураження тканин, у якому зачіпаються всі верстви епідермісу і дерми. При опіках 3-4 ступеня валеологи обов’язково рекомендують включати до протиопікових схем не тільки амінокислотні групи, а й поліненасичені жирні кислоти, а також препарати бурштину (у продукції компанії Примафлора до цієї категорії відносяться Вітасофти та препарати бурштинової групи), оскільки доведена їх потужна співдружньому застосуванні для запобігання розвитку опікової хвороби та інших ускладнень опікових ран (за матеріалами XI Міжнародної науково-практичної конференції «The world of science and innovation» від 2-4.06.2021; London, UK). У Міжнародній класифікації опіків цей 3 ступінь ураження тканин розділений на підступи: відповідно 3А – часткова, а 3Б – повна загибель шкіри до підшкірно-жирової клітковини. Слід додати, що у плані прогнозу все опіки ділять на поверхневі, які гояться без обов’язкових втручань як пластичної хірургії: такі опіки називаються поверхневими, вони дозволяються з допомогою застосування натуральних препаратів й у подальшому не залишають рубців – це опіки 1-3А ступеня; всі інші види опіків відносять до глибоких – це опіки 3Б і опіки наступної по глибині ураження, 4 ступеня (загибель тканин, що підлягають, обвуглювання м’язів, кісток, підшкірно-жирової клітковини), при яких до важливих валеологічних заходів необхідно обов’язково підключати і первинну спеціалізовану медичну допомогу , після проходження курсу якої важливо продовжувати застосування натуральних препаратів у постожового реабілітаційному періоді для прискорення реконвалесценції (процесу одужання).

    Важливо відзначити, що термічні ушкодження при опіках є одними з найнебезпечніших, оскільки часто призводять до руйнування складних білків – основ клітин і тканин. У продукції компанії Примафлора є ряд препаратів, які акумулюють активність білкових сполук і генералізовано посилюють лімфодренаж: Фіточистам, Онкофітам, Чистота життя, Китайський рецепт, Рух життя, Примафіто з лютеїном, еліксири Довголіття, Відновлення, Легка кропа, граната, каштана, золотого вуса, спіруліни, люцерни, хвоща, споришу, шабельника – даний перелік продукції (мінімум 2-3 препарати на вибір) є обов’язковим до застосування у вартовому періоді, особливо якщо потерпілий тривалий час до цього приймав фармацевтичні препарати на хімічній основі .

    Лайфхак: у післяопіковому періоді насичений питний режим є обов’язковим! Валеологами та комбустіологами доведено, що постраждалі від опіків, у яких питний режим у відновлювальному періоді був раціональним та повноцінним, надалі набагато рідше стикалися з вартовими ускладненнями. Помнете: щоденний питний режим вважається раціональним у розрахунку 30 мл/води на 1 кг маси тіла. Для посилення оздоровчого ефекту та водно-електролітного балансу організму обов’язково додавайте у воду профільну продукцію компанії!

    У проблематиці опікової хвороби, крім глибини пошкодження тканин, має значення і площа їх пошкодження. Для визначення площі ушкодження у дорослих використовують так зване «правило дев’яток» або «правило долоні», що ґрунтується на тому, що площа долоні дорослої людини становить 1 % площі всього її тіла. Відповідно до цього «правила дев’яток» поверхня людини становить: голова і шия – 9 %, руки – 9 %, передня та задня поверхня тулуба – 2 рази по 9 %, кожна нога – 2 рази по 9 % (для дітей існують інші, більш специфічні формули підрахунку опікового ураження). Комбустіологами і валеологами доведено, що при рівній площі та глибині опік, наприклад, голови протікає набагато важче, ніж опік ніг, а поразка дихальних шляхів за будь-яких форм опіків і зовсім погіршує прогноз, тому в надзвичайних ситуаціях пам’ятайте: при опікових пошкодженнях насамперед необхідно встигнути оцінити ситуацію і негайно починати боротьбу з опіками з тих ділянок, які відповідають за основне життєзабезпечення: як правило, це область голови та слизові оболонки, але при цьому в критичних ситуаціях постарайтеся первинно визначити і ступінь опіку у постраждалого і потім починати надавати першу допомогу з більш важких ступенів поразки: так, наприклад, після попадання потерпілого в осередок загоряння, внаслідок чого опікове пошкодження припало на його нижні кінцівки, спочатку важливо надати постожеву валеологічну допомогу на ногах при опіку 3 ступеня, а вже потім приступати до купірування (придушення) наслідків шкіри голови 1 ступеня. У діагностичній комбустіології оцінка відсотка опікового ураження (так званий індекс Франка) має важливе і часом визначальне значення: так, відсоток глибоких опіків множать на коефіцієнт 3 і отриманої цифри додають відсоток поверхневих опіків. При опіку дихальних шляхів до загальної суми додається 10. Так, опікова поразка до 30% веде до умовно сприятливого прогнозу. 31-60% вважається прогнозом щодо сприятливим. 61-90 % має так званий сумнівний прогноз, але за грамотної спеціалізованої терапії та застосування валеологічних призначень сучасні навички та технології в комбустіології дозволяють зберегти життя потерпілому навіть за умов несприятливих прогнозів опікової хвороби.

