Історія успіху Рибіцької Оксани Михайлівни в статусі Подвійний Діамантовий Директор

Я, Рибіцька Оксана Михайлівна, Подвійний Діамантовий Директор, маю велику честь розказати Вам свою історію успіху!

Народилася я в маленькому містечку районного значення м. Ківерці Волинської області, там я навчалася в школі, там же я закінчила медичній коледж, де я в даний момент і проживаю.

Після закінчення коледжу я працювала в Волинській обл. клінічній лікарні. В 2011 році я пішла на пенсію за вислугою років відпрацювавши в цій лікарні 25 років, 10 з яких це була важка робота в реанімаційному відділенні, яка для мого здоров'я безслідно не пройшла. Можна сказати, що за це я вдячна Богові, тому що через мою хворобу прийшла в моє життя можливість, яка кардинально поміняла моє життя.

В далекому 2007 році мене познайомили з іноземною сітковою компанією, куди я прийшла за здоров'ям, за збігом певних обставин мені прийшлося лишити роботу в цій компанії. За що я вкотре вдячна Богові.

В 2011 році 30 травня я підписала інф. пакет в компанії Клубна Система "Нове життя". Я прийшла на продукт еліксир  "Каштан" та мазь "Життя плюс універсальна". Моя спонсор Монастирська Лідія Леонтіївна Потрійний Діамантовий Директор нашої компанії дуже впевнено сказала, що мені сподобається і що я за тиждень максимум за 10 днів отримаю результат. Ви знаєте мій результат вже був на третій день і я була дуже здивована, що так швидко спрацювала продукція.

Так і почалася моя праця в компанії. Перші 6 місяців після підписання  практично не працювала, хоча кваліфікацію пройшла в перший місяць.

Я дякую своєму спонсору яка знайшла слова, які змотивували мене до роботи, за підтримку. За наступні шість місяців зробила всі кроки до Управляючого Директора. Далі в зв'язку з домашніми обставинами було падіння товарообігу, хоча  завжди просто рухалась в правильному напрямку і робила весь час певні кроки, тобто дії. Це і є головне в житті любої людини, а особливо тим які займаються сітковим маркетингом. Кожен день робити на одну дію більше. І успіх тоді послідує сам за собою.

Тому нам потрібно навчатися робити, те що ми з Вами робимо! Потрібно навчитися більше віддавати, менш чекати щось взамін. Нам треба навчитися служити людям і ділу. Те чим ми "міряємо" своїм партнерам тим нам буде "відміряно" з небес.

Вдягніться в свій дар і успіх послідує за Вами.

Це нелегкий шлях. Його варто пройти заради того, щоб побачити як ті хто прийшов за тобою зростають у своїх досягненнях, коли міняється стиль життя партнерів.

Я вдячна команді однодумців, партнерів за Вашу плідну роботу, що Ви як злагоджений механізм працюєте в одному напрямку.

Моїм близьким за підтримку та розуміння. Звичайно моєму спонсору Монастирськії Лідії Леонтіївні Потрійному Діамантовому Директору за підтримку, допомогу, в моєму становленні.

Моєму вищестоящому спонсору Потрійному Діамантовому Директору Пахомовій Тетяні Михайлівні за мудрі настанови, підтримку, слова мотивації які я чула.

Особливо великі слова подяки нашим засновникам, спонсорам подружньому сімейству Нелюбовим Любові Вікторівні та Сергію Леонідовичу. За вашу доброту, любов, турботу. За той продукт, який Ви нам виготовляєте, за ті чеки які ми отримуємо, за емоції, за визнання, яке  не мала за 25 років роботи в реанімації.

Партнерам по команді я бажаю, щоб Ваші чеки задовольняли Ваші потреби, щоб це дало Вам можливість здійснити Ваші самі найзаповітніші мрії. Насолоджуватись кожним моментом вашого життя.

Щоб Вами пишалися Ваші рідні, щоб ви могли показати своїм близьким свою любов на ділах, а не на словах.

Компанії привітання, успіхів, любові, здоров'я, щастя та добра!

Примафлора

Примафлора

up
Проголосовали 0 пользователей.