Натуральна продукція для здоров'я та краси
Виняткова

Виняткова

  • Живить нервову систему вітамінами та мінералами.
  • Покращує мозковий кровообіг, тонізує.
  • Знімає симптоми хронічної втоми, біль голови.
  • Зміцнює пам’ять, допомагає зберегти ясність мислення, покращує гостроту зору.

Склад: морська капуста, мигдальний горіх, меліса, розмарин, гвоздика, базилік, перець червоний, м’ята, імбир, хміль, шавлія, корінь селери, кардамон, шафран, чорниця плоди, родіола рожева, куркума, паприка (перець.

Опис активних компонентів:

Мигдальний горіх – потужний антиоксидант. Впливає на відновлювальні процеси ліпідів крові. Комплексно покращує зір та роботу нервової системи. Зменшує головний біль, має протисудомну активність, нормалізує функцію нирок, збільшує кількість насіння в чоловічій статевій системі, підвищує рівень гемоглобіну.

Мелісса має заспокійливу, спазмолітичну, жовчогінну, сечогінну, протизапальну, відхаркувальну дію, посилює моторику шлунка, сприяє нормалізації серцевого ритму, усуває стан тривожності та нервової напруги, знижує артеріальний тиск, нормалізує роботу дітородних органів, покращує самопочуття зменшує шум у вухах, головний біль, запаморочення. Входить до складу оздоровчих програм, що рекомендуються валеологами як полівітамінний комплекс у приготуванні лікувального чаю.

Розмарин покращує комплексно процес травлення, зменшує здуття живота, має жовчогінну дію. Широко застосовується як тонізуючий, загальнозміцнюючий засіб при виснаженні, хронічній втомі у відновлювальному періоді після тривалих захворювань. Розмарин ефективний при клімактеричних неврозах, статевій слабкості. Входить до складу оздоровчих програм, що рекомендуються валеологами як полівітамінний комплекс у приготуванні лікувального чаю.

Гвоздика полегшує дихання, зменшує біль у горлі при застуді, покращує кровообіг у головному мозку та пам’ять, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, захищає ауру людини від негативного впливу.

Базилік має бактерицидну дію, знімає спазм при здутті живота, уповільнює процес старіння, сприяє відновленню сил і зменшенню головного болю, стимулює лактацію у жінок, що годують.

Перець червоний – потужний потогінний, відхаркувальний, жарознижувальний засіб. Нормалізує мозковий кровообіг, запобігає розвитку атеросклерозу, знижує рівень холестерину в крові; сприяє виробленню ендорфінів, що допомагає впоратися з больовим синдромом, стресом, депресією. Стимулює кровообіг та обмін речовин, що сприятливо позначається на розщепленні жирових клітин; сприяє виведенню шлаків і токсинів з товстої кишки; покращує роботу печінки на клітинному рівні.
М’ята має в’яжучу, спазмолітичну, седативну, антисептичну, легку тонізуючу, протиблювотну дію; надає заспокійливу та болезаспокійливу дію на тканині шкіри за рахунок м’якого місцевого подразнюючого ефекту, посилює капілярний кровообіг. Широко застосовується при депресії, мігрені, різних видів неврозів, запаморочення, безсоння, поганому апетиті, захворюваннях шлунка, жовчного міхура, печінки, кишечника, спастичних колітах, запорах, здутті живота, захворюваннях печінки та жовчного міхура, токсикозі у вагітних. Зовнішньо м’яту застосовують як в’яжучий засіб, що зменшує подразнення шкіри, як антисептичний та освіжаючий засіб для полоскання порожнини рота. Примочки та ванни з екстрактом м’яти тонізують шкіру, знімають свербіж. Входить до складу оздоровчих програм, що рекомендуються валеологами як полівітамінний комплекс у приготуванні лікувального чаю.

Імбир багатий на корисні речовини: у ньому є магній, кальцій, фосфор, полівітамінний комплекс, аскорбінова кислота. Знімає спазм і запалення при шлунково-кишкових розладах, застуді, кашлюку, артритах, ревматизмі, підвищує імунітет, допомагає при явищах заколисування, покращує та прискорює кровообіг у головному мозку, стимулює мозкову діяльність, посилює статевий потяг, допомагає протіканню обмінних процесів. м’який проносний ефект, бере участь у процесах виведення шлаків та токсинів, що широко застосовується у складанні валеологічних відновлювальних програм. Входить до основи різних видів лікувально-оздоровчого чаю.

Хміль використовують у разі порушення менструального циклу, підвищеної нервової збудливості, істерії, у разі порушення сну, головного болю, запаморочення. Рекомендований при епілепсії, кардіоневрозі з прискореним серцебиттям, клімактеричному синдромі, підвищеному тиску, при нудоті та блювоті у вагітних. Ефективний при заколисуванні, енурезі. Широко застосовується валеологами у відновлювальних програмах при тромофлебіті.

