Натуральна продукція для здоров'я та краси

I МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ - АСОЦІАЦІЇ "ПАРФУМЕРІЯ ТА КОСМЕТИКА УКРАЇНИ"

I МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ – АСОЦІАЦІЇ “ПАРФУМЕРІЯ ТА КОСМЕТИКА УКРАЇНИ”

Цього року Асоціація «Парфумерія та косметика України» святкує 5-ту річницю своєї діяльності та найкращим результатом її роботи стало успішне проведення Міжнародного Форуму Cosmetics Ukraine 2016! Мета якого – сприяння розвитку косметичного ринку та зміцнення ділової репутації українського товаровиробника.

Введення Асоціацією “Парфумерія та косметика України” щорічного Міжнародного Форуму є особливою подією для косметичної галузі України, що дає можливість досягти нового рівня обговорення актуальних питань галузі не лише у сфері технічного регулювання, стандартизації, вимог безпеки та ефективності косметичної продукції, а й з питань освіти молодих. спеціалістів та їх підготовки до роботи на сучасному виробництві.

У Форумі брали участь компетентні органи влади, науковці, педагоги, фахівці та експерти галузі та представники міжнародної спільноти країн СНД, Бельгії, Італії, Литви, Німеччини, Франції, Швейцарії.

ТМ «ПРИМАФЛОРА» з 2016 року є учасником Асоціації та брала активну участь у підготовці та проведенні цього інформативного, цікавого та дуже потрібного заходу.

I МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ: