Натуральна продукція для здоров'я та краси

Заохочення та подарунки

100% споживач

Диплом.


Керівник

Пластикова карта, листівка, корпоративна металева ручка (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Директор

Диплом, пластикова карта, корпоративний блокнот “Швидкий старт” (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Консультант Директор

Диплом, пластикова карта, корпоративна дерев’яна планшетка для презентацій (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Керуючий Директор

Диплом, пластикова карта, статусний подарунок “Альбом мрії” (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Діамантовий Директор

Золотий корпоративний значок з діамантом, пластикова карта, картуш, композиція зі стабілізованих квітів у скляному флораріумі та сертифікат на отримання мотиваційного бонусу на відпочинок та подорожі (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Подвійний Діамантовий Директор

Золотий корпоративний значок з двома діамантами, диплом, пластикова карта, сертифікат “Емоції у подарунок”, сертифікат на отримання мотиваційного бонусу на відпочинок та подорожі (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Потрійний Діамантовий Директор

Золотий корпоративний значок з трьома діамантами, диплом, пластикова карта, сертифікат “Емоції у подарунок”, сертифікат на отримання мотиваційного бонусу на відпочинок та подорожі (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).


Коронований Діамантовий Директор

Золотий корпоративний значок з сімома діамантами, диплом, пластикова карта, сертифікат “Емоції в подарунок”, сертифікат на отримання мотиваційного бонусу на відпочинок та подорожі (вручається за умови присутності на наступному бізнес-форумі після отримання статусу).