Шавлія у науковій сучасній медицині відносять до категорії про «панацейних» лікарських рослин. З давніх часів народна мудрість відносить його до «священної трави», яка має численні цілющі властивості. Так, в арсеналі фітотерапевтичних засобів та методів він утримує міцні позиції; не випадково старовинне арабське прислів’я говорить: «Навіщо людині вмирати, якщо в її саду росте шавлія?». Має сильну антисептичну, протизапальну, протигнильну, а також сечогінну, вторгнень, в’яжучу дію, знижує рівень глюкози (цукору) в крові, стимулює виділення шлункового соку. Зовнішньо використовується як ефективний засіб для полоскання ротової порожнини і горла при флюсах, ангінах, стоматитах, фарингітах; при гнійних ранах, опіках різної етіології, трофічних виразках, екземі. Шавлієві обгортання ефективні при поліартритах, артрозах, остеохондрозі, радикулітах, міозитах, невритах. Всередину приймають при захворюваннях шлунково-кишкового тракту: гастритах зі зниженою кислотністю, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, дискінезії жовчовивідних шляхів, гострих та хронічних колітах, здутті живота, при цукровому діабеті; доведено успішний ефект шавлії при захворюваннях дихальних шляхів як відхаркувальний засіб та антимікробний щодо кокової інфекції, туберкульозної палички; при комбінованих інфекціях сечовивідних шляхів. Входить до складу оздоровчих програм, що рекомендуються валеологами як полівітамінний комплекс у приготуванні лікувального чаю.

Корінь селери містить аспарагін, маніт, цитрин, калій, кальцій, фосфор, натрій, аскорбінову кислоту, вітаміни В1, В2, РР, холін, щавлеву кислоту, флавонові речовини, глікозиди. Уповільнює процеси старіння, відновлює нервову систему після перевтоми, посилює розумову та фізичну працездатність, статеву функцію. Ефективний при гастритах зі зниженою кислотністю, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, при ревматизмі та невралгії, при ожирінні, оскільки містить багато клітковини та запобігає почуттю голоду, покращує водно-сольовий, вуглеводний та жировий обмін. Очищає кров, попереджає атеросклероз, зміцнює серцевий м’яз, незамінний при подагрі, ревматизмі, алергічних захворюваннях, діатезі у дітей. Має м’яку сечогінну і загальнозміцнюючу дію.

Кардамон знімає розумову напругу, виводить з депресії, покращує роботу головного мозку та серцевого м’яза, очищає шлунково-кишковий тракт та бронхи від слизу, патогенної флори.

Куркума сприяє нормалізації артеріального тиску, дає виражений позитивний ефект при артриті, остеохондрозі, безсонні. Є природним кровоочисним засобом, антисептиком, виводить шлаки та токсини з організму, комплексно покращує травлення.

Шафран очищає печінку, кров, підвищує гостроту зору, роботу серця; покращує пам’ять, настрій, концентрацію уваги, розумові процеси.

Чорниці плоди багаті на вітаміни С, В, РР, мікроелементи, органічні кислоти, білки, пектин, клітковину. Містять антиоксиданти, що допомагають запобігти катаракті, глаукому, розширенню вен, венозним застійним явищам, виразці шлунка, геморою, серцево-судинним захворюванням, раку. Широко застосовуються при шлунково-кишкових розладах. Як вітамінний комплекс — при анемії, порушеннях гостроти зору, захворюваннях суглобів. Чорниця адсорбує кишкові токсини, сприяють зменшенню запальних явищ, больового синдрому, покращенню травлення при гострих кишкових інфекціях, що супроводжуються проносом при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту. Збільшує кількість дофаміну, в основі дії якого лежить регуляція злагодженості нейромедіаторних процесів у головному мозку, а також комплексні процеси оновлення та омолодження клітин всього організму. Чорниця входить до складу оздоровчих програм, що рекомендуються валеологами як полівітамінний комплекс у приготуванні лікувального чаю.

Родіола рожева стимулює центральну нервову систему, підвищує розумову та фізичну працездатність, нормалізує обмінні процеси, покращує енергетичний обмін у м’язах та головному мозку, покращує пам’ять та концентрує увагу. Успішно застосовується при астенічних та неврастенічних станах, підвищеній стомлюваності, вегето-судинній дистонії, головному болі, цинзі. Ефективний у складі оздоровчих програм при респіраторних інфекціях та у відновлювальному періоді.

Паприка (перець болгарський) містить велику кількість вітаміну С, Р, всі види групи В, рутину. Ефективний у лікуванні хворих, які страждають на цукровий діабет, депресіями, швидкою стомлюваністю, неспокійним сном. Сприяє зниженню артеріального тиску, розріджує кров, перешкоджає утворенню тромбів, зміцненню кровоносних судин, знижує рівень холестерину, покращує зір і пам’ять, має протинабрякову, антигістамінну (протиалергічну) дію, містить ендорфін («гормон радості»), стан , сприяє зміцненню нігтів, волосся, кісток за рахунок полівітамінного комплексу, стимулює роботу шлунка та підшлункової залози. Нормалізує сон у складі відновлювальних програм, що рекомендуються валеологами.

Рекомендації щодо застосування: додавати до смаку, 1/2 ч. л. містить добову норму йоду.

Термін зберігання: 12 місяців.
У сухому, чистому, недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 °С та відносній вологості не більше 75%.
Форма випуску: 50 г +- 9%.
Без ГМО.