Натуральна продукція для здоров'я та краси
Консультація валеолога

Консультація методиста-валеолога за допомогою медичного діагностичного комплексу "Медбіотех".

Natura incipit, ars dirigit, usis perficit.
Природа починає, мистецтво спрямовує, досвід удосконалює.

Медичний діагностичний комплекс «Медбіотех» – це синтез найновіших досягнень у галузі біорезонансної терапії та електропунктурної діагностики з додатковими розробками.
Цілі консультації валеолога за допомогою комп’ютерного тестування у компанії «Примафлора»: визначення вихідного рівня здоров’я людини та її схильності до різних захворювань, встановлення причин патологічного процесу, систематичне відстеження динаміки оздоровлення, своєчасна корекція плану оздоровлення.
Це візуально показує роботу кожного органу та системи організму людини в даний момент, його функціональні можливості, дає можливість дізнатися: проблеми у якому органі чи системі стали визначальними для виникнення захворювання.

Автором та розробником медичного діагностичного комплексу “Медбіотех” є НПВФ “Техінпроект”. Наша компанія співпрацює з ними від дня заснування. При придбанні апарату ми отримали пакет документів, у тому числі ліцензійну угоду про передачу використання авторського права та “ноу-хау”.
Методистами-валеологами в РЦ, які є бізнес-партнерами ТМ “Примафлора”, проводяться консультації за допомогою медичного діагностичного комплексу.

В основі роботи діагностичного комплексу лежать такі методи:

 • Метод Фолля – метод електроакупунктури, під час якого за біоактивними точками, що знаходяться на руках і ногах пацієнта, йде збір інформації про роботу, біоенергетику кожного органу або його відділів; визначається вираженість та характер патологічних змін, внаслідок чого функція органу знижується; визначається міра загрози хронізації процесу.
 • Метод амплітудно-частотного резонансу, принцип якого полягає у визначенні вимірювання частоти електромагнітного поля, створюваного окремим органом, що порівнюється із частотами здорового органу, закладеними у комп’ютерній програмі.
 • Метод нозодів визначає: чи є нозоди бактерій, паразитів та інші патогенні мікроорганізми в організмі людини (лежать в основі проведення тестів).

Види консультацій:

 • первинна консультація з допомогою комп’ютерного тестування проводиться на початок оздоровлення визначення вихідного рівня здоров’я людини. В результаті – з’ясовуються основні проблеми здоров’я та що стало причиною їх виникнення;
 • повторна консультація проводиться через 2-6 місяців (не пізніше 6 місяців) після первинної для відстеження динаміки патологічного процесу, внесення корекції до плану оздоровлення.

Тести проводяться як доповнення до основної консультації:

 • тест алергенів харчових, пилкових, побутових, грибкових, бактеріальних;
 • тест гормонів: – визначає наявність відхилень показників гормонів від норми;
 • тест крові: визначає наявність відхилень від норми показників печінково-ниркового комплексу, гемоглобіну, глюкози (цукри) крові, холестерину, загальних ліпідів;
 • тест продуктів: визначає перелік продуктів, які корисні та необхідні в раціоні людині (актуально для бажаючих змінити свою вагу);
 • тест вітамінів та мікроелементів, визначення наявності важких металів;
 • тест носія патогенної флори;
 • тест носія паразитів;
 • визначення аури людини: візуальне зображення енергетичної оболонки організму, ауричний фон, визначення енергетичних центрів (чакри організму), коригування основних колірних показників потенціалу здоров’я та руху енергії.

План оздоровчих заходів після консультації розписує дипломований-валеолог (спеціаліст зі здорового способу життя та харчування) із зазначенням тривалості прийому продукції та термінів проведення повторної консультації.

Консультації валеологів за допомогою комп’ютерного тестування в компанії «Примафлора» з індивідуальним підбором оздоровчої програми — висококласний повноцінний метод оздоровлення, що служить на благо кожної людини та всієї нації загалом.
Маючи високу якість виготовлення, відповідаючи світовим медичним стандартам, комплекс сертифікований в Україні, Росії, країнах Європи; рекомендується до застосування у медичній практиці і вже протягом понад 15 років застосовується під час медичних обстежень у стаціонарах, поліклініках, санаторіях.

З 1997 року комплекси «Медбіотех» щорічно представляються на виставках України, за кордоном та отримують високу оцінку фахівців.

Як правильно підготуватись до консультації?

Комплекс “Медбіотех” візуально показує роботу кожного органу та системи організму людини в даний момент, його функціональні можливості, дає можливість дізнатися: проблеми у якому органі чи системі стали визначальними для виникнення захворювання.

Метод електроакупунктурної діагностики дозволяє вимірювати електричні параметри біологічно активних точок організму. Тому дуже важливо правильно підготуватися до тестування, інакше можуть бути підвищені значення на точках акупунктури.

Пам’ятка пацієнта.

Збираючись на консультацію валеолога, будь ласка, зверніть увагу на що:

 1. За три дні до цього пацієнт повинен:
  – припинити прийом ліків (особливо це стосується болезаспокійливих, протизапальних засобів, БАДів, відварів трав). Крім гормонозалежних хворих, що систематично приймаються гіпотензивні та кардіологічні препарати;
  – не можна вживати алкогольні напої (зокрема пиво);
  – не робити манікюр, педикюр (можуть бути порізи на пальцях рук, ніг);
  – напередодні та в день консультації не рекомендується вживати міцний чай, каву, шоколад, газовані напої, гострі продукти.
 2. У день консультації не слід приймати гормональні препарати (Не забудьте! Візьміть дозу ліків, що приймаються з собою).
 3. Цього дня обстеження не користуватимуться кремами, мазями для тіла, рук, ніг, парфумами.