    У Міжнародній класифікації опіків за типом ушкодження виділяють основні 4 типи, а також поєднані та комбіновані типи опіків. Так, найпоширеніший тип, особливо у воєнний час – це термічні опіки, які виникають внаслідок впливу високої температури: наприклад, при впливі полум’я, розпечених предметів, гарячої рідини, розплавленого металу, пари та ін. Пам’ятайте, що при первинній обробці рани часто представляє складність видалення залишків обгорілого одягу, адже навіть непомічені нитки тканини можуть стати надалі осередком розвитку інфекції. За допомогою постраждалих від опіків завжди звертайте увагу на органи зору та дихальні шляхи!

    Також виділяють хімічний тип опіків, що виникає внаслідок дії хімічно активних речовин: кислоти, луги, солі важких металів. Опік кислотами у місці поразки відразу формує струп (кірочка рани), тому такий тип опіку можна визначити і візуально. При опіку кислотами у відновлювальному періоді обов’язково необхідно додавати препарати, які посилюватимуть процеси олужнення в організмі: наприклад, Вітасофт з імбиром та часником, Вітасофт з лікопеном, Живильний джерело, екстракти м’яти, петрушки, календули. При опіку лугом у відновлювальному періоді важливо наголосити на ті препарати, які посилять в організмі позицію кислого середовища: препарати бурштинової групи, екстракти маклюри, подорожника, деревію.

    У Міжнародній класифікації опіків за типом ушкодження також важливо відзначити електричний та променевий типи опіків. Електричний опік для організму найбільш небезпечний у таких ділянках: у точках входу та виходу заряду з тіла, а також в області серця, тому у відновлювальному постоговому періоді застосування кардіопротекторів та засобів, що регулюють серцево-судинну систему, є обов’язковим: Кардіофітам, Венумфітам, Норма життя , Вітасофт зі скваленом, еліксири Живильний джерело, Нормальний тиск, Релакс, екстракти каштана, глоду, собачої кропиви, валеріани, півонії.

    Променеві опіки. Належать до тієї категорії опіків, профілактика яких є актуальною та обов’язковою, особливо у воєнний час та у період надзвичайних ситуацій. Так, при загрозі вибухів та розриву снарядів, пошкодження електроопор і підстанцій, при загрозі аварій на атомних електростанціях, при витіканні радіації або локальних ядерних реакціях (наприклад, при нестабільній та непрогнозованій роботі атомних електростанцій) важливо проводити профілактику світлового, електромагнітного, йонізуючого випромінювання організм був “екіпірований” і всі наші системи були готові до можливого контакту з променевими опіками. Регулярний прийом наведеної нижче продукції компанії допоможе знизити ризик загрози при можливому променевому ураженні організму. Дані схеми прохання максимально поширити серед своїх знайомих та почати застосовувати з профілактичною метою вже в даний період.

Дітям та підліткам:

– Ендокріфітам, Фітоал, Сила моря, Чистота життя, Дерево життя, Кальцій життя, Примафіто з лютеїном, еліксири Довголіття, Обмін-плюс, екстракти липи, артишоку, астрагалу, подорожника, бетуліну.

Юнакам та дорослим:

– Щитофітам, Фітоал, Сила моря, Чистота життя, Дерево життя, Рух життя, Примафіто з лютеїном, еліксири Довголіття, Очищення, Відновлення, екстракти розторопші, артишоку, астрагалу, берези, люцерни, бетуліна.

