Історія успіху сімейної пари, Подвійних Діамантових Директорів Камінських: Надії Іванівни та Володимира Васильовича.

Я народилася на Тернопільщині в мальовничому містечку Кременець. Це місто називають маленькою Швейцарією. В ньому народився видатний польський поет Юліуш Словацький. Тут я провела свої дитячі та шкільні роки. Після закінчення школи навчалась в Тернопільському музичному училищі на фортепіанному відділі. Після закінчення була направлена на роботу в інший кінець області. Там я познайомилась зі своїм чоловіком. Через рік ми разом переїхали знову ж в Кременець. Я працювала в Кременецькій музичній школі, а чоловік, який по професії теж музикант - в Кременецькому педагогічному училищі на кафедрі музики. У нас народилось двоє діток. Жили щасливо, в достатку. Діти підростали. Я стала  зав. фортепіанним  відділом. В 80-роки наша професія була престижною. На фортепіанний відділ у нас завжди був великий конкурс. Мої учні постійно займали призові місця на обласних конкурсах. Мої випускники закінчили інститути, консерваторії. Зараз працюють викладачами в училищах, академіях.

Але настали тяжкі часи. Діти виросли, а заробітки вже не задовільняли. Син поступив в медичний інститут, а дочка в Харківську юридичну академію. Грошей катастрофічно не вистачало. Почали шукати додаткові заробітки. Чоловік пішов на пенсію по вислузі років. Почав таксувати, пробували себе і в торгівлі, але ця робота не давала ні духовного, ні матеріального задоволення. Довелось і мені піти на пенсію по вислузі років та побувати за кордоном. Та розлука з сім”єю, туга за батьківщиною, постійні хвилювання - це теж не вихід з положення і не є фінансовою стабільністю.

В кінці 2004 року ми переїхали в Черкаси. Тут живе моя сестра, її діти і на цей час жила і працювала наша дочка. Приїхавши, ми почали шукати роботу. Прийшлося багато чого пройти. В школу уже не хотіла, тому що розуміла, що це не той дохід, який потрібен нам. Працювала і нянею, і ходила на прибирання, і була реалізатором на ринку. Чоловік пішов працювати на заправку. Весь цей час шукала можливості для покращення фінансового положення сім”ї. З цією ціллю в 2006 прийшла в доларову компанію мереживного маркетингу. Почала вивчати нову для себе індустрію. Продукт тут  був дорогий, а можливість заробітку мінімальна. Після 4-х років роботи я вже пішла в українську компанію. Пропрацювавши 4 роки я добилась хороших результатів, як раптом компанія поміняла свій напрямок роботи.

І в цей період я познайомилась з Кульганською Анною Юріївною. Вона мене запросила в свою компанію. Я звичайно пішла послухати, але відразу ж сказала, що я не лікар і лікувати людей не буду, просто попробую продукт, покористуюсь ним. Півроку ми з чоловіком користувались продукцією. У чоловіка були проблеми із здоров’ям. І коли я побачила великі результати, захотілось всім розказати. В квітні 2015 р. я почала активно працювати. Тут привабила реальна можливість стабільного заробітку, при чому унікальна можливість піднятися без вкладень з «нуля», і мудра цінова політика. Вперше стало зрозуміло, що таке «спонсор» і що таке система роботи. Я зробила швидкий старт і уже в жовтні відкрила статус Управляючого Директора. А в травні 2016 р. відкрила статус Діамантового Директора. Дякую своєму чоловікові, який мене активно підтримував. Те що я не встигала зробити вдома – робив він.

Компанія дала нам можливість самореалізуватися та самовдосконалюватися. Спілкування з вищестоящими спонсорами змінює світогляд, думки, погляди на життя. Зараз ми розуміємо, що мережевний маркетинг – бізнес майбутнього. Наша ціль – поділитися з людьми можливістю заробляти, виростити в своєму першому поколінні мінімум 10 Діамантових Директорів і досягти повної фінансової незалежності. Особливу подяку висловлюємо своєму спонсору Діамантовому Директору Кульганській Анні Юріївні, за її мудрість, допомогу, любов до роботи та людей, за її професіоналізм, за те, що вона в нас вірить. Окремі слова подяки хочемо виразити засновникам ТМ «Примафлора» - сімї Нелюбових Любов Вікторовні і Сергію Леонідовичу, які є прикладом успішного та щасливого сімейного життя за захоплюючі бізнес форуми, за подарунки, за діамантові канікули, за спілкування, яке бере за душу та змушує переосмислити життєві цінності. Велике Вам спасибі за достойний бізнес, міцне здоровя, фінансову стабільність та впевненість в завтрашньому дні. Щиро дякуємо нашій міцній та зростаючій команді за те, що повірили та пішли разом з нами. Ми віримо в свою команду і бажаємо кожному партнеру досягти високих вершин успіху.

Я пишаюсь нашою Українською компанією, низький уклін засновникам Любов Вікторівні та Сергію Леонідовичу.

Ставте перед собою цілі! Досягайте їх! Ідіть до своєї мети! Живіть повноцінним життям! Будьте коханими, здоровими та щасливими!

Любові! Здоров’я! Щастя та Добра!

Примафлора

Примафлора

Примафлора

Примафлора

up
Проголосовали 0 пользователей.

Комментарии

Спасибо за мотивирующую,

Спасибо за мотивирующую, сподвигающую к новым свершениям,историю успеха!!!
 

up
Проголосовали 43 пользователя.