История успеха семьи Ганиш в статусе Двойной Бриллиантовый Директор

Шлях до успіху, як не дивно, розпочався із проблеми зі здоров’ям чоловіка. Коли його виписували з лікарні лікар порекомендував приймати ліки, в інструкції до яких було написано – один рядок – кардіологічний засіб, а з двох сторін листка формату А4 побічні дії і протипоказання.

Тоді я і задумалася, як бути? Що буде більше від лікування таким препаратом – користі чи шкоди.

Як завжди буває, коли шукаєш рішення проблеми то і з’являються в твоєму життя люди, відбуваються події, які потрібні для вирішення цієї проблеми. Так було і в мене. Одного прекрасного дня відбулося моє ближче знайомство із моїм майбутнім спонсором Краснецькою Тетяною. Від неї я почула інформацію про Компанію і ТМ "ПРИМАФЛОРА". Тоді я переймалася тільки оздоровленням членів своєї сімї, про можливий бізнес навіть думки не було.

Потім мій чоловік пройшов комп’ютерне тестування, отримав рекомендації від лікаря-валеолога стосовно оздоровлення продукцією ТМ "ПРИМАФЛОРА" і через 4 місяці вживання продукції повторне тестування показала значне покращення стану здоров’я чоловіка, але і без тестування було зрозуміло, що прийом продукції ТМ "ПРИМАФЛОРА" дав досить великий позитивний результат, крім того економія коштів була дуже-дуже значною. Під час перебування в лікарні за 20 днів коштів було потрачено в 4 рази більше ніж за 4 місяці оздоровлення продукцією ТМ "ПРИМАФЛОРА" після лікарні.

Як результат, я почала розказувати про продукцію ТМ "ПРИМАФЛОРА" своїм знайомим, яка вона якісна, ефективна і доступна по ціні. Тоді ж появився і інтерес, появилося бажання більше знати про компанію, виробництво, людей компанії і т.інш. Відвідала бізнес-форум, свято з нагоди річниці Компанії в м. Дніпропетровськ і отримала підтвердження того, що продукція ТМ "ПРИМАФЛОРА" просто зобов’язана мати успіх і фінансовий ріст. І використовуючи мережевий маркетинг варто спробувати досягти успіху і своєї фінансової незалежності.

«Побічним ефектом» від участі в роботі Компанії стала моральна підтримка мого чоловіка, моїх дітей та батьків, до цієї справи.

На початку в 1-й місяць активної роботи мій скромний результат складав 396 балів, через 6-ть місяців 2165 балів, а це вже був для мене великий успіх і впевненість в правильному виборі шляху. Після відвідування свята з нагоди річниці Компанії поставила собі за мету – досягти Статусу Діамантового Директора ( тоді ж на святі придбала Запрошення на свої перші лідерські Діамантові канікули, ще не будучи в цьому Статусі, але вже точно знала, що я це зроблю) і розпочала дуже активну діяльність, вчилася, як правильно спілкуватися, як будувати мережу, щоб досягти успіху, завдяки чому за рік і два місяці відкрила Статус Діамантового Директора.

А далі появився азарт. І я вже ставила собі за ціль досягнути наступного Статусу. На цьому етапі я зрозуміла, що МЛМ – це бізнес і що тут, як і будь - якій іншій діяльності важливо бути професіоналом. Я постійно вчуся, і присутнє відчуття, що чим більше знаєш, тим менше знаєш. Дуже важливо, на мою думку, в цьому бізнесі, те що ти постійно отримуєш підтвердження в своїх діях, твої успіхи помітні, отримуєш визнання на сцені, перед своїми партнерами, друзями, однодумцями. Але одночасно це накладає на мене відповідальність за справу, якою займаєшся, розумію, що на мене, як на лідера дивляться мої партнери і хочеться бути їм прикладом, вчитися разом з ними.

І через два роки досягла Статусу Подвійний Діамантовий Директор разом зі своїм чоловіком Ярославом Григоровичем.

Зрозуміла, що досягти Статусу можливо тільки тоді, коли ти ставишся до того, що ти робиш, як професіонал, якщо в твоєму досягненні бере участь вся твоя команда.

Зі мною зараз працює команда розумних, активних, позитивних і доброзичливих людей. Я рада тому, що в моїй команді є люди, які за моїми спостереженнями перевершать мої успіхи набагато швидше за мене. На сьогодні я відчуваю велику вдячність засновникам Компанії сім'ї Нелюбових Любові Вікторівні та Сергію Леонідовичу за їх працю, за їх допомогу і постійну підтримку, за доброзичливість і позитив, який існує в Компанії.

Ось така моя історія успіху – Ганиш Галини Василівни – Подвійного Діамантового Директора КСНЖ ТМ "ПРИМАФЛОРА". І це тільки початок. Мені надзвичайно подобається те, чим я сьогодні займаюся. Життя цікаве, яскраве, активне і успішне.

Примафлора

Примафлора

up
Проголосовали 0 пользователей.