    Важливо! Крім цього, рекомендовано включати також профільні препарати компанії для профілактики хронічних порушень, що спостерігалися раніше.

    Звичайно ж, у контексті профілактики опікової хвороби необхідно окремо зробити акцент і на флагмані компанії Примафлора – універсальному гелі 36+, застосування якого є обов’язково рекомендованим при будь-яких опіках і на передовій, і в тилу як у оздоровчому, так і у профілактичному ключі. Даному універсальному гелю 36 + немає рівних у сучасній валеологічній комбустіології, тому що до його унікального складу входять 30 (!) лікарських рослин, ліпосентол-F, D-пантенол, алантоїн, ефірна олія чайного дерева, ефірна олія лаванди, гліцерин, акриловий сополімер, антисептик, цетилстеариловий спирт. Детально про гелі 36+ можна окремо прочитати як на офіційному сайті компанії Примафлора, так і в інтернеті на різних платформах серед безлічі практичних напрацювань партнерів компанії, тому що саме гель 36+ є одним з провідних натуральних препаратів одноголосного народного вибору партнерів компанії, а його універсальні властивості оцінені, без перебільшення сказати, всіх континентах землі! Застосовувати універсальний гель 36+ можна на всіх зонах та ділянках нашого організму зовнішньо, місцево (включаючи очі та слизові), і навіть усередину. Гель 36+ показаний до застосування при будь-яких видах уражень та пошкоджень, а також широко застосовується і з профілактичною метою! Документально про застосування гелю 36+ в африканських клініках та його визнання серед цивільного населення на африканському континенті оповідається на сторінках книги нашої компанії «Натуральна фізіологія здоров’я». У медіа архівах компанії Примафлора є цікаве відео-інтерв’ю з лідерами компанії, в якому на одне й те саме питання «який продукт компанії ви взяли б із собою на безлюдний острів?» більшість не замислюючись вибрали саме гель 36+.

    Підсумувати цей абзац важливо такими рекомендаціями: скрізь і завжди майте та застосовуйте універсальний гель 36+, а в умовах воєнного часу, особливо в контексті профілактики та лікування опіків цей унікальний натуральний продукт є нагально необхідним за умовчанням! Візьміть собі за правило познайомити з цим препаратом максимальну кількість людей і, повірте, після знайомства з гелем 36+ вам щиро дякуватимуть за турботу про здоров’я! Пам’ятайте: гель 36+ показаний при всіх формах та типах опіків! Діліться цією інформацією зі своїми близькими, знайомими та оточуючими!

    Також слід сказати про решту лінійки гелів і кремів спеціального призначення, тому що крім гелю 36+ у широкому арсеналі компанії Примафлора є не менш універсальні мазь життя плюс і мазь життя для вен, які також широко застосовуються в сучасній валової практикі, оскільки надають виражене регенеруюче , антисептичну дію, покращують процеси кровообігу, попереджають формування келоїдних рубців, розтяжок, шрамів

II частина

    Розберемо широке застосування продукції компанії Примафлора при опіках та профілактиці опікової хвороби.

    Примафіто з хвоєю, Примафлор мінус, Примафлор плюс, Примафіто плюс – надають потужну протизапальну дію, покращують кровообіг, сприяють якнайшвидшому загоєнню шкіри у стежковому періоді, перешкоджають формуванню токсемії та септикотоксемії – вторинної інфекції. Актуальні до застосування у комплексі з амінофітами, вітасофтами та препаратами бурштинової групи, особливо при опіках 3-4 ступеня.

    Примафіто з лютеїном – очищає шкіру і слизові оболонки, широко застосовується в стежковому періоді, сприяє природному оновленню епідермісу і слизових оболонок після опіків (особливо променевого типу для попередження променевої катаракти і променевої хвороби), а також рекомендований до застосування після укусів. ефективний при різному вигляді засліплення, при сонячних опіках. Чинить виражену протизапальну, знеболювальну, заспокійливу, антисептичну дію. Запобігає розвитку бактеріальної флори в рані, попереджаючи септикотоксемію – вторинну інфекцію та опікові ускладнення. За будь-яких форм опіків для попередження різних форм вторинних ускладнень обов’язково рекомендовано до застосування курсом мінімум 2 місяці бажано в посиленому дозуванні.
Життя шкіри, Древо життя, Вітаміни життя, еліксири Джерело вітамінів, Оздоровлення, приправи  Цілюща, Елітна особливо в поєднанні з еліксирами прополісу, астрагалу, кропиви, золотого вуса – джерела вітамінів, необхідних для шкіри в період кровопостачання. після опіків, великих ран, укусів комах. Показано для загоєння операційних швів. Актуальні до застосування та зовнішньо: вміст капсульних препаратів ефективно поєднується із зазначеними моноекстрактами, особливо при термічних, хімічних, електричних видах опіків. У посиленому дозуванні прискорюють процеси рековаленсенції (загоєння та відновлення).
Фітоал, сироп йогуртовий, всередину і зовнішньо еліксири Оксамитовий додаток, бета протиалергічну дію. При хімічних, електричних типах опіків та при опіковому ураженні невідомими речовинами даний комплекс препаратів є обов’язковим до застосування двомісячним курсом з першого дня остогічного періоду.
Екстракти (мінімум 2 препарати на вибір) астрагалу, чаги, череди, кропиви, льону, солодки, липи, шавлії, валеріани, особливо в поєднанні з еліксирами Очищення, Відновлення – мають виражену протиалергію, протисвербіжну дію; здійснюють адсорбцію токсинів, що у рану. Широко застосовуються внутрішньо і зовнішньо. Включені у валеологічні програми при укусах тварин, комах, інших видах контактної опікової інтоксикації (наприклад, при контакті з медузою) як дезінтоксикаційні засоби, що застосовуються при опіках.

    Екстракти липи, звіробою, подорожника, особливо в комплексі з екстрактами ромашки, берези, шавлії – потужні протизапальні та підсушуючі засоби при опіках зовнішньо та всередину, запобігають утворенню грубих (наприклад, келоїдних) рубців. У відновлювальному періоді після перенесеного опікового шоку рекомендовані до застосування у комплексі з трьома амінофітами (чергований прийом за принципом «світлофора» вранці, днем ​​та ввечері) мінімальним курсом 2-3 місяці, а також у комплексі з вітасофтами мінімальним курсом 3-4.

    Екстракт ехінацеї – ефективний зовнішньо та внутрішньо при всіх типах опіків. Входить до складу обов’язково рекомендованих препаратів при токсичних ушкодженнях покривів шкіри. Підсилює імунну активність та ендокринну регуляцію у весняний період. У комплексі з препаратами Щитофітам, Древо життя, Сила моря, екстрактами кропиви та спіруліни показані до застосування у дитячому та підлітковому віці для профілактики сприйнятливості організму при променевих опіках.

    Екстракти календули, кропиви, софори, спіруліни, прополісу, валеріани, особливо в комплексі з еліксирами. запобігають утворенню пухирів та рубців. Також застосовуються внутрішньо в тій же комбінації для профілактики променевої та опікової хвороби.

    Екстракт лопуха, особливо у поєднанні з еліксиром Відновлення – мають комбіновані антимікробні, антисептичні, дезінфікуючі властивості. Широко використовуються при всіх видах опіках, укусах отруйних змій, бджіл, ос та інших комах. Дана схема показана до застосування внутрішньо і зовнішньо в перші години постожогового періоду для попередження гострої опікової токсемії – токсичного ураження тканин.

    Екстракт петрушки – потужний полівітамінний та загальнозміцнюючий препарат. Зовнішньо петрушку застосовують при всіх видах опіках, але особливо цей екстракт ефективний при хімічних кислотних опіках, рекомендований зовнішньо і всередину при укусах комах (має також знеболювальну властивість). Є протидією формування вільних радикалів на тлі інтоксикації отрутою та стресових навантажень при опіках, укусах, загальному інтоксикаційному синдромі. При термічних опіках та хімічних лужних опіках показаний до застосування внутрішньо у комплексі з препаратами бурштинової групи.

    Екстракти (вибрати мінімум 3 препарати) подорожника, ромашки, софори, хвої, солодки, дуба в комбінації з екстрактами (вибрати мінімум 3 препарати) м’яти, кропиви, астрагалу, прополісу, ісландського моху, плюща – всередину і зовнішньо при септико у вартовому періоді). Даний фітококтейль широко застосовується в міжнародній валеологічній практиці при опіку дихальних шляхів, особливо при відсутності протигаза в осередках задимлення: будь-який з вищевказаних екстрактів або дані екстракти в комплексі рекомендовано застосовувати при респіраторному навантаженні під час задимлення, хімічної атаки, в перші кілька наприклад, в умовах вибуху або руйнування стратегічних ядерних об’єктів): вищевказаними екстрактами рекомендовано зрошити вологу стерильну марлю (можна застосувати відносно стерильну або, в крайньому випадку, чисту тканинну серветку) і застосовувати цей підручний фільтр до закінчення респіраторної небезпеки або до прибуття спеціалізованої надзвичайної служби порятунку). Також при ураженні слизових рекомендовані до застосування бальзам для догляду за порожниною носа та бальзам для догляду за порожниною носа з цикламеном, а також гель для інтимної гігієни, тонік для інтимної гігієни. При загрозі опікового ураження волосистої частини голови рекомендовано зрошувати волосся спреєм, що освітлює, або препаратами з факторами SPF (крем-гель для душу з біозолотом, крем для засмаги SPF-20). Також для тих же цілей будуть актуальні препарати, до складу яких входить алое: один із таких численних прикладів – крем для тіла.
Вітасофт з імбиром і часником, Вітасофт з лікопеном, Вітасофт зі скваленом – стимулюють успішне загоєння ран і наривів у хронічному періоді, особливо при наявних в анамнезі хронічних захворюваннях серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту, сприяють регенерації. Мають болезаспокійливу, заспокійливу, протизапальну, антисептичну дію. Рекомендовані для застосування курсом мінімум 3-4 місяці.
Вітасофт з обліпихою та фундуком, Вітасофт з маслом чорного кмину, Вітасофт з ягодами годжі – частина комплексної терапії при ранах, опіках (термічних, променевих та хімічних) шкіри та рогівки, пролежнях. Перешкоджають поширенню бактерій у місці ушкодження шкіри, покращує мікроциркуляцію крові, знімають запалення, подразнення. Показані до обов’язкового застосування в хронічному періоді при наявних в анамнезі хронічних захворюваннях імунної, ендокринної системи в комбінації з препаратами Ендокрифітам, Щитофітам, екстрактами люцерни, бетуліну, лопуха. Рекомендовані до обов’язкового застосування у стежковому періоді при підвищеній масі тіла, підвищеному індексі забруднення лімфатичної системи в комбінації з препаратами Форма життя, Ендокріфітам, еліксирами Довголіття, Грація, Обмін-плюс, екстрактами центелли, каштану, еврикоми.

    Звичайно ж, у постожоговий період важливо враховувати і соматичні хронічні захворювання, що є у постраждалого раніше і які з високою ймовірністю в цей період можуть загостритися. Так, при поєднанні опіків та хронічних порушень пам’ятайте про так звані профільні препарати. Наприклад:

– онкофітам, еліксири.

– Венумфітам, Кардіофітам, Норма життя, еліксири Нормальний тиск, Венотонік, Поживне джерело, еліксир Релакс, екстракти каштана, центели, астрагалу, глоду, валеріани, собачої кропиви, півонії (мініму 2-3 препарати на вибір) у комбінації з профільними протиопіковими препаратами для запобігання судинним порушенням на тлі стресових навантажень;

– подібні профільні схеми для профілактики тієї чи іншої системи організму можна складати самостійно, вибираючи продукцію на офіційному сайті компанії primaflora.com.ua або можна отримати консультацію валеолога в найближчому офіційному центрі компанії Примафлора. У разі виникнення додаткових питань під час складання профільних валеологічних схем звертайтеся за консультацією до валеологів компанії.
Зупинимося про роль моноекстрактів у міжнародній валеологічній комбустіології (матеріали з витримок іноземних валеологічних шкіл про застосування різних трав при опіках та замітки зі своїх практичних напрацювань компанії):

    Екстракти лопуха, прополісу, подорожника, м’яти, ромашки, календули – широко рекомендовані як антимікробні, антисептичні, дезінфікуючі засоби. Успішно застосовуються за будь-яких проявів дитячої, підліткової опікової хвороби. Особливо актуальні для застосування при лікуванні опіків у постковидному періоді.
Екстракт готу кола (центелли) – має потужну антимікробну, протизапальну властивість. При прийомі внутрішньо попереджає формування опікової хвороби, особливо в старшого віку. Ефективний при різних пошкодженнях шкіри (рани, виразки та ін), трофічних виразках, пролежнях, особливо сформованих на тлі цукрового діабету.

    Екстракти пальми сабаль – широко застосовується в офіційній індійській та африканській опіковій медицині. Посилює активність бета-каротину (провітаміну А), тому захищає організм від шкідливого впливу опромінення, сонячної радіації, забрудненого навколишнього середовища.

    Екстракт низки – прискорює процеси регенерації (оновлення) та загоєння шкіри. Попереджає формування келоїдних рубців, особливо у дітей та підлітків при застосуванні зовнішньо на ділянки опікового ураження у перші хвилини після опікового контакту. Рекомендовано зовнішнє застосування (можна в нерозлученому вигляді) для зрошень, промивань і вологих пов’язок при гнійних запальних процесах, ранах, фурункульозі, карбункульозах, опіках різного генезу, трофічних виразках. Є природною десенсибілізуючою (захисною протиалергічною) дією – не запускає алергічних реакцій при медикаментозній опіковій терапії, тому в даному контексті дозволю додати примітку автора: при спеціалізованій фармацевтичній постожевой терапії на хімічній основі (особливо в період рекомендовано застосовувати з препаратами гепатопротекторної активності (мінімум 2-3 на вибір): Гепатофітам, Панкреафітам, Фіточистам, Дерево життя, Очищення, серія препаратів з бджолиною обніжкою, серія вітасофтів, еліксири Очищення, Гармонія, Довголіття, Бодро , артишоку, бетуліну, фенхелю, люцерни, льону, хвої, деревію, петрушки, астрагалу, золотого вуса.
Екстракт маклюри у поєднанні з екстрактами ромашки та подорожника (взято із середньовічних європейських трактатів лікарів народної медицини) – рекомендовані до обов’язкового застосування при різних видах опіків як зовнішньо, так і внутрішньо. У розведенні 2:5:2 застосовуються при опіковій хворобі очей, у розведенні 2:5:5 ефективні при опіковій хворобі інших слизових оболонок. Також рекомендовано застосовувати зовнішньо при опіку волосистої частини голови для прискорення відновлювальних процесів.
Екстракт шипшини – застосування даного екстракту у вигляді ванн успішно допомагає боротися з опіками різної етіології. Рекомендоване дозування у розведенні не менше 30 мл екстракту на 500 мл води.

    Дуже важливий аспект, який також потрібно позначити! Усі косметичні засоби компанії Примафлора мають виражений протиопіковий ефект!

    У цю широку категорію входять Sun Amber – косметика на основі бурштинової кислоти, Rainbow mosaic – засоби особистої гігієни, Rich power – безсульфатна серія для волосся, Solar day – сонцезахисна серія, White tiger – чоловіча лінія, Womens line – жіноча лінія, у тому числі, для губ), гелі та креми спеціального призначення (гель 36 +, мазь життя плюс, мазь життя для вен, про які йшлося вище), делікатна серія для інтимної гігієни, Cellulite series – антицелюлітна серія, Hands and feet – догляд за руками та ногами, New hyaluron – креми з гіалуроновою кислотою, Profline – професійний догляд за шкірою в домашніх умовах, Profline-gold collection – серія з біозолотом, Свіже подих – 4 зубні пасти, 2 ополіскувачі для порожнини рота, спрей освіжа рота. Весь косметичний ряд компанії Примафлора широко рекомендований до застосування в хронічному періоді, оскільки надає потужну природну регенеруючу, бактерицидну, ранозагоювальну дію, запобігає формуванню опікової хвороби, живить і відновлює шкіру при будь-яких формах опіків та інших видах уражень.

    У категорії Парфумерія у компанії Примафлора є великий вибір твердих та концентрованих парфумів. Враховуючи їхню натуральну основу та унікальний аромакорегуючий ефект з відновленням енергетичного балансу, парфуми компанії також рекомендовані до застосування у відновлювальному періоді. Серед партнерів компанії Примафлора відомі та задокументовані вражаючі випадки повного відновлення організму у статечному періоді із застосуванням різних категорій арсеналу продукції компанії!

    І пам’ятайте, що позитивний настрій також завжди сприяє якнайшвидшому одужанню, тому намагайтеся не піддаватися паніці, мислити раціонально і триматися навіть у такий складний та непередбачуваний час!

З вірою в нас та в нашу націю!

Здоров’я та мирного неба!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Малецький, scientic doctor
Спеціально для ТМ “Примафлора”